Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Enemy

Нищо не схванах

иначе говорят, че бил гениален....

 

 

12 Feet Deep

Спокойно може да бъде пропуснат, дори факта,
че е по-истински случай няма да ме накара да го препоръчам на някой.

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Enemy

 

Нищо не схванах

иначе говорят, че бил гениален....

Филмът е изпълнен със страшно много символика. Какво не схвана?

Link to comment
Share on other sites

 

Почти нищо. Края. Защо паяка беше голям, къде отиде жената? Извинявам се за спойлера.

Паяка символизираше вътрешната му борба.

 

Беше голям, защото проблемите се бяха върнали с по-голяма сила. За жената не се сещам какво визираш, зашото го гледах отдавна и не си спомням чак такива детайли.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ти нещо газ ли си пил?

 

Аз споделям мнението му. В началото започна много обещаващо, но бързо се превърна в клиширана недомислица. И на края май някой трябваше да е изненадан от случилото се..

Link to comment
Share on other sites

LIFE - баси уникално малоумния филм. Накрая се смях с глас на всички идиотизми. :lol:

+1

 

Kong - перфектна 3D графика, малоумни ситуации навсякъде.

+∞

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

The shack.

Само на мен ли ми се стори муден, смотан и бегъл опит за филосифски филм...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

SPIDERMAN HOMECOMING

 

Удивително тъп. Неведнъж съм казвал, че Марвел са некадърници, но тоя път надминаха себе си. Докато в обичайните случаи успяваха да отклонят вниманието от тъпотията с брутални зрелища, тук глупостта е повсеместна. Не знам дали ще се хареса и на 10 годишните деца. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Snowman

Голяма преебавка да го гледам още първия ден.Трейлъра си свърши работа,филма не.Става само да гледате впечатляващата скандинавска природа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JUSTICE

Щях да сложа филма в другата тема като еветуално забавление да си умрете от смях, ледайки това "нещо", но в един момент тъпотията стана толкова брутално всеобхватна, че нямаше как.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В момента по БНТ1 гледам някакво пълно недоразумение - American Warships (2012). По-голяма тъпня в последните 20-тина години не бях гледал, а за тия години много неща съм изгледал...че и все още продължавам да го гледам, за да видя докъде могат да стигнат в издевателствата над зрителя за похарчения бюджет от 1 милион. Това "сюжет"...това "актьорска игра"...това "ефекти" дето все едно съм ги правил аз на Правец 82 през '85-та, когато бях започнал да се занимавам с компютри...просто не е за описване...не знам дали и дете в първи клас изобщо би му обърнало внимание за повече от 5 секунди... :thumbsdown:

 

П.П. Всъщност не съм знаел за себе си. че съм такъв мазохист и че толкова много мога да изтърпя... :moon:

 

Едит:: Моля ви се - не гледайте този филм!!!

В момента текат финалните надписи, а аз съм останал най-много с половината от мозъчните си клетки...това "режисьор"...това "оператор"...това "актьори"...това "реплики"...откъдето и да го погледнеш, "филмът" е някаква смесица между трагикомедия, сайънс фикшън с кукли, екшън с нарисувани взривове и подигравка с всеки, който някакси се е изработил да го изгледа. :moon: :moon: :moon:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Първо очудвам се, че за съвременен филм е трябвало толкова малък бюджет, пък бил и той на супер ниско ниво. Второ- още като си видял по кой канал го дават тоя филм е трябвало да ти стане ясно :Д и накрая- и аз сам имал подобни моменти на мазохисъм и странен изблик на любопиство и леко извратен интерес, но ти се очудвам, че си изгледал докрай подобно нещо.

Link to comment
Share on other sites

Напротив, по БНТ съм случвал и на много стойностни филми, а това, че с кански усилия на волята издържах до края на това недоразумение...аз също бях учуден не по-малко от тебе, но човешките възможности понякога нямат граници. :laughing1:

 

P.S. Абе стига бе...такива бози даже и в Боливуд ги правят по-реалистични - намерих в тубата някакво откъсче от филма (с дублаж на немски)...жалко, че няма някоя сцена с извънземните да видиш що за пародия беше...обаче моля ти се изгледай само минута и половина от началото без да спираш и ще схванеш аз на какво съм бил подложен час и половина. :evil

 

https://www.youtube.com/watch?v=RB3pXOwHeog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mother! - НЕ! Филмът е на Дарън Аронофски, тоест не очаквайте сладка тийн комедия, но тук нещата поне за мен бяха омазани. Библейските мотиви не са ми присърце и като цяло филмът ми беше прекалено помпозен, хаотичен и странен (в лошия смисъл на думата).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...