Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply
За различни работи говорите ;)

Ти говориш с факти, той със сърце.Няма значение коя анкета или за колко взема 400 м, или кой му е дизайнер.Щом на човек не му харесва, то просто не му харесва.

Ако говорим със сърце - и на мен не ми харесва, просто го споменах като факт. Ок. Сори ако съм го засегнал.

Ако трябва да се водя от сърцето си... Освен RS4-ката горе бих добавил:

 

Maserati Gran Turismo S

Audi R15 - eвентуалният наследник на R10

Audi R16 - спортната версия на R8.

Ferrari 599 GTB

Ferrari F430 Scuderia

Mitsubishi Lancer Evolution X

Subaru Impreza WRX STI

Mazda 6

 

За сега стига.

Link to comment
Share on other sites

host ме разбра.А класации мога да ти намеря около 10.И всички обявяват за най-красивата кола различен модел.И да,това мазарати ми е бездушно като всеки един прототип или concept.Няма нищо в него.Само едни аеродинамични линии и футуристичен дизайн.Липсва душа,липсва страст(нещо което рядко можеш да чуеш за мазерати).

Красиво е субективно онятие.Мисля съм го пускал,но ще го пусна пак.За мен най-красивото нещо,създавано някога е това.Просто е шедьовър отвсякъде.Просто е съвършено.

1935_MercedesBenz_540KSpezialRoadster9.jpg

Link to comment
Share on other sites

:) Много бих дал да покарам това отгоре.

 

Едит: oops - това отгоре вече е друго - имам предвид червения шедьовър от последните постове на предната страница.

 

Едит2: Затова става дума, да не стават грешки. И някой знае ли цена на тая колица?

 

1935_MercedesBenz_540KSpezialRoadster9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не искаш да знаеш цената :cry .Струва колкото няколко Бугатита или Енцота.Обаче за красота си е просто НАЙ от НАЙ за мен.Всичко друго е далече зад него.

http://www.youtube.com/watch?v=TZgr6eR9sAk

 

Хм, че на 1 850 000 $ какъв му е зора да си я купи човек. Важна е тръпката. А и не е маловажно, че всъщност цената й вместо да пада - расте :). Тъй че ще си я покарам малко (година-две) и после ще си я продам и с печалбата от разликата ще си купя... една малка яхтичка, да кажем. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам къде има такава паркирана, ама е червена

Къде бре?

 

Хм, че на 1 850 000 $ какъв му е зора да си я купи човек. Важна е тръпката. А и не е маловажно, че всъщност цената й вместо да пада - расте :). Тъй че ще си я покарам малко (година-две) и после ще си я продам и с печалбата от разликата ще си купя... една малка яхтичка, да кажем. ;)

Това е цената,на която се продаде на въпросния търг.Иначе тези красиви изкопаеми могат да достигнат и доста по-внушителни продажни цени(както всяка рядка и умикална класика де).

http://blogs.edmunds.com/straightline/2007...81-million.html

Link to comment
Share on other sites

Айде феновете на онова червеното :bgrin: горе да ми кажат, защо това е най-скъпият автомобил в света.

 

Price: $10.9 million

Taking the highest bid ever is the 1961 Ferrari 250 GT SWB California Spyder formerly owned by Oscar winning actor, James Coburn. U.K. radio personality Chris Evans won with the bid at the RM Auction “Ferrari Leggenda e Passione” in Maranello, Italy on May 18, 2008.

 

Източник.

Link to comment
Share on other sites

Айде феновете на онова червеното :bgrin: горе да ми кажат, защо това е най-скъпият автомобил в света.

Източник.

Кой къде е казвал,че е най-скъпата кола.И защо и тука да се емваме -това е ама онова е по-така.Казах си че ЗА МЕН този роудстър на мерцедес е най-красивата кола създавана някога.И въпросното ферари съм го постнал на миналата страница.Красиво е-спор няма.Обаче ЗА МЕН просто не е най.

Link to comment
Share on other sites

Красиво е субективно онятие.Мисля съм и).го пускал,но ще го пусна пак.За мен най-красивото нещо,създавано някога е това.Просто е шедьовър отвсякъде.Просто е съвършено.

 

Напълно съгласен! Някак си странно обаче си приличат с Lassiter V16 Roadster...

Link to comment
Share on other sites

Кой къде е казвал,че е най-скъпата кола.

Не си ме разбрал. Сега не ми се обяснява какво точно съм имал впредвид. Само на кратко ще ти кажа нещо - Цената е най-важното и обективно отражение за качествата на една стока. :) От там - насетне всичко е пристрастия.

 

ПП. Може ли да се слагат снимки на състезателни модели.

Link to comment
Share on other sites

Само на кратко ще ти кажа нещо - Цената е най-важното и обективно отражение за качествата на една стока. :) От там - насетне всичко е пристрастия.

Хех...ако знаеш колко бъркаш за цената.......Много неща мога да кажа...обаче нека спрем до тук.Явно си поредния,който си мисли,че ферари са автомобилизма и че другите правят лагерни колички на въглища.

Link to comment
Share on other sites

Не си ме разбрал. Сега не ми се обяснява какво точно съм имал впредвид. Само на кратко ще ти кажа нещо - Цената е най-важното и обективно отражение за качествата на една стока. :) От там - насетне всичко е пристрастия.

 

ПП. Може ли да се слагат снимки на състезателни модели.

 

позовлявам :lol:

 

Хех...ако знаеш колко бъркаш за цената.......Много неща мога да кажа...обаче нека спрем до тук.Явно си поредния,който си мисли,че ферари са автомобилизма и че другите правят лагерни колички на въглища.

 

амин :woot

 

някой друг да има да пали от 1/4 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хех...ако знаеш колко бъркаш за цената.......Много неща мога да кажа...обаче нека спрем до тук.Явно си поредния,който си мисли,че ферари са автомобилизма и че другите правят лагерни колички на въглища.

Да, явно много бъркам... Съжалявам. Явно трябва да се срещна с ректора и деканката ми и да им кажа, че Адам Смит и Маркс нищо не разбират от икономика, щото "Krank" така казва... :rolleyes:

Като гледам фактите - и те тва говорят. В най-известният моторен спорт един производител на шасита и двигатели доминира вече над 60... ама не е великото БМВ или невероятните VW...

Link to comment
Share on other sites

Saleen_S5S_Raptor.jpg

 

Тая ще му отива на Виден :)

 

 

Аз пък съм по-реалист и си мечтая за нещо такова:

 

ext6-w.jpg

 

303 коня само, но има AWD, всевъзможни глезотийки и интериора е един път...

 

То аз и мерцедесите ще огледам като му дойде времето, дано не е само като мина 70-те :)

Link to comment
Share on other sites

За мен най-добре са си Порше. Ама визията на Карерата, а не като това ГТ горе с тая пресована задница.

Ферарита пък не ми допадат много. Онзи ден някакво ме гонеже по Мария Луиза и не мога да кажа, че ми харесва. Вярно бърза , гъзарийки, у-а, ама не ми харесва.

 

Дядо Мраз, огледай и Лексусите. И там има добри неща, пък и един вид продължение на Тойотата ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...