Jump to content
BulForum.com

Torchlight


liquid

Recommended Posts

Направо ме е яд, че почнах на Изи обаче ме мързи да почвам нов герой, защото искам да видя как продължава играта.

Смисъл... ? От избора на трудност зависи как се развива играта ли?

 

Ахам, мерси. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply
Смисъл... ? От избора на трудност зависи как се развива играта ли?

 

Не. Иска да каже, че иска да я завърши, пък не му се почва от начало и затова е принуден да играе на Easy.

Link to comment
Share on other sites

Повече от 15 уникални предмета тая вечер! Лошото е че взе да дава такива, които не са ми нужни. Мамка му и прасе, да имаше как да ги давам на някого...

 

За камъните сам го мернах оня гей - трансмютнах един камаз чакъл вече :laughing:

 

Скоро стигам 20-ка и може би ще полегна вече :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Каквото не ти трябва - хвърляй го в споделения сташ за друг герой, който смяташ да почнеш. Винаги има полза :). Как ви завиждам, аз сега 2 дни няма да я барна. Пуста работа :д

Link to comment
Share on other sites

Абе нали играта щеше да излиза с нещо като левел едитор и след като ще е толкова отворена от към модове дали няма да може някъв мод да си сменя трудноста и..ето ви едно интересно клипче да изгледате- How to Dupe in Torchlight

Просто го споделям иначе не ме блазни да го правя така да се каже този хак те и без това гадовете и сега достатъчно трудно ми взимат кръв.Не, че не взимат де, ама трудно стига по надолу. :)

 

ПС- С нетърпение чакам да излезне ММОРПГ версията и до колкото разбрах нямало да има месечни такси.Аз дори и сега Торча бих си го закупил оригинален да подкрепя производителите, но просто съм малко във финансова криза. :(

Link to comment
Share on other sites

Мод-туулс ще има след седмица. Иначе има един мод, за respec-ване на скилове.

http://www.torchlightinsider.com/forums/showthread.php?t=270

 

Внимавайте с чийтванията, че играта може да ви засече и май да ви прецака като ви забрани да пазарувате или нещо такова. Не помня точно. http://forums.runicgames.com/viewtopic.php...53&start=20

Link to comment
Share on other sites

Мод-туулс ще има след седмица. Иначе има един мод, за respec-ване на скилове.

http://www.torchlightinsider.com/forums/showthread.php?t=270

 

Внимавайте с чийтванията, че играта може да ви засече и май да ви прецака като ви забрани да пазарувате или нещо такова. Не помня точно. http://forums.runicgames.com/viewtopic.php...53&start=20

 

Пробвал ли си го този мод?Мисля да го дръпна, че дигнах 4-5 пъти скила за бонуси като си с 2 оръжия, но предпочитам да го махна и да добавя скиловете на магията за мастърито на оръжията, защото понякога може да ми се налага да съм с оръжие и щит и така мисля, че ще ми е по-голям келепира щото се пак в единия случай получавам бонус само ако съм с 2 оръжия. :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм. Прочетох, че се адва в general store и струва някви кинти да респекваш, но не съм се интересувал повече.

Link to comment
Share on other sites

Може би на уникалните е малко ненужно да се енчантват допълнително или нарочно са намалили шанса за добавяне на екстри. на един уникален кат бях по-упорит и ми адна два сокета на 4ти опит.

иначе като правило след 5тия енчант на обикновен предмет и 3тия на зелен, почва да прави такива мизерии. поне при мен така се получава.

никой ли не си е играл с камъните?

 

edit: а. още някой е отговорил. мерси за инфото за камънака.

 

Добре де, ама на W имам уникален лък на 5 енчанта. С него защо нямаше никакви проблеми, а с базуката два пъти подред?!

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен, шегувам се.

 

Иначе нищо чудно и бъх да е, аз вчера се зарових по форумите да търся решиения по моя проблем с АА-то и попаднах на огромен брой оплакващи се от всевъзможни неща...

Link to comment
Share on other sites

Адва си адва си, прочети си внимателно описанието преди и след енчанта. На мен пък мизерии не ми е правило. Освен nothing happened друго не е излизало, не съм имал негативни резултати...

Link to comment
Share on other sites

СУУУУУПЕР внимателно съм чел, след като нахаках 16 000 за нищо. НИЩО не аддва!

Нали ми я гледаш каква е, само с четири енчанта. Колко трудно е според теб да видя, че нищо не се променя?

 

Между другото имам чувството, че играя Quake3 с railgun. Като снайперист съм. Критвам за 2к. Ти мани, ами и скила критва...

Link to comment
Share on other sites

Уникални бижута изглежда няма. Аз пък не съм забелязал, че енчанта е цифра пари хахахах и се чудя снощи къде изчезнаха моите...

Link to comment
Share on other sites

Уникални бижута изглежда няма. Аз пък не съм забелязал, че енчанта е цифра пари хахахах и се чудя снощи къде изчезнаха моите...

 

Ама то и пари ли взимало бе ..и Аз мислех, че не взима и вчера идва 1 приятел в нас сяда да играе и ме пита за това дали взимало пари пък Аз му викам няма бе споко не ти взима нищо...,а къде трябва да пише колко взима бе? :))

Link to comment
Share on other sites

Много бавно зарежда пустата му игра.На мойта щайга по 5 минути чакам да ми зареди. Вече съм 4-ти лвл.И ги бутам с 1 удар.Като за начало е доста добра,само че още не съм се изпидепцал да ловя риба :(

Link to comment
Share on other sites

Цената за енчанта я изписва над премета след като е сложен в слота за енчант.

Убих последния "бос" и отключи една опция retire.Тъй като любопитството ми надделя натиснах "пенсионирането" и сега не мога да играя със стария си герой.

Някой ако разбере дали може да се играе след retirе моля да драсне някой ред да обясни как става. :)

Link to comment
Share on other sites

Внимавайте с ENCHANT-а ! ! ! От лакомия за още и още си прецаках едни ботушки, всички магически лайна им изчезнаха. :)

 

Да не говорим с колко пари изгорях... :(

Link to comment
Share on other sites

Цената за енчанта я изписва над премета след като е сложен в слота за енчант.

Убих последния "бос" и отключи една опция retire.Тъй като любопитството ми надделя натиснах "пенсионирането" и сега не мога да играя със стария си герой.

Някой ако разбере дали може да се играе след retirе моля да драсне някой ред да обясни как става. :)

 

121) What happens after I beat the final boss?

 

You have beaten the game. If this is your first time beating the game, you unlock the Endless Dungeon (a dungeon that NEVER ENDS!) and you also gain the ability to retire.

 

T.е. след като веднъж си я врътнал, тоя безкраен донжон трябва да ти е отключен за наследника на пенсионирания и за нови герои.

Link to comment
Share on other sites

А със героя с който си я превъртял неможеш ли да влезнеш в тоя Дънджеън и ми е много интересно на каква трудност я превъртя и на кое ниво?Ако може някой друг шот от героя да дадеш. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мисля, че всеки който играе на трудност под hard си губи времето...

 

Днес не знам дали ще ми остане време да се врежа мощно... Евентуално довечера може да се включа. Жалко че няма мулти да се спретне един кооператив кий :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...