Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Има едни настройки в gmail където си даваш тел. номер (ако искаш) така че да ти смс-ват нещо ако си забравиш паролата за акаунта

 

Това и без да имаш Android телефон го има. Няма нищо общо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Сигурен ли си, че с втората карта имаш работещ интернет?

 

Сигурен съм,да.

Само не ми е ясно защо ми дава грешка с нея...Но ще пробвам скоро с новата карта да видя какво ще е положението. :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм,да.

Само не ми е ясно защо ми дава грешка с нея...Но ще пробвам скоро с новата карта да видя какво ще е положението. :)

Каква точно е грешката? Дай повече подробности, евентуално скрийншот.

Link to comment
Share on other sites

Каква точно е грешката? Дай повече подробности, евентуално скрийншот.

 

"Възникна грешка при влизане на ........@gmail.com.Въведете паролата отново."

И колкото пъти я въведа,само това ми изписва.Като сложа първата карта,нямам проблеми,тръгва от първия път. :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си нова карта, трябва ли да правя нещо специфично, за да си прехвърля приложениеята от старата или copy/paste върши работаlaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

За жалост не върши :( И аз преди 2 седмици си купих нова и опитах само с copy/paste и трябваше да преинсталирам половината програми.Опитай се да прехвърлиш колкото се може повече програми на вътрешната памет и след това сменяй.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имам HTC Magic,но не знам коя версия 32А или 32В с Android 1.6.Може ли да се качи Android 2.2 или по-нов и горе-долу колко струва?Кка се проверяваше точно коя версия на телефона имам?

Link to comment
Share on other sites

Имам HTC Magic,но не знам коя версия 32А или 32В с Android 1.6.Може ли да се качи Android 2.2 или по-нов и горе-долу колко струва?Кка се проверяваше точно коя версия на телефона имам?

 

Рестартираш във Fastboot като задържаш копчето "стрелка назад" докато включваш телефона. Като зареди белия екран, горе ще пише дали е 32А или 32B.

Може да му качиш и Android 2.3. Безплатно е, ако си го направиш сам.

 

Чудя се между SE Xperia Ray или Neo V. Според вас кой е по-добър?

 

Разликата им е само в екраните и камерата. Единия има по-голям екран, но е с 5mpix камера, а другия има по-малък екран и е с 8mpix камера.

Аз бих взел Neo V заради по-големия екран.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,вчера си купих Galaxi mini,и днес цял ден се опитвам да му кача безплатна навигация и други програмки,но нещо не ми се получава.Като искам да прехвърля АРК файла на телефона и ми казва че телефона не подържа тоя формат.Версията е 2.3.5,някой ако може да ме посъветва какво да направя... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Аз. Не лош, но SwiftKeyX ми харесва повече. Имам и AnySoftKeyboard която също не е лоша но от 3те най-много ми харесва SwiftKeyX

Link to comment
Share on other sites

Дилема...

Продавам iPhone-a, и минавам на Андроид.

Чакам да видя какви цени ще мога да получа за моделите, но се колебая между следните:

HTC ONE X

Google Galaxy Nexus

Sony Xperia S

HTC ONE S, ако не успея да взема толкова добри цени, колкото се надявам...

 

Мнения? За момента, от това, което четох и гледах, клоня към дилема между Sony-то и HTC ONE X.

Link to comment
Share on other sites

Ами опира до финансите и специфичните изисквания.

 

Аз вчера видях One X и направо се оглеждам вече за прилична цена.

Xperia S също е готин. Екрана му е по-наситен от на One X, защото е същата резолюция, но е по-малък физически.

Galaxy Nexus също не е зле, но е около 3 пъти по-бавен на тестове от One X. Друг е въпроса до колко ще го усетиш в реална употреба.

One S не съм го виждал още. Няма го в BG магазините по някаква причина.

Като ги гледаш в тоя диапазон, може да погледнеш и Xperia P, който обаче също го няма в магазините за момента.

Link to comment
Share on other sites

Ами цените, на които ще мога да ги взема са около:

HTC One X - 700

Sony Xperia S - 500

Galaxy Nexus - 650

 

Sony-то идва осезаемо по-евтино, а ми изглежда изключително добър телефон.

Дилемата отново е голяма.

Link to comment
Share on other sites

Това са доста изгодни цени, наистина. Аз ще трябва да поизчакам малко докато стигнат такива цени, че сега са по 1200лв.

 

Xperia S и на мен ми изглежда много добре, но нещо не мога да го намеря да го пипна на живо. По-тежичък и масивен е от другите 2. Но пък е по-бавен, както казах. Екрана му обаче е като изрисуван, поне по снимките, които видях. Но след като видях този на One X, а този на Xperia е по-добър - направо не мога да си го представя.

 

Иконите по екрана на One X бяха все едно някой е взел шаблон с иконата и е мазал отгоре с боичка. Страхотен направо.

 

Трябва да ги видиш на живо, но ако няма да ги базикаш много, всичките ще ти свършат една и съща работа.

Link to comment
Share on other sites

И аз вчера държах един One X и се побъзиках с него. Доста добре е, но след iPhone ми се вижда огромен. Много е трудно да се борави с една ръка с него.

Сонито днес ще го намеря някъде да го видя наживо, но от видеата в нета, изглежда, че няма по-добър екран от него в момента. Мнение, което се споделя и от много потребители по форумите.

Относно по-стария процесор - никой не видях да се оплаква, че телефона е бавен. Единственото, от което се оплакват е батерията и че няма ъпдейт за ICS. Първото е много субективно, а второто няма начин да не се случи скоро.

От друга страна, One X е QuadCore, и се предполага, че ще изкара повече във времето, като способности да поддържа ъпдейтите на Андроид.

 

Само да попитам тъп въпрос. В HTC-то имаше едно много удобно - CAR. Като го пуснеш, излизат едни големи, удобни бутони. Това си е от Андроида, нали? Ще си го имам и на Сонито?

HTC-ONe-X-Car-mode.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз вчера държах един One X и се побъзиках с него. Доста добре е, но след iPhone ми се вижда огромен. Много е трудно да се борави с една ръка с него.

Сонито днес ще го намеря някъде да го видя наживо, но от видеата в нета, изглежда, че няма по-добър екран от него в момента. Мнение, което се споделя и от много потребители по форумите.

Относно по-стария процесор - никой не видях да се оплаква, че телефона е бавен. Единственото, от което се оплакват е батерията и че няма ъпдейт за ICS. Първото е много субективно, а второто няма начин да не се случи скоро.

От друга страна, One X е QuadCore, и се предполага, че ще изкара повече във времето, като способности да поддържа ъпдейтите на Андроид.

 

Само да попитам тъп въпрос. В HTC-то имаше едно много удобно - CAR. Като го пуснеш, излизат едни големи, удобни бутони. Това си е от Андроида, нали? Ще си го имам и на Сонито?

 

Сонито е по-бавно на тестовете, а реално те се показват навсякъде. Нямах възможност да го хвана на живо и да го видя, за разлика от HTC-то на което му направих лек тест.

ICS-а ще му го сложат - да. Рано или късно. Това ще го направи и по-бърз.

Не мисля, че ъпдейтите на Андроид ще спрат за двуядрените процесори скоро. :)

 

Sony-то е по-обемисто, но пък има бутон за камера.

 

Това дето си го видял е програмата, която се пуска автоматично, когато поставиш телефона в оригинален Car Dock. Може да си го пуснеш и ръчно, ако не ползваш оригинален док - разбира се.

Този дето си го видял е специфичен за HTC-то. На Sony-то също ще има такъв, но няма да изглежда по същия начин. Бутоните обаче пак ще са големи. За това може да си сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Ами то тестовете са си тестове, ама ако всичко си ми върви добре... Не съм човек, който ще се изнерви ако нещо зарежда 5, а не 3 секунди. От друга страна дисплея, цената... Bravia Engine...

Link to comment
Share on other sites

Всичко опира до лични предпочитания. Дали искаш екрана да ти е ярък на дневна светлина, дали искаш отделен бутон за камерата, дали искаш да играеш игри, дали искаш по-готин дизайн, дали искаш по-готин екран, дали искаш да имаш чист Android или модификация и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че ъпдейтите на Андроид ще спрат за двуядрените процесори скоро. :)

 

Броя на процесорите няма никакво значение за компилаторите :)

Link to comment
Share on other sites

В телефона има настройка като пуснеш BT дали да ти пусне приложението за кола-та. Поне на ICS. Това с големите бутони.

Едит: Излъгах - настройката е в приложението. Но може би е различно от това за HTC - но поне може да провериш дали е така и при тях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...