Jump to content
BulForum.com

Nai-hubavite zavedeniq v Plovdiv...


play_me

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

още един глас за градската градина и буткилка бира пък била тя топла :>

Link to comment
Share on other sites

Иначе за кръчме ходя в Европа или в Българи...

Mda i az sam hodil v Bylgari tva deto e do kazamrata v trakiq tam e qko .naistina qka kuhnq,ne mnogo visoki ceni.lqtoto si e super i vytre i vynka(mlako komari de) ama tfa e bez znachenie.Edinstveniq kusur e che e v tfa selo Trakiq.

Link to comment
Share on other sites

Mda i az sam hodil v Bylgari tva deto e do kazamrata v trakiq tam e qko .naistina qka kuhnq,ne mnogo visoki ceni.lqtoto si e super i vytre i vynka(mlako komari de) ama tfa e bez znachenie.Edinstveniq kusur e che e v tfa selo Trakiq.

Neznam kakvo mu haresvate na BALGARI, Az jiveia na blizo i tva za men e edno ot nai gadnite zavedenia.Otvratitelno skapo i mnogo ama mnogo malki porcii. :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Setih se za edno drugo kra4me :) Namira se do mehanotehnikuma v Ki4uka kazva se Barbekiu ili ne6to podobno.Cenite sa dovolni ,ima mnogo dobra kuhnq a asortimenta e mnogo nad sredniq za grada.Abe ima si vsi4ko.I nai vajnoto kenefa e gotin 4ist a i ostanalata 4ast e na nivo.Dosta prostorno e i i ma mnogo klimatici :punk

Link to comment
Share on other sites

Setih se za edno drugo kra4me :) Namira se do mehanotehnikuma v Ki4uka kazva se Barbekiu ili ne6to podobno.

Това е бившото "Джовани". Доста хора го знаят с старото му име.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Мен ме кефи "Макалали" в момента:)

Link to comment
Share on other sites

Neznam kakvo mu haresvate na BALGARI, Az jiveia na blizo i tva za men e edno ot nai gadnite zavedenia.Otvratitelno skapo i mnogo ama mnogo malki porcii. :sayjin  :sayjin  :sayjin

Напълно съм съгласен . Иначе лично аз съм признал " Джоаната " , много вкусотийки има там , най - добрата шкембе чорба съм консумирал в " Лучаното " в Тракия. Хъшове в стария град е също доволно ... :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

срещу завода на каменица има едно заведение clasic много вкусни неща има и цените са поносими

Link to comment
Share on other sites

Central park, тракийското верди, Джоаната е класика просто :) А най-хубаво на джамура, ама не е много в Пловдив.

Е като каза Джамура , има едно между тунелите на път за Бачково , май се казваше 3те тунела и там е доволна поста само да има кой да кара :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Е там все има разни хотелчета, може и и без шофьор :) Не съм ходил там по другите кръчми, но сега като минат изпитите мисля да ги преслушам

Link to comment
Share on other sites

Аз съм най-доволен от Джамура и Даяната!!Много яко е и в Централ Парк ама е малко соленичко откъм цена :)

Link to comment
Share on other sites

Много е зарибено на тепето в "Таксим" и в белгийската бирария :beerchug (Rozenhof или нещо такова беше).

Link to comment
Share on other sites

Е като каза Джамура , има едно между тунелите на път за Бачково , май се казваше 3те тунела и там е доволна поста само да има кой да кара :wacko:

кат сте тръгнали нагоре идете до края на Нареченски Бани, където има едно крайпътно заведение с едно дърво стърчащо по средата му. е там пък вече колко доволно готвят и в едни планински порцийки като за 3-4ма души :D

Link to comment
Share on other sites

кат сте тръгнали нагоре идете до края на Нареченски Бани, където има едно крайпътно заведение с едно дърво стърчащо по средата му. е там пък вече колко доволно готвят и в едни планински порцийки като за 3-4ма души  :D

По-близо ще им е до Юговското ханче на разклона за Лъки :punk :excl:

Най-уникалната пъстърва на скара , която съм ял :excl:

Link to comment
Share on other sites

May 31 2004

ти па намери кога да го кажеш

 

ЕдИТ: някой бил ли е в "хаш'то място"???

едит2:дамс за тва имах в предвид :наш'то място:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...