Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

Въпреки привидния хаос, няма нито един :laughing: инцидент, нервиран водач, или нещо такова. Стига им само един от нашите "юнаци" да попадне там и ела виж какво ще стане...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Този клип е старичък, но пък на някой прави ли му впечатление, че никой не се удари и то при тоя трафик? В България за това време минимум 3 катастрофи на подобно място щеше да има.

Link to comment
Share on other sites

Тва май е щото всеки кара супер бавно .. аз поне не видях резки маневри , свирене на гуми и някой да движи с по-висока скорост ... та всички си карат така че да могат да реагират каквото и да се случи ... а ние бързаме :P

Link to comment
Share on other sites

Вчера карам из едни квартални улички... и пред мен от една друга улица завива една лелка с мерцедес и ми препречва пътя(ако просто ме беше изчакала да мина щеше да стане всичко по-лесно, но тя не та не...) седи и чака аз да направя нещо, а релно тя ми отнема пътя и ми вика през прозореца "качи сЪ на бордюра ве".

 

 

Жени... Съжелявам, че не бях с другата кола за да се занимава да се катери повече :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Жените са странна порода хора. Вчера за първи път ми се случи да пусна жена и тя да ми махне с ръка в знак на благодарност. Аз черпя!

Link to comment
Share on other sites

аз един път пуснах една в едни тесни улични в центъра ама понеже не можа да разбере кво става се забави с тръгването , след като вече осъзна че я пускам тръгна на въртежи и докато се опитваше да ми махне щеше да се забие в мене понеже пусна кормилото и за една бройка да изпусне управлението...... от тогава път на жена - НИКОГА

Link to comment
Share on other sites

Жените са странна порода хора. Вчера за първи път ми се случи да пусна жена и тя да ми махне с ръка в знак на благодарност. Аз черпя!

 

А я кажи за оназ мадама дето ни направи впечатление каква маневра извърши...

 

Hint: На тръгване от мола, понеделник вечерта.. :pirate :tongue

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината не се сещам. Какво е направила?

 

@zlobil е ти си й направил голям жест. Следващия път по-малък, че да държи волана поне с едната ръка. Я малко по-отговорно ако обичаш :)

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината не се сещам. Какво е направила?

 

 

На светофара с Пещерско шосе ни изчака и мина от дясната страна на автомобила, все едно е в Англия....

как си го забравил :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А да, това беше култово. Буквално 30 секунди седяхме и не знаехме откъде ни е дошло. Нещо като масовата обърквация с левите завои на "Руски" и "Гладстон", ама този път беше просто виртуозно изпълнение от страна на г-жата :) Апропо INCINERATOR няколко секунди по-късно kitolino ми показа някакво BMW и каза, че си бил ти, така че може и ти да си видял случката. Кръстовището на улицата от Mall-а и пещерско - на светофара.

Link to comment
Share on other sites

На светофара с Пещерско шосе ни изчака и мина от дясната страна на автомобила, все едно е в Англия....

как си го забравил :laughing:

Така си го обяснил, че май само ти си го разбираш ;).

Link to comment
Share on other sites

:rofl:

Тв'а е уникална маневра.Просто нямам думи.

Ако не се лъжа точно на това кръстовще , направиха островче за дясно завиващите , тя сигурно е минала от там :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Kato gledam diagramata samo taka shte da e minala tui kato ne bi ostanalo mqsto da mine pokrai drugata kola, tui kato tam platnoto e samo za nalqvo, a vdqsno e ostrovcheto.

 

Priceless :D

Link to comment
Share on other sites

Kato gledam diagramata samo taka shte da e minala tui kato ne bi ostanalo mqsto da mine pokrai drugata kola, tui kato tam platnoto e samo za nalqvo, a vdqsno e ostrovcheto.

 

Priceless :D

 

 

 

Това островче го има откакто пуснаха МОЛ-а. Момчео не написа ли, че това се е случило преди няколко 3-4 месеца?

Link to comment
Share on other sites

Ето го и островчето в цялата ситуация щом толкова ви е притрябвало :)

 

situacia.gif

 

Със сиви силуетни стрелки е обозначена кривата, през която трябваше да мине жената с Opel-а. Солидното синьо е виртуозното й решение. За да усетите повече драматизма в ситуацията добавям и колата, която беше след нас и също чакаше за ляв завой. Ако нямаше дистанция между нас ми е интересно какво щеше да е развитието нататък :) Може би мъжлето на тази с Опела щеше да слезе да бие шофьора зад нас, че кара в насрещното.

Link to comment
Share on other sites

Само заради такива каки от известно време си мисля да си монтирам клаксон който да блее като овца или да мучи като крава!

 

Ред./ Щото през отвореният прозорец да поздравяваш майките им, и да изявяваш желание за осъществяване на определени действия със самите тях, ми се струва малко селяшко....

Link to comment
Share on other sites

Ама е прав Васко че на думи всички са биячи... аз спирам да говоря глупости не знам за вас :) Днес установих че колкото по-малко се връзвам и гледам с насмешка бутането толкова по-спокойно минава всичко и в крайна сметка се нервирам по-малко... даже трябва да се ограничавам и в псувните след като от задната седалка junior взе че се впечатли и повтаряше една от тях в продължение на 10 минути после показа наученото на баба си а аз трябваше да давам писмени обяснения откъде и защо малкия знае такива работи... Мисълта ми е че след въпросната случка следващите хомосексуалисти които правиха тъпотии ги приех стоически даже без да ги "отразя" и изненадващо за мен като следнах бях в по-добро настроение от обикновено...

Божеее как съм я изтървал тая тема...та исках в подкрепа на твоя пост да кажа следното!Когато започнах и аз да карам супер много се нервих на всички ситуации възникнали на пътя!Някой не дал мигач,някой ме изпреварва кофти,засича ме кофти...пфф колкото средни съм раздал и колко майки съм поздравил не е истина.Обаче вече не ми пука.Карам си по правилата и дори някой да ме засече си спирам най-спокойно и да си минава по живо по здраво...на пътя само се хабят излишни нерви,които човек може да си спести.Дали ще се нервиш или не е без значение-ако те ударят,тогава се нерви...иначе просто няма смисъл :)

 

А относно ритането на броните.Някой ако ми докосне мотора или колата собственоръчно ще го натроша целия.Без значение дали е 60 годишен чичка или 30 годишен гъзар,правещ се на интересен пред приятелката си.В колата си нося къса бухалка,а мотора карам с ръкавици с карбонови протектори на кокълчетата.Точно 1 центровка ми е необходима срещу някой такъв индивид.Ти не си никой че да ми блъскаш по колата.Като съм те изнервил с нещо напсувай ме,среден ми покажи...най-много да му се изхиля в лицето,а дори да ме издразни няма да слезна да го бия.Обаче някой си да тръгне да ми блъска по превозното средство и да ми нанесе материални щети...Дето вика един колега-смачкана броня,смачкана муцуна :)

 

 

Може би съм малко краен в изказванията си,но не мисля че някой ще търпи да му удрят колата.Ако не те набие то почти сигурно е че ще те съди :)

Link to comment
Share on other sites

Тия дни да не би да има награди за най-голям идиот по пътищата? :)

 

Наредил съм се на опашка с няколко коли да правим десен завои, но колата пред мен(по-точно бус) спря точно на завоя, слезна си чичката и влезна в един магазин. Без авариини без нищо.

 

 

Отделно днес цял ден карам скутера и никой не ме ебава за нищо. На път с предимство съм без предимство направо. Накрая почнах да го карам все ендо съм с Х5цата :D Един ми отне предимството, спрях си пред него и най-културно си чаках да се усети, че трябва да се разкара понеже ми е отнел предимството :D Накрая ще ме отнесе някой... ама кво да асе прави :)

Link to comment
Share on other sites

панаира е тези дни, нормално е да сме свидетели на поредния парад на суетата, яростна защита на всяка капка селска или градска чест и най-новите постижения и разработки в изкуството на най-добрите и безсмъртни каскадьори. то за тва се нарича панаир - има кво да се види.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...