Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Като че ли е малко по-добре от предните модели на bmw, но продължава да има някакъв "фалшив тон в мелодиятя" и при това bmw. Задницата е супер, но отпред фаровете има нещо което не мога да обясня какво е точно, но продължава хич да не ме кефи. Като цяло, че капака е по-повдигнат, фаровете не стоят отпред а някак отпред маската ги е захлупила и формата на решетките много ама много ме кефеше в старите модели, откакто я издължиха и извиха ме дразни. Дреболии, които поотделно сигурно не биха ме дразнели, но като са всичките накуп...

 

 

 

Тук можеш да видиш всички снимки от събитието.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Това долу определено не е най-красивата кола в света, но тъй като в тази тема се поместват снимки, реших да ги сложа тук. Просто обръщам внимание, че годината е 1974-та, когато повечето от съфорумците изобщо не са били родени, а автопарка в соц-лагера се знае какъв беше (баща ми точно тогава си беше купил първия ВАЗ 2101 след предварително записване, авансова вноска от 1500 лв. и няколкогодишно чакане. :laughing1:). Някъде по същото време обаче са се произвеждали разни извънземни екземпляри като това долу и не е зле човек да оплакне окото още веднъж, пък макар и след почти 40 години. :love

 

 

 

 

auto-003.jpg

 

auto-010.jpg

 

auto-004.jpg

 

auto-006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Четох някъде, че името Countach идвало от санскрит и значело възклицание. Произнася се като Кунташ, а в Америка била известна като колата на Дарт Вейдър. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това долу определено не е най-красивата кола в света

Е айде не е най-красивата а една от най-красивите :rolleyes: Незнаех че е с вебери леле това ще гори едно 40-45 при настъпване :woot

avelina, седмицата е със 4 врати :)

 

За да не ми е целия пост коментари:

Alfa_Romeo_Giulietta_Sprint_Speciale_catalogue_1960_1.jpg

59-AlfaRomeo_Giulietta_SS_DV-07-MB_004.jpg

Alfa_Romeo_Giulia_SS_77.jpg

2009_California_Melee_Stoneyford_Gas_Station_Alfa_Giulia_SS_BMW_Porsche.jpg

alfa-romeo-giulia-sprint-speciale-002.jpg

 

Мотора естествено е класическата двувалка с два вебера ;)

Alfa_Romeo_Giulia_SS_engine.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...