Jump to content
BulForum.com

Nai-hubavite zavedeniq v Plovdiv...


play_me

Recommended Posts

Zabravihte i "Eskada".Tam sushto e gotino makar i ne evtino.Gotino clubche sushto e "New faces" na gladston.Sushto ot restorantite sum dovolen i ot "Beliq baqk" makar da si e malko ....Za pochitatelite na nashata si muzika e gotino i "Aristokrata" kato zavedenie.

 

 

 

Peace man !!!

 

 

edit:zabravih da spomena i Emona na vasil aprlov tam sushto mnogo me radva

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

malko offtopic

vsi4kite zavedeniq v toq grad napravo izglejdat jalki v sravnenie s tezi na moreto naskoro se vru6tam ot Sunny Beach i i izob6to nqma mqsto za sravnenie

sajelqvam 4e se otklonih taka no trqbva6e da si go kaja

Link to comment
Share on other sites

Men ako pitate v na6ia grad zavedeniata sa malko shit,pone za men de.A zavisi i za kvo govorim-za piene na kafe v 3 sledobed ili za night life.6toto az moga da pia kafe navsiakade,no ve4e night life mi e truden.Вече ми е много труден:)

Link to comment
Share on other sites

За кафенце - Атлас,сафари-то е яко, грийн-а преди, разните там по главната ... Кафе насякъде може да се пие, пък и кафета има вече буквално на всеки ъгъл

 

Кръчми : водолаза, разбира се, до университета имаше една яка, до студентските общежития, май във всеки квартал си има по някоя легендарна кръчма, май и земника е легендарна ама мен не ме кефи мноо, само зимата е топло

 

Билярд : не знам качи ли най ми върви в New faces, бившето 2 faces, мисля че ся го напраиха по-готино от преди

Link to comment
Share on other sites

вижте, колеги, всичко много хубаво1 вие си казвате заведенийцата, ама къде се намират само вие си знаете. е примерно водолаза го знам много бегло. казвайте къде се намира.

за мен хубавите кафета се сафарито, дали и бали.

за кръчмите - ми то навсякъде е хубаво, стига да е евтино.

за ресторант - джоана(близо до френската)

Link to comment
Share on other sites

водолаза е на улица младежка срещу басеина младост.Иначе в бълборг беше готино,а групите също са яки-порто,преди люба и домби

Link to comment
Share on other sites

oshte edin glas za Водолаза tova e nai velikata kra4ma v sveta;)

pieneto e evtino i mnogo

qdeneto sushto a i e vkusno

obslujvaneto e veliko samo jalko 4e ve4e bai Anton poostarq i ne var6i starata rabota

muzikata sushto e 6

Link to comment
Share on other sites

е извинявайте,но кво му е хубавото на водолаза?????Адски кофти е на външен вид-демек е една ламарина,пълна кочина.По-хубаво в градската да седнеш на някоя пейка с някоя бутилка

Link to comment
Share on other sites

е извинявайте,но кво му е хубавото на водолаза?????Адски кофти е на външен вид-демек е една ламарина,пълна кочина.По-хубаво в градската да седнеш на някоя пейка с някоя бутилка

read: Jun 1 2004, 13:54 PM !!!

Link to comment
Share on other sites

Chakaite da vi razkaja moia lud experiance na vodolaza.

Pih zna4i az edin golqm oblak 100 na 100 (100 menta i 100 mastika)

ireshih da si pora4am ciaca :)

POra4vam si az i ut4tivo mi kazat 4e shte mi q donesta kato stane :)

Taka i stana edin debel 4i4ko s bql okapan potnik, nakoito mu star4i shkembeto 2 metra pred nego s dupka na lqva cicka, mi nosi cackata i savsem bezgrijno si lapa ot neq dokato si kra4i kam men s maznite si prazsti :punk

Link to comment
Share on other sites

Na men liubimite mi zavedeniq sa Nailona i Saxa.Ma ne zaradi obstanovkata a zaradi muzikata koqto puskat :punk

Ama ina4e ako iska6 da piine6 edno kafe na spokoistvie s podhodq6ta kompaniq - prepora4vam:Dali, Laguna, Simfoniqta(poslednite dve moje i obstanovka za biri4ka ili po edno malko da ti predostavqt):)

Link to comment
Share on other sites

За кафе (а може и за бира) - Авеню на Мария Луиза.

За парти - Plazma щот няма къде другаде :)

Link to comment
Share on other sites

Моите препоръки са за Петното, No Sense, Найлона (от време на време има на живо музика), Мария Луиза (незнам дали наистина така се казва, но се намира срещу църквата на бул. Мария Луиза), Red Eye също е яко. Има и други, но не мога да изброя всички. В Pacific Club също знам, че хубаво. Ако говорим за сладкарници не ви препоръчвам Butterfly, a Dreams и Неделя. Моля ви не говорете за заведения като Водолаза и Томеца или някви такива в които хигиената е на първобитно ниво.

Link to comment
Share on other sites

... Моля ви не говорете за заведения като Водолаза и Томеца ...

Ще говорим! Има много хора, които им се кефат! Освен това темата е за най-хубавите и...най-лошите заведения, така че ти си ги числи към която от двете категории прецениш- изборът си е твой! За всеки влак си има пътници. Водолаза не е фалирал, напротив- разраства се!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...