Jump to content
BulForum.com

Torchlight


liquid

Recommended Posts

Ха! Намерих си спел за портал. Сега какво да ги правя тия скролове? Играта много странно блокира в Lair of the Sisters току що... Странно. Вярно че цял ден е на alt+tab де... Току що осъзнах че откакто я пунах сутринта не е затваряна. Стабилен е тоя Вирус 7. Гоня левъл 9 със страшна сила.

 

---------------

 

Хахах! Доволен съм че крашна - а второ четене ми падна unique кожухче Gunslinger Breastplate с 10 реда описание, което в комбинация с unique лъка Crowfly прави играта много приятна :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Мдам, има много готини попадения. Примерно съм дал на кучето два скорла за скелет и зомбита и като се презаредят, кучето си ги каства автоматично. А това, че животното може да ти продава нещата автоматично е супер улеснение.

 

Между другото, с пари могат да се купят много здрави айтъми. Уж направих бияч, пък такъв арбалет си купих, че всичко пада с по един удар. Станах 12ти левел за нула време. Могат да се купуват и портали към други подземия. Абе играта е супер.

Link to comment
Share on other sites

Стига за тая вечер - стигнах 14+. ОБаче за моя жалост трябва да подменям части от екипа... Освен това нещо взех да се въртя в кръг като че ли... Къде е тоя тиквеник дето е на някакъв 10-ти етаж? И къде е библиотеката на Overseer-a? Пак ли се цикли из мината и дънджъна? Защото аз май два пъти ги минах :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да се регистрирам на форумите на Runic games, да им предложе едно съвсем леко и козметично пипване на играта, което според мен ще я отвори много - една high score таблица, дори само локално за играча, в която да се следи кой на кое ниво умрял, колко дълбоко бил и колко гадини избил, както и какъв резултат получил за това. Защото моля, какъв е стимула ми да играя на hard и very hard, както и без опция за съживяване след като те пребият, ако не получавам някакъв знак, нещо, че съм се изпотил по пътя?

 

[Edit] Ето и въпросното ми предложение:

 

http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=5&t=2189 [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз за сега съм с това.

 

torch5.jpg

 

Но трябва скоро да си намеря нещо по-здраво, че доста къртят. За сега нещо е много постно от към брони.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, и аз не съм намерил хубав армор досега, само едни уникални за раменете, всичко друго е синьо. Лъка обаче е много як, довечера ще направя скрийншот. Със скила си лийчвам по 54 HP на удар.

Link to comment
Share on other sites

При инсталацията ми даде някакъв еррор,махнах я от контрол панела,а сега ми вади,че е инсталирана :confused Случвало ли се е на някой и какво да направя,че като чета много ми се приигра :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой който я е инсталирал да ти каже къде са регистрите на играта и ти със start > run > regedit > ??? да влезнеш и да ги изтриеш. Така ще може пак да я инсталираш. Обаче първо виж дали има repair опция при инсталацията пък чак тогава с регистрите се пробвай или си свали някой cleaner да свърши работата. И трябваше да запомниш каква грешка ти е дала инсталацията за да се знае от какво е. Иначе триенето на регистрите трябва да помогне в случея.

:)

Link to comment
Share on other sites

HKEY_CURRENT_USER\Software\Runic Games\Torchlight

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\GameUX\Games\{B6B650BF-369B-461F-B041-344FDA846834}

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Runic Games Torchlight

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Runic Games\Torchlight

HKEY_USERS\S-1-5-21-945799082-704751885-411587352-1000\Software\Runic Games\Torchlight

 

Това са регистрите при мен, като червените при теб надали ще са в същото име, но може да пробваш подобни търсения.

 

Пуснах търсене в регистрите за : torchlight

Link to comment
Share on other sites

Аз писах и на официалния форум, но dual wield-а не е ли малко... бавен? Да, има скил, който ти качва dmg, но като цяло ми е малко възбавно, предвид че си с две оръжия...

Link to comment
Share on other sites

Аз писах и на официалния форум, но dual wield-а не е ли малко... бавен? Да, има скил, който ти качва dmg, но като цяло ми е малко възбавно, предвид че си с две оръжия...

 

Мдам, аз дигнах 1 левъл, ама с fastest attack Bow е много по-добре, според мен, особено като се има впредвид Life leech-a...

Link to comment
Share on other sites

HKEY_CURRENT_USER\Software\Runic Games\Torchlight

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\GameUX\Games\{B6B650BF-369B-461F-B041-344FDA846834}

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Runic Games Torchlight

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Runic Games\Torchlight

HKEY_USERS\S-1-5-21-945799082-704751885-411587352-1000\Software\Runic Games\Torchlight

 

Това са регистрите при мен, като червените при теб надали ще са в същото име, но може да пробваш подобни търсения.

 

Пуснах търсене в регистрите за : torchlight

Много ти благодаря,подкарах я,сега я почвам,после ще споделям :)

Link to comment
Share on other sites

На камъните CUT-а ли е максимумът?

 

И някой може ли да каже нещо повече за enchant-а? На кои итеми става, на кои не, какво се променя и такива работи. :)

 

На магьосника какви статове сте вдигали и магии?

Link to comment
Share on other sites

Ето я и моята... базука...

bazuka.th.jpg

В момента вървя като Рамбо с пола... Критне ли ми скила и остава само champion-a.\

За съжаление, два пъти я енчантвам, два пъти ми взима пари, пише, че е адднало енчант, ама ми аддва кор в анимирания задник. Нещо е бъгаво...

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже как се борави с камъните и прочее, че съм си наблъскал сандъка догоре. Къде се обработват да се сливат към по-горен левъл, че не съм видял?

 

Между другото много мощен дроп тази вечер - 6-7 уникални предмета :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Комбинират се там при този, където излизат 4 прозорчета и с бутон Transmute или нещо такова. Някъде с/у магьосника (или там какъвт се пада) е. Слагаш 4 камъка - по-добра версия. Това трябва да работи и с отвари.

Иначе за енчант има, до колкото чета, 2% шанс да ти премахне всички атрибути на оръжието. Може и нищо да не добави, може само да увеличи стойността на някои.

Link to comment
Share on other sites

Ето я и моята... базука...

bazuka.th.jpg

В момента вървя като Рамбо с пола... Критне ли ми скила и остава само champion-a.\

За съжаление, два пъти я енчантвам, два пъти ми взима пари, пише, че е адднало енчант, ама ми аддва кор в анимирания задник. Нещо е бъгаво...

Може би на уникалните е малко ненужно да се енчантват допълнително или нарочно са намалили шанса за добавяне на екстри. на един уникален кат бях по-упорит и ми адна два сокета на 4ти опит.

иначе като правило след 5тия енчант на обикновен предмет и 3тия на зелен, почва да прави такива мизерии. поне при мен така се получава.

никой ли не си е играл с камъните?

 

edit: а. още някой е отговорил. мерси за инфото за камънака.

Link to comment
Share on other sites

Ето една снимка от моя герой.Направо ме е яд, че почнах на Изи обаче ме мързи да почвам нов герой, защото искам да видя как продължава играта.Наистина на моменти е малко дразнещо, че от към разнообразие на местностите играта леко куца, но като цяло много ме зарибява.

 

torchlight.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...