Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

Понеже в другата тема се вихрят гига спорове по едната тема... За това предлагам да завихрим един и по другата тема!

Ето това е номер едно за мен:

2008lamborghiniestoquecut6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Бугати Вейрон

http://images.google.bg/images?q=Bugatti+V...&imgsz=huge

Както външно, така и вътрешно красива....

http://www.youtube.com/watch?v=t7gtmnOSmvU

1001к.с ; 0-100 2.5 секунди ; 4 турбота ; 16 цилиндъра ; 1250 НМ въртящ момент !!!!

Link to comment
Share on other sites

пежо 206 :)

мустанг 500 GT или там както се води .. съвършенно мъжка визия има тва чудо

 

Всяка кола си има своят чар ;)

Link to comment
Share on other sites

Никакъв смисъл не виждам в тази тема - още след няколко поста ще се превърне в огледално копие на онази тема. Там хората уж дават примери за грозни коли...пък половината предложения едни такива красиви, навеждащи мисълта към баснята за лисицата и гроздето....и всичко се обръща в крайна сметка до пробутване на лични вкусове.

Тука ще стане същото - ще се предлагат красиви автомобили...пък по някое време ще се предложат "грозните" модели от оная тема, само че от хората, които там са били в опозиция...после пък тукашната опозиция ще прескочи с предложенията си там...така, че май най-добре да затрием по някое време и двете теми. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Абе какво ви пречи темата.То ако се затриват теми заради различни вкусове и мнения,то въобще трябва да закриете целия форум.

По темата.Най-красивото,изящно,елегантно нещо създавано някога от автомобилната индустрия според мен.

http://www.harikaarabalar.com/r-mercedes-1...-model-1625.htm

Link to comment
Share on other sites

Абе какво ви пречи темата.То ако се затриват теми заради различни вкусове и мнения,то въобще трябва да закриете целия форум.

Ти да не повярва, че ще ги затрия? Теми се затриват само ако са в пряко несъответствие с правилата или в тях участниците вече са пред сбиване...и то пак може да се отворят след успокояване на нервите.

А що се отнася до закриването на целия форум - трудна задача...щом преди време Данчо се опита и не успя, не виждам кой друг ще се справи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако е в несъответствие с правилата може,ама ако участниците са пред сбиване ако им се затвори темата ще ги принудиш да се търсят наживо.А почнат ли да се търсят,ша се намерят(малък град сме :D ).Намерят ли се,ще стане мелето,даже може Данчо да им е съдия,та да отсъди коя страна е спечелила.

Link to comment
Share on other sites

ford focus :bgrin:

 

ford-focus_car.jpg

 

 

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/ford/...c_2004_02_s.jpg

 

п.п. никога няма да си взема кола форд, само лоши неща съм чувал за тях

 

а ако е нещо което ще имам само в мечтите

 

F50Web.jpg

Link to comment
Share on other sites

Значи Калифорнията ти харесва повече :)

 

Аз съм объркал, това долното е за мечтаните коли, не за тука :D

 

Иначе мисля, че съм споделял по темата.250 ГТО е върха на автомобилния дизайн за мен или поне една от най-чистите му форми.

Link to comment
Share on other sites

Значи Калифорнията ти харесва повече :)

 

За мен, понежИ съм скромен, освен 8-мата серия от преди сега искам и ...

 

http://www.ssip.net/upload/porsche-944-turbo-back-1_165.jpg

 

на мен няма Ферари, което да не ми харесва. Дори грозния им болид Ф60 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако говорим само за красота за мен на първо място трябва да е Porsche 550 Spider след нея Mercedes-Benz 300SL който с вдигащите се нагоре врати е отново от 50-те мисля както и Ягуар Е тип кабриолет. За мен това е вечния дизайн който ще е еднакво красив както и след 50 години, за разлика от някакви кичозни карбонови клечки с светодиодчета на всеки сантиметър.

1956_porsche_550_a_spyder_03_m.jpg

Mercedes-Benz-300-SL-Coupe-RS-Studio-DO-1280x960.jpg

Jaguar_E-type.jpg

Link to comment
Share on other sites

п.п. никога няма да си взема кола форд, само лоши неща съм чувал за тях

Fix

Or

Repair

Daily

 

:lol:

 

а за опел колко мохабета мога да ти кажа ... :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 2-3 дена се бях възмутил относно вкуса на някои от пишещите в другата тема за най-грозните коли и бях дал онова долу като пример за добра дизайнерска линия...и отново бях контриран, че било грозно. :P

2005maybachexelero1198kq3.th.jpg

 

 

Горната случка само затвърди извода ми, че и за жените, и за колите, вкусовете на хората (разбирай 'мъжете' :bgrin: ) са много различни.

И тъй като от оная тема ме изгониха заради вкуса ми, реших да попиша малко тука (докато ме изгоните и от тук :devil ) и да дам още 2 предложения за дизайн, който (ме) кефи (сори, ако междувременно сте ги помествали...нямам време да чета всичко):

 

2006lamborghinimurcielarn0.th.jpg 2007bmwcsconcept340ve7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...