Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

Много сте я изкривили тази тема. Приказваме си за красиви автомобили, а вие мешате цилиндри, мощности... За мен най-красивите коли са родени от това студио:

 

logoPininfarinaSmall.gif

И двете най изящни класически купета:

 

01.jpg

01.jpg

 

споделям. и мен ме кефят

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply
Защото според Пининфарина, това възгрозно Пежо е един от моделите с които най-много се гордее :)

 

 

споделям. и мен ме кефят

 

:) Ми добре. На мен пък ми се вижда несъразмерно и някак неясно какво точно е: нито ми е спортна, нито пък НЕ спортна (все пак е купе).

 

П.П. Между другото някой има ли представа Мерцедес сами ли си разработват дизайните или някой им помага (студио имам предвид като Пинифарина да кажем). Не за друго ами за да им стисна ръцете на тия хора :) .

Link to comment
Share on other sites

Самия факт, че е с предно я утепа :D

Снимката освен това е гадна.Колата си е голям симпатяга и не е лош компромис за градско купенце за показване пред приятелките( ако ти съвпада с цвета на обувките и чантата )- но двигателя не върви пък си гори, за ръчни спирачки може да забравиш по завоите, така, че само хубавия дизайн си й остава.

Гледам пак съм споменаван...ми да.Класа по моделизъм с пластилин явно е завършил с предницата на 2-рия CLS.То снегорин ли е трябвало да е, рекламен проект на нови пластмаси ли!?Не е ясно.

Ламборгини Каунтач не е попаднало тук, според мен си има място.Няма такива хиперболизация на кола.Това е един истински опит за хипер-автомобил, както казва Дж.К.

Link to comment
Share on other sites

Явно и в тази тема няма да си приказвам за красотата, пак се намесиха мощности, предни, задни :)

 

Другото ми предложение е:

 

71665.jpg

 

Става дума за доказали се автомобили, а не за еднодневки ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това е кола и ми хареса и преди да пусна снимки вижте това видео

ето и снимка това е кола за лятно каране

http://www.cplracing.co.uk/htmlarea/upload...ished%20002.jpg

 

 

ето и за зимно алфа брера

http://www.alfa-news.co.uk/wp-content/uplo..._wallpaper6.jpg

http://www.italiancar.net/site/features/Te...alfaBrera_7.jpg

Link to comment
Share on other sites

2006-infiniti-fx35-awd-1.jpg

2009%20Infiniti%20FX%201.jpg

Infinity винаги са вадели адския дизайн при сувовете. Днес видях като второто също в бяло и за мен си е най-красивия сув ever. След него е този на снимката отгоре. :D

Link to comment
Share on other sites

Нищо красиво няма в тва мазерати.Поредния бездушен фуруристичен concept.

Бездушният футуристичен консепт е вдъхновен от това:

Maserati.JPG

Link to comment
Share on other sites

12007mitsubishilancerevjg9.th.jpg

Това е и за мен. Няма просто друга толкова красива...

Колкото до ГТ-Р-а това си е просто е гавра от Нисан към Скайлайна. Това е просто смехотворно, но Субару избиха рибата с новата Импреза. РАзвалиха класическите модели.

Link to comment
Share on other sites

Бездушният футуристичен консепт е вдъхновен от това:

Няма значение от какво е вдъхновен.Прилича на едно голямо НИЩО.Такива concept-i с лопата да ги ринеш.

Link to comment
Share on other sites

Няма значение от какво е вдъхновен.Прилича на едно голямо НИЩО.Такива concept-i с лопата да ги ринеш.

Грешиш и то много жестоко. :)

1-во, това не е консепт, а реално съществуващ автомобил.

.

2-ро, модела е специално изработен за 75 годишнината, на може би най-доброто студио за автодизайн Pininfarina SpA, през 2005 год.

.

3-то, автомобила е представен на салона в Женева през 2005, и в анкета към дизайнерите показващи своите отрочета, е обявен за най-красивият автомобил на света.

.

 

Със здраве...

 

А горе някой беше пуснал Хонда Сивик Тайп S... не вижам нищо красиво в това обло "нещо".

Link to comment
Share on other sites

За различни работи говорите ;)

Ти говориш с факти, той със сърце.Няма значение коя анкета или за колко взема 400 м, или кой му е дизайнер.Щом на човек не му харесва, то просто не му харесва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...