Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hell or High Water

 

Тази приспивна история е с номинация за "Най-добър филм" на тазгодишните Оскари и отделно има един куп възторжени ревюта в IMDB. Изпадам в дълбоко недоумение.

 

 

Trolls

 

Таргет аудиторията на тази анимация:

а) деца под 6 години;

б) хора, които сутрин, обед и вечер консумират LSD.

 

Moana

 

С много зор го издържах. Анимацията е много красива, но главата ми се поду от тъпи песни и танци!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kong: Skull Island - посредствен. Признавам си, че имах някакви очаквания, но филмът не ми хареса. Прекалено много глупави клишета имаше, история нулева. Том Хидълстън и Джон Гудман бяха на ниво. Главната героиня имаше божествени цици :moon: , Самюел Джаксън отново беше tough guy, роля, която се изтърка отдавна. Бях и на 4д, та този стол ме подмяташе и размяташе наляво-надясно, предната седалка ме пръска с вода, отстрани до ушите ми изпускаха въздух под налягане от време на време и като капак пускаха някакви гадни миризми, когато имаше огън, мъгла и т.н. В заключение - това ми беше първото и последно 4д и стария Конг от 2005-та слага в джоба си новия.

Link to comment
Share on other sites

Assassin's Creed - филма според мен си е откровен провал, като дори Фасбендър не може да спаси. Действието, диалозите, въобще целия филм оставя впечатление за едно такова претупване на нещата или по - скоро "хаотичност". Animus - а или начина, по който го представиха ми се стори буквално смешен, както и начина, по който подхвърляше нашия човек насам - натам, без явно да му причини някакви травми. Същото важи и за моментите, в които Котилард или някой от "нейните хора" обявяваше "че имаме връзка/синхронизация" без преди това да е обяснено горе - долу как работи въпросната машина, какво трябва да значи това или какво следва да се очаква при положение, че въпросното не води до никаква промяна в симулацията.

Общо взето филм, който не си заслужава дори 2 - та часа гледане на pc, освен ако не си върл фен на поредицата, който има вероятност да остане разочарован.

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

AFTERMATH

 

Чаках нещо по някое време някъде да се случи - не би. Пълна тъпотия. Втори грандиозен провал на Арнолд след идиотския опит за зомби филм. Да се пенсионира и да си гледа старините, за да го запомним както подобава, а не със сбръчкания му дърт задник, който е може би най-запомнящото се в тоя мъртъв филм. 

Link to comment
Share on other sites

Fast and Furious 8

Най- грешно похарчените пари в живота ми. Очаквах банално тъп екшън с ефекти, а дори и това нямаше. Странното е, че на хората в киното им хареса....

Link to comment
Share on other sites

Fast and Furious 8

Най- грешно похарчените пари в живота ми. Очаквах банално тъп екшън с ефекти, а дори и това нямаше. Странното е, че на хората в киното им хареса....

Вчера спомена нещо за Бързи и Яростни. Точно отивах да гледам филма. Много ми хареса ...

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Fast and Furious 8

Най- грешно похарчените пари в живота ми. Очаквах банално тъп екшън с ефекти, а дори и това нямаше. Странното е, че на хората в киното им хареса....

На мен много ми хареса. Много повече от предните няколко части.
Link to comment
Share on other sites

Ще вземеш да ме накараш да отида да го гледам...пък ако не ми хареса, поне Чарлийз Терон ще ми остане. :P

Задължително в IMAX-а ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Този филм ми стана толкова антипатичен още от трейлърите...

Абе реших да му дам шанс и там едно момиченце ме излъга, че бил интересен... Много тъп филм, наистина!!!

Link to comment
Share on other sites

John Wick 2

 

Докато в първата част имаше поне някакво усещане за правдоподобност на екшън сцените, тук лошите просто влизат в помещенията със снижени оръжия и чакат да бъдат простреляни в главата. So fucking lame. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Бързи и яростни 8.

Чес'но?!? Какво по дяволите са направили с един от любимите ми филми???Абсолютен шит, едвам го изгледах.Най-якото нещо в целия филм беше сцената с Джейсън и бебето в самолета....всичко останало беше... :sick:  :sick  :sick  :sick

Link to comment
Share on other sites

FIFTY SHADES DARKER

 

Бозаджийницата е тоталка и бозата е резлива... Отново пълна тъпотия, но с повече голота и йебань. Въпреки това и факта, че момичето е красиво - тъпотията си е тъпотия. Само американски кухи лейки могат да лапнат по тая боза, мъже - ако са педали. Все едно гледам бозите на Шанън Туийд от едно време. За чий чеп изобщо си изгубих 2 часа??? И ужасът е, че това няма да е края. Овцете ще се доят до зуко. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...