Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

 

Здравей те приятели ! 

Искам( по възможност )на крадко да обясня този пост във "Фейс бук" - Вчера сутри , както си отивах на работа в кв.Орландовци едва не се изтърбуших на стърчащите от снега арматури на тази ревизионна шахта, която между впрочем се намира на тротоара на около 10м. от табелкат за спирка на автобус 100 от страната на "Софийските централни гробища" в посока към кв.Хаджи Димитър ".

Като се поогледах и разчистих "снежната тапа" от долу зейна 1м. в диаметър и около 3-4м. дълбока ревизионна шахта на ВиК или Топлофикация - не съм сигурна . Някой безумно и невъоразимо кръгъл , и ужасно тъп малоумник бе изкъртил кръглият циментов капак и бетонния пръстен , в който лежи за да вземат (изчоплат) желязото вътре в бетона ..... - За съжаление вчера забравих да снимам коварния капан !!! Този или тези КРЕТЕНУИДИ можеха да костват живота на някое малко дете , защото точно от там почти всяка сутрин минавам с детото на път за детската градина или за работа !!! Докато разчиствах знега около шахта и забучих в нея (КАКТО ПОВЕЛЯВА СТАРАТА БЪЛГАРСКАТА ТРАДИЦИЯ ) един клон с окачена на него голяма пластмасова чаша .... се обадих на телефон 112 и пуснах сигнал за ЗИМНИЯ КАПАН . Уверихаме , че ще уведомят общината за проблема за да вземе незабавни мерки . Снощи като се прибирах минах по друг път и не можах да видя дали така наречените ОБЩИНАРИ са взели присърце моя сигнал за нередност ... иииии ..... тук идва моята приятна таз сутрешна изненада , която реших ТОЗИ път да заснема с телефона .

Изключително ми е приятно да пусна тази новина .... И притова без абсолютно никакъв сърказъм или злоба , а съвсе откровено да поздравя и да благодара за бързите действия от страна на всички длъжностни лица от общината на район Сердика , които отговарят за столичниния кв. Орландовци - бул. "Първа Българска Армия" и искрено да им пожелая да изкарат едни чудесни коледни и новогодишни празници , и по възможност ако не без то поне с по- малко столични инциденти и сигнали от страна на изнервените грждани ВЕСЕЛИ И БЕЗ АВАРИЙНИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Очаква се между 30-40 звезди да падат на час, но човек като е извън населено място и при хубаво време сигурно ще им се порадва....В момента има и още една много ярка комета...

 

От горното си вадя извода, че метеоритите, които чаках да паднат, не паднаха, защото всъщност били звезди, обаче и те не паднали, понеже човекът бил извън населеното място и само им се радвал...хубаво, че поне оная комета не се пльосна долу покрай всичките тия метеорити и звезди. :D

Link to comment
Share on other sites

...

Създаване на двоен shaper който да преотиризира трафика по вид и да го поделя между клиентите в мрежата по равно.

...

Да преотиризира трафика под вид услуга след което да го ограничава и по клиенти.

...

Явно е от незнание, щом така пише думата всеки път...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нека това отлично включване във форума бъде овековечено тук :)

 

 

Имам и аз един проблем приятелката ми ( вече бивша) и двата се обичаме ,но тя не била сигорна да ли иска да е с мен отново ,защото си нямаме доверие не вярва ,че я обичам просто незнам какво да напрая.Наща работа е ,че само аз се боря ,а тя ми връща за изминали неща..

Link to comment
Share on other sites

 

Продавам монитор Loewe Xelos sl37 HD

Докаран е от Германия тестван е тама работи и няма изгорели 

пиксели, само че незнаехме че без приемник неще да се свързва.

Опитах се да го свързвам на конпитор с DVI кабел, но не се получи.

има още един вход  D-sub ( по специален с 26пин) за тама нямам кабел

за други въпроси пишете или се обадете

 

Начииии...като чуя някой да говори на "тамА" или "тамКА" и нещо в мен умира... Ама пък някой да го И пише - иде ми да се вържа на конпитора и да се свършва. :throw:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

..............

 

Предлаганата заплата отново потвърждава заключението, че ученето за образование си е чиста загуба на време. :lol:

 

А аз се чудех дали е възможно в кратко заглавие на обява от 3 думи (с първа дума "продавам") да направиш 2 грешки - вече спрях да се чудя...

 

Продавам компютар работещт

P.S. Не е случайно...в самата обява отново се говори за работещт компютар...

Link to comment
Share on other sites

Търсенето в olx на "компютар" изкарва над 320 обяви, а на "работещт" - над 60.
 
Няма начин да е случайно...  :thumbsdown:
 
EDIT:
Има страхотни "попадения"
 

Двоядрен Компютар
КОМПА Е В ОТЛИ4НО САСТОЯНИЕ
...
ПРА6ТАМ ПО ЕКОНТ С ПРЕГЛЕТ И ТЕСТ

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В другия раздел имаше една снимка, в която се вижда една автомивка в "Тракия", което пък ме подсети как се рекламираха точно тия преди време...не е много, но като добавим и пунктуацията, вече става достатъчно. :)

 

Автомивка AVANTGARDE утвори за всички почитатели на чистият автомобил
само за 8 лв пълно почистване вътре ванка,разполага и с уютно кафе
Тя се намира на Пловдив Ж.к Тракия Ул.Цар Симеон на колелото преди пожарната ЕЛАТА ВИЖТЕ ИСЕ УВЕРЕТЕ В ПЕРФЕКЦИОНИЗМА НИ.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И пак обява в OLX-а...край нямат...сигурно са стотици такива:
 
 

2 компиутара                                                                                                            
 
компиутритеса в перфектно състояание и дватаса с дивиди този по новият е двоядрен може и лек коментар в цената за сериозен коповач

 

Коментарът ми може да бъде единствено:  negramotno.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://olx.bg/prodavam-monitori-acer-s243hl-led-razmer-na-ekrana-24-incha-i67683986

 

продавам Acer S243hl Монитори LED Размер на екрана 24 инча  Формат на картината 16:9 Разделителна способност  1920 x 1080  Време за реакция 2 ms Яркост 250 cd/m2  Статичен контраст 1000:1 Динамичен контраст  8000000:1  муниторат е уникален бес забеле6ки и работи префекно само4е зараното немуе 

Acer ае асус и е на с6тите аперажи

Не е трудно да разбереш кое е копирано и кое "авторско" :D

Link to comment
Share on other sites

Коментар от емаг:

телефинае копактен но няма бг мену и незнам застого продават така не всеки знае ези4и 

 

Май и българския не му е много силен...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

обява в мобилето:
 

Bmw 328i e46 99 M на буфер Alakantar м кормилната Recaro задната седалка трябва да се надува HARMAN KARDON озвучителна система, 10-говорител HARMAN KARDON усилвател +. Има над 2004 модела с твърди мускули в компактдиска. Люк Също така на разположение за сервизната книжка на автомобила Ви. 4 диска Brembo Sport издание е променило не 500 km. 4 амортисьори хороскопи без надзор (полиуретан) са отново на топката и 600 миля, преди да промените законопроекта стоят в kayitlarinda . dunev също се промени. Пистолет не се оказа проблем на автомобила. 7 мм Pirelli гуми през зимата капака над 2011 година. Има 4 Michelin за лятото сезонна. 

 Пределно ясно е, че е google translate, но това не го прави по-малко смешно...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

"Сенапрет сенапрет"...ама я виж какъв език е изплезила...и к'ви маркови цайси има...яко, а? На кого му пука за някаква си там писменост...всъщност - от днес вече започвам да пиша "писменност", от другия месец "писменнос" и така, докато думата стане неразпознаваема. :notify:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...