Jump to content
BulForum.com

IP.Board 3 Upgrade


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

IP Board Pro, за мен си остава най-функционален. Но и тези новите може би ще им свикна - в момента се колебая с кой да остана. А тази блог функция активна ли е в момента или?

Link to comment
Share on other sites

IP Board Pro, за мен си остава най-функционален. Но и тези новите може би ще им свикна - в момента се колебая с кой да остана. А тази блог функция активна ли е в момента или?

Да, но трябва да я ползваш с CleanCut или v3. Пробвай да си създадеш блог и да постнеш нещо. Горе виждаш ли отдясно на Calendar надпис Blogs? - http://www.bulforum.com/index.php?app=blog

Link to comment
Share on other sites

Пише, че нямам разрешение за тази функция. btw то имам един може да взема да го изместя тук - само да прочета общите условия за интел. собственост и ще видим. Та ще следя темата кога ще стане активна функцията.

Link to comment
Share on other sites

хубав лош това е ! по нова версия - трябва да не се изостава ;) не говоря да се сменя всеки път, но от време на време трябва си

не знам кои неща се виждат по големи - верно не са същите , в началото наистина има нещо такова но самите теми са г/д същите

хубаво че има recaptcha - щото тия ботове не знам как сте се оправяли - на мене ми минаваха през всякакви картинки вкл. 3д и меили

интересно къде ми изчезнаха аватара и подписа аз си ги намерих де но като гледам на повечето хора си стоят а моите излипсваха

и IP Board Pro не е същия и малко дразни - картинките са с различен шрифт писани дори... другите скинове не са лоши де

надявам се да е за хубаво по новата версия :)

Link to comment
Share on other sites

Пише, че нямам разрешение за тази функция. btw то имам един може да взема да го изместя тук - само да прочета общите условия за интел. собственост и ще видим. Та ще следя темата кога ще стане активна функцията.

 

 

В блоговете все още не може да се влезе с който и да е скин.

 

Бихте ли пробвали сега? Оказва се, че е трябвало да едитна пърмишъните. Сега вече би трябвало всичко да е наред!

 

Lucky Luciano, пробвай да си изтриеш кукитата. Ако имаш и друг браузър пробвай с него дали се случва същото тъй като проблемът е някъде при теб.

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли пробвали сега? Оказва се, че е трябвало да едитна пърмишъните. Сега вече би трябвало всичко да е наред!

Влиза се, но после дава друга грешка, ако е грешка де, защото просто все още може да няма нищо записано. След клик на Read Full Entry, без значение от скина дава:

 

[#1068] Incorrect use of one of the board files.

 

 

Ммм абе предишния повече си ме кефеше.

Няма пълно щастие (особено без пари)...засега не забелязвам дребните дразнения и смятам, че идеята за ъпгрейда беше добра. :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм абе предишния повече си ме кефеше.Не че не съм виждал и новия ъпгрей.Но със стария нещата бяха някак по подредени

Link to comment
Share on other sites

Hmm, малко странно изглежда скина - струва ми се като да се ползва стар .css. Пробвай ctrl+f5. С какъв браузер си?

С IE 6.0 съм, но сега пробвах и го отворих с мозилата и всичко е подредено... явно проблема е в моя телевизор. С ctrl+f5 не става нищо.

 

Сега пробвах и другите скинове и при всички има някакви неподредени глупости. :(

Link to comment
Share on other sites

на мен много ми аресва. не за друго ми щот ми аресва да се променят нещата, че да не доскучава. много благодарско на екипа.

 

сега остава да открия как да направя абсолютно всичко резедавичко, а не само някои елементи. още повече на син фон.

Link to comment
Share on other sites

Влиза се, но после дава друга грешка, ако е грешка де, защото просто все още може да няма нищо записано. След клик на Read Full Entry, без значение от скина дава::

Явно е прекалено бъгава версията за блога... ако и при другите е така ще го забраня докато излезе финална версия.

 

midex, току-що си направих регистрация и със v3 успях да си направя блог и да постна в него. Не знам защо се получават тия странотии при теб :/ Май форума не те харесва :)))

Link to comment
Share on other sites

Blog Terms & Rules за блог-а къде ги има? Че освен да дам Next като опция не видя друго? А не вярвам да са 4 реда само в карето в началото.

Link to comment
Share on other sites

Ами това са си - като го криейтваш каквото ти показва това е - ние не сме въвеждали нищо. Надали някой ще тръгне да те гони ако постнеш неавторска снимка...

Link to comment
Share on other sites

midex, току-що си направих регистрация и със v3 успях да си направя блог и да постна в него. Не знам защо се получават тия странотии при теб :/ Май форума не те харесва :)))

Тц, мене форумът си ме обича (и аз него :P ) - сега явно нещо си променил, тъй като с горните 3 скина вече няма никакъв проблем с четенето, а с долните 3 е както преди, с грешката.

Link to comment
Share on other sites

не мога да променям

# Icon Add Custom Content Block

като го едитна не става нищо

ако цакна делите [#106141] You are not authorised to use this feature

Link to comment
Share on other sites

не мога да променям

# Icon Add Custom Content Block

като го едитна не става нищо

ако цакна делите [#106141] You are not authorised to use this feature

При моя user kaval4o няма проблем с едит и delete на пост, но с прост текст. Нещо повече да ми кажеш какво точно правиш и къде е това icon add ?

 

С какъв скин и браузер си?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с IPB 3 Default.Много функционално е повече ми харесва.Забелязах,че има възможност за рейтинг на потребителите каточе ли ?Блоговете не зная дали бих ги ползвал само се надявам да не се налага да се модерират и те...

 

Да ни е честит новият - стар форум.

 

оффтопик

pazu: Понякога като се събудя в добро настроение и влезна в форума ми идва да ти сложа бан...еи така просто да направя добро на хората да не четат глупостите ти,но не зная защо все нещо ме спира.Видя ли още едно такова изказване като тва с лайното дето го беше изсрал посредата на всички поствания си ЗАМИНАВАШ за неопределено време.

оффтопик/

Link to comment
Share on other sites

Ееее. Къде изчезнаха иконките за рейтинга? Няма ли да са активни?

 

На мен супер много ми харесва, че са по-големи заглавията. Ще си седя с CleanCut аз. По-готин е.

Link to comment
Share on other sites

При моя user kaval4o няма проблем с едит и delete на пост, но с прост текст. Нещо повече да ми кажеш какво точно правиш и къде е това icon add ?

 

С какъв скин и браузер си?

 

video:

http://4storing.com/tsxb3v/89a04bff4a3e981c705f894bf4c75549.html

miror: http://www.fileshost.com/download.php?id=B18CA5BC1

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.1.7) Gecko/20091221 Firefox/3.5.7 GTB6

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да питам за флаш аватарите - може ли, не може ли, пази ли ми се някъде аватарчето, че не помня къде съм го съхранил...

edit: намерих го, но май иска да е до 20кб, а той е 60. досега ставаше...

сега трябва пак да се уча как се рисайзва флаш....

Link to comment
Share on other sites

Ееее. Къде изчезнаха иконките за рейтинга? Няма ли да са активни?

 

На мен супер много ми харесва, че са по-големи заглавията. Ще си седя с CleanCut аз. По-готин е.

 

Нали не работеха и ги махнах да не дразнят, а така или иначе аз поне не виждам никакъв смисъл от рейтинг на постовете. А и особено щом според някои хора лагва форума, та така поне една глупост по-малко.

Аз минах на дефолтния, който малко по малко започва да ми се издига в очите.

 

айде и аз да питам за флаш аватарите - може ли, не може ли, пази ли ми се някъде аватарчето, че не помня къде съм го съхранил...

edit: намерих го, но май иска да е до 20кб, а той е 60. досега ставаше...

сега трябва пак да се уча как се рисайзва флаш....

Явно доста неща са се ресетнали тоя път... вдигнах го на 60, флаша беше забранен, добавих го - пробвах пак.

Link to comment
Share on other sites

май ми е 65к... можеш ли още малко да вдигнеш летвата?

иначе за пикселите, не знам колко на колко е.

ей това е флашчето...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...