Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

От друга страна за един американец не е голям праз а се фръцка с лъскав телефон като тука и не им пука особено - телефона е да се говори по него а отскоро и да четеш поща и да ровиш интернет, но повечето не им пука особено с какъв телефон са и притежанието на лъскава играчка не демонстрира класа като тука. Нито пък нов автомобил е способен да впечатли някого (като 80% от автомобилите които видях там са такива... от друга страна такива бараки каквито видях там да се движат тук не съм)...

добри впечатления имаш. Това е точно така за телефоните, както и за бараките и новите коли. Много коли са нови, но има и такива, че даже счупен фар е залепен с тиксо. Карат и със смачкани предници, задници и т.н. Тук не глобяват за пукнат прозорец и много хора карат така

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

То пък тук да не би Айфон да е демострация на класа?! Нали ги виждам - заплати по 4-500лв и последен модел Айфон риъшли...

Link to comment
Share on other sites

То пък тук да не би Айфон да е демострация на класа?! Нали ги виждам - заплати по 4-500лв и последен модел Айфон риъшли...

 

24лв на месец... Ама е гъзария де.

Link to comment
Share on other sites

и това не е толкова вярно вече. Андроид се купува повече вече, защото айфон е само 1 модел

 

 

не е вярно. Отвори амазон и newegg.com. Да не говорим за ebay. Отключени има дори ако го вземеш от оператора ти дават код за отключване, ако поискаш. А от миналата година почнаха да продават и отключени айфони в магазините на apple

 

 

щото не искат да купуват на пълна цена. Искат да е субсидиран. Иначе може да ползват какъвто искат телефон и може да се купи много лесно, но няма да е безплатен или за 200$

 

Доообре! Ходи обясни на средностатистически Хамерикански потребител как има нещо по-добро от Айфон! Тези хора са като откърмени от АЙ-нещо... И бидейки достъпно всичко АЙ, лапат като шарани всички продукти с АЙ отпред. Няма лошо по принцип, ако продуктите бяха калпави това нямаше да се случва. Но на стаден принцип не поглеждат да видят, че има и по-добри неща на пазара.

 

Което не значи нищо. Единия тип с които работех печелеше доста добре и въпреки това ходеше с един полу-счупен телефон взет на аванта от оператора. Това преди да му подарят blackberry perl от който беше възхитен (който наистина е невероятно по-добър в сравнение с телефона стил Nokia 3300 с който кара докато не се разпадна буквално). Просто не му пукаше особено стига да може да говори. Обхват като няма пренасочва звъненето към офиса в работно време и дома си в неработно пък като не го намериш голям праз. 90% от времето попадаш на телефонен секретар.

 

От друга страна за един американец не е голям праз а се фръцка с лъскав телефон като тука и не им пука особено - телефона е да се говори по него а отскоро и да четеш поща и да ровиш интернет, но повечето не им пука особено с какъв телефон са и притежанието на лъскава играчка не демонстрира класа като тука. Нито пък нов автомобил е способен да впечатли някого (като 80% от автомобилите които видях там са такива... от друга страна такива бараки каквито видях там да се движат тук не съм)...

 

Ники, Блекбери се раздават и изискват като служебни машини из целия свят. Брат ми носи едно такова по принуда. Одеве забелязах, че и чичо ми разнася Блекбъри - последен модел. Тези телефони са по-скоро наложителни, отколкото пожелателни. И на мен да ми подарят отличен (не напразно го казвам) кон, няма да му броя зъбите...

 

То пък тук да не би Айфон да е демострация на класа?! Нали ги виждам - заплати по 4-500лв и последен модел Айфон риъшли...

 

Мите, точно тук лъсва простотията - награбил телефон за 1000+ лева и му робува. Туй е типичната селяния на редовия комплексар....

Link to comment
Share on other sites

Доообре! Ходи обясни на средностатистически Хамерикански потребител как има нещо по-добро от Айфон! Тези хора са като откърмени от АЙ-нещо... И бидейки достъпно всичко АЙ, лапат като шарани всички продукти с АЙ отпред. Няма лошо по принцип, ако продуктите бяха калпави това нямаше да се случва. Но на стаден принцип не поглеждат да видят, че има и по-добри неща на пазара.

 

Хем е така хем интеграцията между въпросните продукти е на съвсем различно ниво и то от години. И като свикнеш с нещо и си доволен нали се сещаш колко ще ти ентусиазма да го сменяш с нещо друго след като това ти върши работа и нямаш оплаквания... а те мързи да разучаваш нещо ново само защото е по-добро по няколко параграфа...

 

 

По въпроса за блекбърито - мисълта ми беше че човека имаше няколко спортни автомобила защото му е кеф да има няколко, но ходеше с толкова смотан телефон, че тук такъв на улицата да намериш няма да го вземеш... и не му пукаше за въпросната джаджа...

Link to comment
Share on other sites

не е вярно. Отвори амазон и newegg.com. Да не говорим за ebay. Отключени има дори ако го вземеш от оператора ти дават код за отключване, ако поискаш. А от миналата година почнаха да продават и отключени айфони в магазините на apple

Говорим за общодостъпните телефони със съответните планове към операторите. Онлайн екзотиката е ясна и все още не върви сериозно, дори и под знамената на Гугъл или Епъл. ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз лично съм силно щастлив, че благодарение на вашите съвети (Ники - ти особено) в момента се радвам на принцеса Галаксия. Има некои дребни трески като всичко друго, но определено е едно уникално бижу! Казва ви го човек, който никога не е вярвал, че ще си купи телефон на Самсунг...

Link to comment
Share on other sites

E това е - аз пък не мога да намеря телефон който да не ме дразни

 

 

ПС: Спрях скайпа на телефона - батерията държи... явно при пуснат скайп батерията свършва за час-два без значение дали говориш. Егати некадърната програма.

Link to comment
Share on other sites

Сайн аут и си спасен. Мен ми точи малко Яху клиента, но пък върши работа. Напоследък добих лош навик - преди да заспя се ровя в Маркета като прасе в тикви. Последно +/- баланса мина 6к хахаахах

Link to comment
Share on other sites

Сайн аут и си спасен. Мен ми точи малко Яху клиента, но пък върши работа. Напоследък добих лош навик - преди да заспя се ровя в Маркета като прасе в тикви. Последно +/- баланса мина 6к хахаахах

 

Ъъъъъъ... 6к като 6000лв??? Похарчени в андроид маркета??? Или говориш за друго

Link to comment
Share on other sites

Нямаш ли неограничен нет laughing.gif

 

Нацакват ти потенциално потребление- дотук с безплатната флашка и мя номер минаваме 6к на +/- laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Говорим за общодостъпните телефони със съответните планове към операторите. Онлайн екзотиката е ясна и все още не върви сериозно, дори и под знамената на Гугъл или Епъл. ;)

ами в Европа и в Канада предполагам, че с договор също са заключени, както и в БГ. Тук никога не ми е бил заключен телефона, дори с договор. Като си го купя им се обаждам и казвам, че искам да ми го отключат, щото искам да го използвам в Европа. До 24 часа ми пращат код по е-мейла. Така направих и като продавах Vibrant-a. Някакъв от Онтарио го купи и му пратих кода заедно с телефона и сам си го отключи

Link to comment
Share on other sites

Айде да ви е честит новия Android 4.0 Ice Cream Sandwich и Samsung Galaxy Nexus. Има жестоки нововъведения (макар и повечето неща да са преработени функции на Honeycomb), като Face Unlock направо кърти мивки! :punk

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-F_ke3rxopc

 

 

Samsung Galaxy Nexus:

 

HSPA+ 21Mbps/HSUPA 5.76Mbps 850/900/1900/1700/2100, LTE available depending on region

4.65-inch 1280X720 HD Super AMOLED

1.2GHz dual-core processor

1GB of RAM

Android 4.0

5MP rear camera with LED flash

1.3MP front camera

1080p recording at 30fps

Bluetooth 3.0

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2.4GHz/ 5GHz)

NFC

Link to comment
Share on other sites

Остава сега и на нас да го пуснат. Да разбирам ли, че вече всички телефони ще са с един и същи "вид" - няма да има вече Сенс,менс и на другите производители шеловете? Всичко ще е натюр?

Link to comment
Share on other sites

Айде да ви е честит новия Android 4.0 Ice Cream Sandwich и Samsung Galaxy Nexus. Има жестоки нововъведения (макар и повечето неща да са преработени функции на Honeycomb), като Face Unlock направо кърти мивки! :punk

 

този със чист андроид ли е? Тоест нещо като нексус 1 и S ли?

Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз лично съм силно щастлив, че благодарение на вашите съвети (Ники - ти особено) в момента се радвам на принцеса Галаксия. Има некои дребни трески като всичко друго, но определено е едно уникално бижу! Казва ви го човек, който никога не е вярвал, че ще си купи телефон на Самсунг...

 

Майната ти! Аз като ти говорех, ти ми казваше, че не ми искаш мнението, щото не знам си що....

 

Aйде да ви е честит новия Android 4.0 Ice Cream Sandwich и Samsung Galaxy Nexus. Има жестоки нововъведения (макар и повечето неща да са преработени функции на Honeycomb), като Face Unlock направо кърти мивки! :punk

 

Чудя се дали няма да може да се отключва със снимка вместо истинско лице.

 

Остава сега и на нас да го пуснат. Да разбирам ли, че вече всички телефони ще са с един и същи "вид" - няма да има вече Сенс,менс и на другите производители шеловете? Всичко ще е натюр?

 

Не разбирай такива работи. :) Това е чистия Android. Другите най-вероятно ще продължат да си разработват модификациите. По план, тия модификации трябваше да се прилагат като теми върху Android-а и да могат да се махат при желание, с цел да вървят ъпдейтите по-бързо, но не видях да се споменава това някъде. Та не се знае... Трябва да изчакаме, но при никое положение, няма да изглеждат еднакви всички телефони от сега нататък.

Link to comment
Share on other sites

Майната ти! Аз като ти говорех, ти ми казваше, че не ми искаш мнението, щото не знам си що....

Не разбирай такива работи. :) Това е чистия Android. Другите най-вероятно ще продължат да си разработват модификациите. По план, тия модификации трябваше да се прилагат като теми върху Android-а и да могат да се махат при желание, с цел да вървят ъпдейтите по-бързо, но не видях да се споменава това някъде. Та не се знае... Трябва да изчакаме, но при никое положение, няма да изглеждат еднакви всички телефони от сега нататък.

Аз точно защото бях чувал, че Гугъл смятат в 3.0 да спрат да се слагат тия модификации, точно защото се получаваше разработчика да бави ъпдейтите на ОС, докато си настрой нещата по неговата модификация. Помним голямата излагация на SE с ъпдейта от 1.6 до 2.0 колко го мъчиха и забавяха и отлагаха.

Link to comment
Share on other sites

Майната ти! Аз като ти говорех, ти ми казваше, че не ми искаш мнението, щото не знам си що....

 

Майната ти на тебе! Кой ти е казал, че само твоето мнение ще наклони кантара? И откъде знаеш, че си и позволяваш да коментираш мнението на Ники? С него съм провел 30 мин телефонен разговор, в който като човек, употребявал 3-4 подобни телефона, той ми е разяснил много неща! Ти да си ми се обаждал нещо? Да си ми разказал нещо извън обичайните агитации? Ай сиктир! Детски простотии.

Link to comment
Share on other sites

Майната ти на тебе! Кой ти е казал, че само твоето мнение ще наклони кантара? И откъде знаеш, че си и позволяваш да коментираш мнението на Ники? С него съм провел 30 мин телефонен разговор, в който като човек, употребявал 3-4 подобни телефона, той ми е разяснил много неща! Ти да си ми се обаждал нещо? Да си ми разказал нещо извън обичайните агитации? Ай сиктир! Детски простотии.

 

Да си ме питал? Ай сиктир!

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам за чий чеп ми се засягаш. Другото са подробности. Аз съм доволен, че в крайна сметка, преценяйки ВСИЧКИ мнения, включително и твоето, съм с правилния телефон. Както казах по-рано - жалко, че не са два.

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам за чий чеп ми се засягаш. Другото са подробности. Аз съм доволен, че в крайна сметка, преценяйки ВСИЧКИ мнения, включително и твоето, съм с правилния телефон. Както казах по-рано - жалко, че не са два.

 

Засягам ти се...

На шега го казах, ама ти много буквално го прие

 

Ще използвам повече емотикони. rolleyes.gifunsure.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Имам го телефона и не се виждам ни У, ни ПОД, ни ПРЕД телефон. Даже дебело ще подчертая, да се сещаш - и двата ги имам. Виждам само колко по-напред с материала е Галаксито. Ти се радвай на Айфона, но гледай да не го изпускаш.

 

и? и аз съм си играл с галаксито не е космически кораб а си е самсунг - евтин пласмасарник за 1к лева.

самата идеология на АЙ устройствата е друга и мен ме устройва , айфона може и да е по чуплив ма все пак не е правен за зидаро мазачи и хамали пък и като цяло от счупване би трябвало да се притесняват хората изплащащи въпросният телефон по 2 години същото е и при колите да имаш пари за Ц класа ма преко сили да караш С класа и да и трепериш да не и стане нещо . и определено не е за глупави хора а за хора искащи максимално опростена работа с телефона - нещата се получават интуитивно не ми се налага да мисля как да направя дадено нещо.

 

и само ей така между другото аз не съм заклет ейпъл фен някой ден ако намеря нещо което ме устройва повече от айфона ще взема него ма за ся не намирам такова устройство.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...