Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

глупости на търкалета....гледал съм достатъчно за мен друга алтернатива не съществува.

харесвам масивни телефони а ейпъл е именно такъв.

самсунга ако ще и сувалка да изстрелва все тая пак си остава пластмасово тамагочи с компромисен дизайн и изработка а за 1000лв няма как да се мина толкова много. ако струваше 500лв щех си призная че е по хубав.

Link to comment
Share on other sites

"компромисен дизайн" хахахахахаххаха

 

Васко, разсмиваш ме, честно. Колко пъти да ти пожелая да не си изпускаш тухлата и да внимаваш със стъклото. Ползвай я със здраве, радвай й се! Баща ми вече откровено я псува. Аз съм щастлив, че не си я купих и ме е яд, че му я натресох с мотива, че била лесна за употреба - глупости на копчета.

Link to comment
Share on other sites

както кажеш.....пък баща ти нека го псува ,дай му самсунга да видиш тогава кво ще е псуване

пък ако я изпусна купувам едно ново стъкло за 100лв и пак съм на мода :)

Link to comment
Share on other sites

и ме е яд, че му я натресох с мотива, че била лесна за употреба - глупости на копчета.

 

Всъщност е по-лесна. От самсунга щеше да реве от 2та бутона по-долу. Не знам баща ти какво прави с телефона, нито го знам колко технически грамотен е, но ако е като майка ми гаранция самсунга не е за него. При самсунга имаш настройки в самата програма навсякъде а майка ми както има навика да цъка на поразия без да е наясно какво прави гарантирам че един телефон с андроид ще му види сметката за 3 дена после само фабрични настройки ще го оправят. При айфона нещата са по-ясни - виждаш бутон - цъкаш. Няма го меню клавиша да търсиш допълнителни неща (което ми е удобно на мен но за нея ще е объркващо). Връщането също или го има и има бутон за целта или няма - специален бутон за това няма както при андроида. По-лесен и ясен е за работа от хора, които не стоят по цял ден пред компютъра.

 

ПС: Мисля да сложа на стария лаптоп един линукс да пробвам малкия колко време ще му отнеме да намери как да си намери някакви игри и да се научи да си сваля нови (щото нито на моя телефон съм му показвал нито на айпада но се научи сам... това на 5 години лапе а се е научил от поне 6 месеца). Онзи ден го гледам - каквото намери - мишка, тракпад, екрана... никакъв проблем даже беше открил контекстните менюта на айпада при натискане и задържане в браузъра...

Link to comment
Share on other sites

Не се чувствай виновен. Споко.

 

Аз съм малко под обстрел, че видиш ли, имам най-великия телефон, пък съм взел Айфон на баща ми... Ама обясних, че по време на рождения му ден не беше излезнал още... biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Тва само няма да го разправяш на непознати че имаш "най-великият" телефон..... :bowdown: :bowdown:

 

Злобиле, тихо че ми трябват точно 30 минути с произволен "велик" телефон в ръка да изкарам 2 педи забележки :) Дотук за iphone 4, htc desire hd, samsung galaxy s (1) имам такива списъци.

 

Няма най-велик телефон. Има временно нещо което ти харесва (а в моя случай дразни недостатъчно та да мога все пак да го ползвам)...

 

 

---------------------------

 

ПС: Desire HD и батерия - проблема е 100000000% от скайпа. Изключил съм го от зарядното в 2, малкия си игра на angry birds поне 30 мин, тук стои, говорил съм .... батерията на 100%. При пуснат скайп досега отдавна да е свършила... Не мога да си обясня какво ТОЛКОВА правят за да източват батерията толкова бързо.

Link to comment
Share on other sites

ПС: Desire HD и батерия - проблема е 100000000% от скайпа. Изключил съм го от зарядното в 2, малкия си игра на angry birds поне 30 мин, тук стои, говорил съм .... батерията на 100%. При пуснат скайп досега отдавна да е свършила... Не мога да си обясня какво ТОЛКОВА правят за да източват батерията толкова бързо.

БАН за скайп - най-некадърния софтуер за всички времена! Драскачите, които са го писали трябва да бъдат обесени на собствените им топки! :devil

Link to comment
Share on other sites

1-во, камерата му е жив та*ак. Да не отваряме дума, че няма и бутон физически за нея.

2-ро, действително повечето настройки за излишно разхвърляни. Аз така и не разбрах как директно от контакти да сложа снимка на абонат, а не да ходя до галерия.

 

Сега на прима виста това се сещам. (Галаксито)

 

Иначе е е*ати якия телефон.

 

___________________________

 

А и така и така сме в темата за андроид. Идеи защо тоя мискинин упорито отказва от тел-а да си засече ъпдейта на версията? И какво трябва да се направи за да забачка КИЕС през нета там или каквото е дето може да се връзва през Wi-fi с РС.

Link to comment
Share on other sites

1-во, камерата му е жив та*ак. Да не отваряме дума, че няма и бутон физически за нея.

2-ро, действително повечето настройки за излишно разхвърляни. Аз така и не разбрах как директно от контакти да сложа снимка на абонат, а не да ходя до галерия.

 

Сега на прима виста това се сещам. (Галаксито)

 

Иначе е е*ати якия телефон.

 

___________________________

 

А и така и така сме в темата за андроид. Идеи защо тоя мискинин упорито отказва от тел-а да си засече ъпдейта на версията? И какво трябва да се направи за да забачка КИЕС през нета там или каквото е дето може да се връзва през Wi-fi с РС.

 

1. Най-хубавата камера на телефон в момента е това. На камерата има начин да и сложиш да снима с Vol бутоните. Потърси.

2. Отваряш контакта, MENU бутон, EDIT, и цъкаш на снимката. Ще те пита дали искаш да снимаш нова, дали искаш да сложиш от галерията или нещо друго там. В зависимост от инсталираните приложения.

 

Edit:

1. Use Galaxy S II I9100 Volume Key As Camera Shutter / Capture Button

2. PC World - Smartphone Camera Battle: iPhone 4S vs. the Android Elite

Link to comment
Share on other sites

Абе какво му стана на тоя телефон. Толкова тормоз и едвам е мръднала батерията. Мисля да не го зареждам да видя ще изкарам ли и втори ден... сравнено с 2-3-макс-4 часа при пуснат скайп...

Link to comment
Share on other sites

Абе какво му стана на тоя телефон. Толкова тормоз и едвам е мръднала батерията. Мисля да не го зареждам да видя ще изкарам ли и втори ден... сравнено с 2-3-макс-4 часа при пуснат скайп...

 

Най-много да те изненада и просто да се изключи, а като го включиш да е на 0.

Link to comment
Share on other sites

Аз сложих battery calibration,че за 1 ден падаше.Сега ще видя как е

 

Battery Calibration не удължава живота на батерията. Той трие един файл, който съдържа статистиките на батерията и започват да се генерират на ново. По принцип трябва да се ползва като се сменя софтуер или като се сменя Kernel.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз смених 4-5 софта,но така и не wipe-нах battery stats от cwm.

Пък и странното е че на 2.1 държеше по 2-3 дена сега едвам едвам изкарва по ден и половина.

Link to comment
Share on other sites

Най-много да те изненада и просто да се изключи, а като го включиш да е на 0.

 

Леееко е мръднала с 1-2 пиксела но е все едно 90% още а съм го откачил преди 12 часа почти и не е като да ми е стоял само в джоба.. удивен съм че има толкова скапана програма която успява да осере пейзажа толкова че батерията да не може да изкара над 4часа ...

Link to comment
Share on other sites

1-во, камерата му е жив та*ак. Да не отваряме дума, че няма и бутон физически за нея.

2-ро, действително повечето настройки за излишно разхвърляни. Аз така и не разбрах как директно от контакти да сложа снимка на абонат, а не да ходя до галерия.

 

Сега на прима виста това се сещам. (Галаксито)

 

Иначе е е*ати якия телефон.

 

___________________________

 

А и така и така сме в темата за андроид. Идеи защо тоя мискинин упорито отказва от тел-а да си засече ъпдейта на версията? И какво трябва да се направи за да забачка КИЕС през нета там или каквото е дето може да се връзва през Wi-fi с РС.

 

Как да ти обясня, че ТИ си жив ташак. tounge.gif

 

1. Най-хубавата камера на телефон в момента е това.

Link to comment
Share on other sites

Смешно клипче!? Убеди ме.

 

Нали ти пратих статия бе. Гледай снимките дето са правили хората и сам прецени.

 

Снимай още на AUTO ISO и се чуди що не са ти хубави снимките.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, нямам намерение да споря за глупости. Особено с радио като тебе. Аз ти казвам, че далеч не е най-добрия телефон за фотография Галакси. Нито пък Айфон ако някой има такива илюзии. Ти си гОвори, не ми пречиш... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Тия от Apple взеха да се оливат.

 

Патентовали плъзгането по екрана, за да отключиш телефона!

 

Очаквам патент върху набирането на телефонен номер използвайки цифри наредени на 4 реда по 3 на ред.

 

http://androidandme.com/2011/10/news/the-lawsuits-are-about-to-get-uglier-apple-wins-patent-on-slide-to-unlock/

Link to comment
Share on other sites

американски простотии. Ако крадец влезне в къщата ти да те обира и на излизане се подхлъзне и си счупи крака, може да те съди, нищо че се е опитвал да те обира и че теб изобщо те е нямало в къщи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...