Jump to content
BulForum.com

Torchlight


liquid

Recommended Posts

Явно ти запазва семейнатa реликва за наследника на героя ти, защото копчето, за потвърждаване в тоя прозорец е Retire, което ти пенсионира героя :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply
А със героя с който си я превъртял неможеш ли да влезнеш в тоя Дънджеън и ми е много интересно на каква трудност я превъртя и на кое ниво?Ако може някой друг шот от героя да дадеш. :)

 

Ами превъртях я на 34 левел на нормал с алхимист на аркейн.На тази трудност повече щеше да и приляга турист.Скрийн не мога да дам заради тва пенсиониране.Нямах кой знае кви добри итеми.

Итемите които слагате в сандъка в горната част на картата могат да се ползват от другите герои.

Като решите да си пенсионирвате героя си прехвърлете итемите там за да може да ги ползвате.

Link to comment
Share on other sites

Хмм ее някак си немога да схвана целта на тва пенсиониране.Ако не си пенсиониран може да си цъкаш с героя, ако се пенсионираш не може да цъкаш.Ми то по тая логика няма смисъл от пенсионирането.. :) Незнам Аз ли не мога да видя голямата картина или какво.. :)

Link to comment
Share on other sites

Не бе, хора, при пенсиониране, вие добре може да си оставите предметите в горния сандък, но ЕДИН предмет по ваш избор преминава през още по-голямо и епично енчантване и става наследствен предмет на следващия герой.

Link to comment
Share on other sites

След като я превъртях с wizardче на нормал, мога да си оставя коментарчетата:

ЗВЕРСКИ ТЪП ГЕРОЙ! УНИКАЛНО ПРОСТ! Ако скоро не намеря някакъв итем, който да ми качва dmg-то на последната магия с 500%, няма да има никакъв смисъл да играя. Имам skill, който ми дава extra MF - курец. Нищо не съм намерил до сега. Нищичко. Кат ва гледам вас - ям само пасти, а съм 38ми левел.

Link to comment
Share on other sites

Еми на мен от всеки бос поне по 3 айтъма хубави ми падат.Ама все пак съм 11-ти лвл.Намерих си доста добро пушкало и сега си ги свалям без проблем.А играя на Normal.За сега пръстените са ми най-добре :) дават и ехп. и злато и крит кой каквото иска :)

 

 

ПС: http://i180.photobucket.com/albums/x279/Ko...NewPicture3.jpg някаква идея на къде трябва да се ходи след това ? Убих един бос 7ми лвл ,мисля че беше.

Link to comment
Share on other sites

ПС- Ако сте съгласни всички фенове в тоя форум да си качим сейфовете на някой хостинг и да си ги споделим всеки да си хареса нещо от другия и да ползваме шаред сташа да си споделим някой предмет ако не се лъжа трябва да стане нали.Пък и ейтака за интерес просто и от любопитство.Ако сте съгласни де. :)

 

Ето едно ново скрийнче от героя ми. :)

torchlight2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пикал съм ти на Торчлайта!

 

Имам магьосник на lvl 20, играя на Hard. Току що стигнах нивата с лавата. Еми извинявайте, но в предните пещери с хуманодините гущери умрях поне 20 пъти. Играта има някакъв много сериозен проблем с трудностите. Преразпределях си скиловете наново няколко пъти да пробвам различни идеи, никак не става. Убиват ме буквално с 3-4 удара, много от които идват бързо, защото са на рояци. Аз ги удрям с около 700-1000 на секунда, но те бодро крачат към мен и ми сипват. Толкова се ядосах преди малко, че щях да я махна. Не знам какво мога да направя, защото просто както и да въртя скиловете, все е тая. Няма предмети, които да променят много драстично нещата. Въпроса не е да ми е трудничко, та като намеря 2 униката, да се оправя, става дума че на всеки 50 крачки е КЛИЗМА, което според мен не е редно.

Link to comment
Share on other sites

Връщаш се назад и дигаш още левели. И аз съм тама с Vanquesher-а ми, трябва да си горе-долу същия левел на което ниво си. Може би малко по-голям.

Link to comment
Share on other sites

Някой друг с Дестройър би ли споделил снимки на героя си и такива детайли.Интересно ми е герои от моя клас на левели близки до моя или дори по-големи по-малки как се развиват.Мисълта ми е да видя за моето ниво Аз как съм развит долу-горе. :)

Link to comment
Share on other sites

Пикал съм ти на Торчлайта!

 

Имам магьосник на lvl 20, играя на Hard. Току що стигнах нивата с лавата. Еми извинявайте, но в предните пещери с хуманодините гущери умрях поне 20 пъти. Играта има някакъв много сериозен проблем с трудностите. Преразпределях си скиловете наново няколко пъти да пробвам различни идеи, никак не става. Убиват ме буквално с 3-4 удара, много от които идват бързо, защото са на рояци. Аз ги удрям с около 700-1000 на секунда, но те бодро крачат към мен и ми сипват. Толкова се ядосах преди малко, че щях да я махна. Не знам какво мога да направя, защото просто както и да въртя скиловете, все е тая. Няма предмети, които да променят много драстично нещата. Въпроса не е да ми е трудничко, та като намеря 2 униката, да се оправя, става дума че на всеки 50 крачки е КЛИЗМА, което според мен не е редно.

Еми нз за трудността ама аз на нормал си ги бия без проблем.И винаги съм 3-4 лвла пред нивото.Може би на хардкор е най-зле работата :laughing: Мойта си ги бие доволно.Взех един лък от магазина 320 дмг млати и проблеми никакви :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съм чел много за играта има ли някакви предположения за евентуална дата на ММО-то..някъде май, че бях видял нещо за 3-4 или 7-8 месеца чакане, но не съм сигурен. :)

Link to comment
Share on other sites

Еми значи като срок може и да се засекат с Диабло 3, но определено тогава май ще си я купя оригинална Торча да цъкам в официалния сървар.Сега примерно Игра като Диабло 3 няма да и отива по-анимационна графика като на Торча според мен, но на самия Торч до някъде и графиката ме зариби.Като се има напредвид, че с 8серия Гфорс и то мобилна на лаптоп я цъкам на фулл абсолютно всичко без да ми създава проблеми. :) Още повече, че докато четох в Псмания наскоро за някаква друга игра случайно разбрах за Торча и го чаках с нетърпение. :)

Link to comment
Share on other sites

liquid - не ме омайвай :D Говорих с хората на форума, един ми вика, това е положението, циклиш като ахмак с по 100 пота в торбата, мреш на всеки 20 крачки и това е. На мен не ми е това идеята за забавление. Тоя герой ще го трия и пускам нови на Normal, ебати и харда...

 

[Edit] И хората ми се струва правилно са си го казали... Като за игра, основана около чопленето на предмети и loot-ването все по-дълбоко в подземието, играча губи инициатива да го прави сравнително бързо поради липсата на кой знае какво разнообразие в предмети и в силата им. Чудя се дали просто да не сложа пак Fate Traitor Soul... [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Това определено ще ми отнеме малко от времето до Диабло 3.Просто ако имаше мулти на някой сървар или с едно хамачи не ми се мисли какво меле щеше да е или на PvP, но ще се чака ММО варианта. :)

Link to comment
Share on other sites

Току що минах като танк през играта на normal. Аlchemist на Ember Lance - imba!!!

Последните няколко нива са такава повтаряемост, че няма накъде. Даже имах чувството, че са 1:1 копирани :blink:

До едно време играта ми беше интересна, преди да открия гореупоменатия скил, който буквално руши всичко на екрана за секунди.

Екипировката ми е само от Unique и Set предмети, само двата пръстена са Rare :D

За 9 часа геймплей толкова.

Ето скрийнче на най-добрият ми предмет и на геройчето.

staff.jpg

hero.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да, батко, а сега пробвай пак с Ember lance, но на Hard. Където гущерите в пещерите идват до теб с бодра стъпка, поемайки по 600-900 dmg на секунда, изваждат си го и ти го тропват на челцето, а после умираш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...