Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply
brabus_mercedes_m_class_9.jpg

No comment !

 

Това го искам и то скоро.

 

Едит: Идеална гледка е за релаксиране след тежък ден. 10 минути са равни на 12 часа сън. ;)

 

 

Offtopic: Явно не е толкова красива щом въобще не се показва снимката й :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
A тук вижда ли се?

 

Не виждам пепелник и запалка, само заради това не бих си я купил :P

Link to comment
Share on other sites

Не виждам пепелник и запалка, само заради това не бих си я купил :P

 

За мен това би била една от причините поради която бих я купил аз :) Ако видя някой да запали цигара в моята кола сигурно ще го застрелям преди да си прибере запалката в джоба :pirate

 

Neslomim, я погледни по-добре ей това да видим няма ли да си промениш мнението?

 

int2-w.jpg

int6-w.jpg

Link to comment
Share on other sites

дЕдо, аз ще карам ли или ще се правя на ди джей с тия копчалъци....

 

На тоя етап от моя живот. Най-красивата и божественярска кола би била....някое 2-врато зверче със средно разположен двигател. 4.3 литра работен обем и 8 цилиндъра. Червена на цвят с две ленти на капака и червена линия от 8500......Демба аз описах Ф430 Скудерия :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

За мен това би била една от причините поради която бих я купил аз :) Ако видя някой да запали цигара в моята кола сигурно ще го застрелям преди да си прибере запалката в джоба :pirate

 

И аз така. :gangstah:

 

Neslomim, я погледни по-добре ей това да видим няма ли да си промениш мнението?

 

Красавица, и то голяма. Ама онова, което ми действа като наркотик е трилъчката.

Дай все пак някой и друг линк с модел, цена, че хич не ми са ясни тия безкрайни Нисани.

Link to comment
Share on other sites

И аз така. :gangstah:

Красавица, и то голяма. Ама онова, което ми действа като наркотик е трилъчката.

Дай все пак някой и друг линк с модел, цена, че хич не ми са ясни тия безкрайни Нисани.

 

www.infinitiusa.com/m/

 

това е и quattro при това... абе пенсионерска кола леко :) иначе там от $45,000 почва, тука като знам как долара го смятат 3:1 сигурно ще е около 200к.. иначе на мен отпред и отстрани подозрително на Mercedes C и CL ми прилича :bgrin: крадат мама им жълтурска и тва е :) Верно не е 1:1 като някои Лексуси ама и тия не си поплюват :)

Link to comment
Share on other sites

Красиви коли много. Главно залитам по по-нови моделчета. Не си падам по ретро каляски (гледам бяхте зачекнали някакъв Мерцедес). Моделчета ще показвам нататък по-красива кола от Enzo до сега не съм видял. Знам и съм огледал адски много модели, но такова впечатление никога не ми е правило друга кола. :love

 

Ferrari-Enzo-001.jpg

Link to comment
Share on other sites

От трите само първата ми хареса :) Само че предпочитах там да има уиски че шампанско откак няколко пъти се омазах лошо по-добре да не пия... другите са ми прекалено постни, особено последната... А радиото на средната картинка някак ми простее и ако трябва да продължавам с критиките - винаги бих предпочел светло купе - някак отваря колата.

 

Честно гледах интериора на мерцедесите и на бмв-тата - на инфинити-то ми харесва повече. На ауди мааалко повече ми хареса интериора и пак не ме кефи колкото другото...

 

дЕдо, аз ще карам ли или ще се правя на ди джей с тия копчалъци....

 

Дедовото, таз кола е 4х4 и върви сама... даже да се разсееш с копчалъците тя си следи пътя и гледа да не кривнеш нанякъде... ако има маркировка де иначе гориш :lol: Иначе копчалъците като ги гледам са за навигатора до теб и са повечко заради GPS-a и радиото иначе кой знае колко за други неща няма...

Link to comment
Share on other sites

Infinity-то много копче ди джей мастър ми идва.Друго си е по-стерилничко така,дръвце да блесне,кожа да лъсне.

interior.jpg

 

Ето един човек, дето не е с извратен вкус като djadomraz и INCINERATOR. :)

А за копчалъците на Инфинитито - ми то си е за програмисти хора - докато си шпорка, някоя и друга програмка да довърши. :lol:

А и всички като гледам на лимота залагате. А това дето аз го постнах по-горе си е проста джипка - ML -че, но така да ми е легнало на сърце, че ... не знам ма трябва да се взимаме явно.

Link to comment
Share on other sites

Абе има нещо верно. Приятна е тази с лъскавото дръвце обаче ми идва прекалено изчистена на мен и тва е... Хеле пък разни спортни като Lancer EVO - направо ме втресе като седнах в него и видях колко спартански е всичко.

Link to comment
Share on other sites

Брукландс-а също радва със изключителен интериор.Старите редове с хромирани индикатори,обилно гарнирани със кожа и махагон,всичко ушито на ръка естествено.

 

nickop531.jpg

Link to comment
Share on other sites

Брукландс-а също радва със изключителен интериор.Старите редове с хромирани индикатори,обилно гарнирани със кожа и махагон,всичко ушито на ръка естествено.

 

Това много шефско ми докарва. Като знам кои имат такива, бая хляб има да изям още, а и не ме влече нещо. Иначе е класика.

 

П.П. Krank, откъде е този лаф в подписа ти ? Много ми допадат подобни.

Така както на мен ми звучи, все едно го казва Императора от SW, той говори така - надменно-саркастично.

 

Deathproof на Тарантино.Лудия каскадьор Майк.

http://www.youtube.com/watch?v=99F9fFDiO_M...feature=related

 

Брей, как съм го изпуснал това филмче, ако не бях питал така и щеше да си остане - ама сега го свалям вече. :)

Предполагам, че ще ти благодаря след като го гледам.

 

Не мисля,че въпросният Брукландс е класика,модел 2008-ма е.Просто хората залагат на традициите,и прехода между новото и старото е малко по деликатен.

 

Може би класически дизайн е по-точно, но все тая - не ми допада.

Link to comment
Share on other sites

Това много шефско ми докарва. Като знам кои имат такива, бая хляб има да изям още, а и не ме влече нещо. Иначе е класика.

 

П.П. Krank, откъде е този лаф в подписа ти ? Много ми допадат подобни.

Така както на мен ми звучи, все едно го казва Императора от SW, той говори така - надменно-саркастично.

Deathproof на Тарантино.Лудия каскадьор Майк.

http://www.youtube.com/watch?v=99F9fFDiO_M...feature=related

Не мисля,че въпросният Брукландс е класика,модел 2008-ма е.Просто хората залагат на традициите,и прехода между новото и старото е малко по деликатен.

Link to comment
Share on other sites

Ей го малко по-голямо:

 

112_0802_09z%202009_bentley_brooklands%20interior.jpg

 

И това не ме кефи - особено тези "часовници" в средата - малко на самолет от първата световна го докарва...

 

И на другото инфинити (fx) ме кефи кабината многократно повече :P

 

int9-w.jpg

 

 

-------------

 

Майтапите настрана, като се опре до МНОГО пари в един момент спираш да гледаш таблото на какво прилича а почваш да гледаш на задната седалка как е и дали барчето отзад е добре заредено и питиетата вътре добре охладени:

 

pic10_large.jpg

Link to comment
Share on other sites

От трите само първата ми хареса :) Само че предпочитах там да има уиски че шампанско откак няколко пъти се омазах лошо по-добре да не пия... другите са ми прекалено постни, особено последната... А радиото на средната картинка някак ми простее и ако трябва да продължавам с критиките - винаги бих предпочел светло купе - някак отваря колата.

 

 

Не знам на кое викаш радио, но едното е климатроника, другото е само слот за CD-то ;)

 

 

 

2009-Maserati-GranTurismo-S-MC-Sport-Line-Dashboard-1280x960.jpg

Link to comment
Share on other sites

И това не ме кефи - особено тези "часовници" в средата - малко на самолет от първата световна го докарва...

Точно това ме радва.Отличава се от другите.А за инфинити-то-някак си слъчайно ми се струват разхвърляни тея копчета,не ми допада.Немците дори като блъскат много копчета,пак някак си го правят да изглежда дискретно,организирано,и не се чувстваш че влизаш да караш плейстейшън.

109671.jpg

Това също.

112_0807_20z%202009_BMW_7_series%20interior_driver_side.jpg

Лексуса също е невероятен,но пак мисля са се изсилили малко със бутоните.

3d_lexus_ls_interior.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не знам на кое викаш радио, но едното е климатроника, другото е само слот за CD-то ;)

2009-Maserati-GranTurismo-S-MC-Sport-Line-Dashboard-1280x960.jpg

Вчера попаднах на снимки от купето на това Maserati и бях силно разочарован. Според мен е много грозно. Централната конзола е смеска от такова на кола от 80-те и колата на Батман. Уредите са ужасно грозни. Карбона също стои много грозно.

Link to comment
Share on other sites

Оу психопати :P :D :D (да не се засегнете). Тия коли не са за каране, а за возене. Или нещо сбъркано има тука. Човека със шапката и вратовръзката със значка DRIVER трЕбе да ми отвори задната седалка и както вика Дядо Мраз - да седнеш при питиетата :rolleyes:

 

Ама това поне до към 3009-та година не знам дали ще стане де.

Link to comment
Share on other sites

Оу психопати :P :D :D (да не се засегнете). Тия коли не са за каране, а за возене. Или нещо сбъркано има тука. Човека със шапката и вратовръзката със значка DRIVER трЕбе да ми отвори задната седалка и както вика Дядо Мраз - да седнеш при питиетата :rolleyes:

Хайде бе.Голямата лимузина също може да ти достави удоволствие.Не е нужно да си сгънат на 6 в някакво суперолекотено шумно мегафаст купе,в което всяка дупка ти вади гръбнака,нямаш даже радио...щото е по фаст така,карбона е отвсякъде,не си чуваш мисълта.Тея големите по горе също може да се карат със кеф.Планински път.Adaptive suspension-а работи.Колата не се люшка.Просторно.пускаш си музичка на незнам си колко каналната аудиосистема.Седиш си удобно в кожената седалка и се наслаждаваш на усещането.Бръм-масажче,подгряване тук там.Изпревари те някой спортяга със пежо 106 или опел калибра.Оставиш го,не ти пука.Или стъпкваш газта,безобразно голямото парче метал под капака започва да вие и завлича цялата тая планина доста бързичко.Абе идилийка.

http://vbox7.com/play:22e1abec

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...