Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

Да, явно много бъркам... Съжалявам. Явно трябва да се срещна с ректора и деканката ми и да им кажа, че Адам Смит и Маркс нищо не разбират от икономика, щото "Krank" така казва... :rolleyes:

Като гледам фактите - и те тва говорят. В най-известният моторен спорт един производител на шасита и двигатели доминира вече над 60... ама не е великото БМВ или невероятните VW...

Тоя спор за единствените,вече съм го водил с колегата DON_CHEFO.Ако ти се занимава-можеш да прочетеш какво ми е мнението,защото ме мързи да се повтарям.Това за Смит и Маркс беше много "оригинално",евалата.Не виждам смисъл да споря с поредния сектант.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply
Тоя спор за единствените,вече съм го водил с колегата DON_CHEFO.Ако ти се занимава-можеш да прочетеш какво ми е мнението,защото ме мързи да се повтарям.Това за Смит и Маркс беше много "оригинално",евалата.Не виждам смисъл да споря с поредния сектант.

Сектант не е най-точната дума, понеже не бих си прерязал вените за да ми дадат едно Енцо. :)

Важното е, че всеки се надбягва със Ферари, за да се покаже колко е велик, а не с БМВ примерно... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вените не ама, чисто гол в женската баня влизам за едно Енцо :lol:

А ако всички жени вътре са като :

:devil

Най-много да го продадеш, за да си платиш сметките при стадото психолози, които после ще трябва да те лекуват и закрепят до нормално състояние

Link to comment
Share on other sites

А ако всички жени вътре са като :

:devil

Най-много да го продадеш, за да си платиш сметките при стадото психолози, които после ще трябва да те лекуват и закрепят до нормално състояние

 

брав0 бре. нЕма си друга работа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за Чефо - Ферари Калифорния....в момента повтарят 5-тата предавка по Дискавъри и като видях ферарито...се сетих пак за Чефо....то за кого ли друг мога да се сетя де... :devil

П.П. Не съм го оцветявал ръчно...такова си е....(специално го търсих да е синьо :lol: )

Ferrari_California_06.jpg

Link to comment
Share on other sites

:love

 

Right_Front_Splash.jpg

 

 

 

П.П. Едно такова Порше, абсолютно същото и по цвят, имаше миналата неделя на Калояново....ама не ме впечатли кой знае колко....оня Голф с 500-те коня беше доста по екстравагантен от поршето. :punk (pоздрав за Пазу - от Midex :devil )

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за Чефо - Ферари Калифорния....в момента повтарят 5-тата предавка по Дискавъри и като видях ферарито...се сетих пак за Чефо....то за кого ли друг мога да се сетя де... :devil

П.П. Не съм го оцветявал ръчно...такова си е....(специално го търсих да е синьо :lol: )

Ferrari_California_06.jpg

 

Хихиххих :lol: . Фен кво да ме правиш :lol:

 

Ако някой иска да си назапарува половин Пунто да свирка :):). Спокойно не съм го ударил(нито блокирал), просто изникна перфекния донор ГТ :)

Link to comment
Share on other sites

Като започнахме със собствени снимки се сетих, че преди 2-3 години като бях на един остров близо до Италия, кой знае защо снимах една алфа...нещо ми хареса на момента...жалко, че не ми беше удобно да я снимам отстрани, както беше най-красива, понеже собственикът й беше точно до нея, а я щракнах само фронтално... :)

Все пак някой може ли да ми каже кой модел алфа е точно, че не съм много по италианските автомобили... ;)

 

IMG_0112_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

porsche-993tt.jpg

 

Винаги е имало нещо в това Порше което ми е харесвало...незнам какво е точно обаче изключително много искам да притежавам едно.Преди няколко дена мина едно покрай нас...абе като красива жена ми действа-бати якото Порше(и ги има по 30 бона :) )

Link to comment
Share on other sites

...бати якото Порше(и ги има по 30 бона :) )

Ами дай да го делим - по 15 бона и ще си го менкаме. Ти ще го караш понеделник, сряда и петък ; аз - през останалите дни. :bgrin:

Или пък ако искаш - ти ще го караш работните дни до петък вкл., а аз ще го взимам само уикенда да го карам по някои писти, а в понеделник ти ще подменяш частите, дето съм ги строшил през уикенда...който вариант си избереш - мен и двата ме уреждат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еййй не знаех че всяка седмица можеш да си позволиш по 5 бона за части и гуми :) Щото тва чудо с гуми от по 200 кинта едната не върви, та само те ще ти излизат по 2бона ... айде на 2-3 седмици да трябва по-нарядко няма да е :)

Link to comment
Share on other sites

Като започнахме със собствени снимки се сетих, че преди 2-3 години като бях на един остров близо до Италия, кой знае защо снимах една алфа...нещо ми хареса на момента...жалко, че не ми беше удобно да я снимам отстрани, както беше най-красива, понеже собственикът й беше точно до нея, а я щракнах само фронтално... :)

Все пак някой може ли да ми каже кой модел алфа е точно, че не съм много по италианските автомобили... ;)

 

post-3236-1234475500_thumb.jpg

 

 

159 или Брера с еднакви предници са. Брерата е закръглена отзад. Веднага се познава и е с 2 врати.

Link to comment
Share on other sites

Класика,ама не и по БГ пътищата :)

А да бе то само в България има дупки и неравности...щом по улиците ни се движат R8-ци,F430 и Murcielagio значи и Поршето няма да има проблеми.

 

П.П.ДедоМразе чак през 2 седмици гуми да сменям...ама кфо та боли-ще го карам по-рядко...и по-рядко ще ям :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...