Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След утрешния ден на мен много си ми харесва, не знам, луда ли съм?! :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да съм го гледал няколко десетки пъти.

 

Това вЕрно ли бе... :blink: ...а аз си мислех, че на мен нещо ми има когато гледам по 2-3 пъти някой филм дето ми е харесал...

Link to comment
Share on other sites

Това вЕрно ли бе... :blink: ...а аз си мислех, че на мен нещо ми има когато гледам по 2-3 пъти някой филм дето ми е харесал...

 

Имам една определена бройка филми, които гледам редовно. Например още не съм написал рецензията си за COVENANT, защото съм го гледал само 15 пъти. 

Link to comment
Share on other sites

Ооо, не си луд, Пламене!

Аз имам 30-тина филма, които мога да гледам по цял ден.

Както казваше баща ми - интелигентно направени.

Е, някои сигурно не са такива за другите хора, обаче аз съм много привързана към тези филми.

Пример са: Love actually (него съм го гледала стотици пъти и не ми омръзва), Зеленият път (най-уникалният филм, плача всеки път), Красавицата и звяра (анимацията), Аз, проклетникът 2, След утрешния ден, Black hawk down, Law abiding citizen, Lord of the war, Островът, Усмиряване, Mindhunters, Армагедон, Неуязвимият, Колкото толкова, всички филми за затвори (как се казваше филмът с Никълъс Кейдж и Шон Конъри, сетих се - Скалата). И много, много други... Общо взето харесвам военни филми, всички с Хю Грант, Морган Фрийман, Брус Уилис, Никълъс Кейдж, Джош Хартнет, Джерард (О, Джерард) Бътлър. Сега съм зациклила, но има и още.

В този ред на мисли, има ли някой, който е гледал The jacket и Mindhunters и са му харесали?

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Черната Пантера"Поредната полит-коректна клоака, която ни обяснява как всички бели са колонизатори и как черните трябва да взземат оръжие и да се освободят от колонизаторите. Няма да пиша повече, щот ще ме обвинят р расизъм.

Link to comment
Share on other sites

The mountain between us - някой се е опитал да пресъздаде чувството като Титаник, но в планината.

6 days - оффф, а можеше да е толкова по - добре

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ACTS OF VIOLENCE

 

Безбрежна тъпота! Едно че по принцип такъв филм е тотално предсказуем, но тук тъпотиите надвишиха в пъти нормалното... Участие в подобна боза е най-голямото падение на Брус Уилис откакто го познавам. Потресен съм... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

THE BROKEN KEY

 

Безбрежна тъпота... С какъв акъл си позволих да го изгледам това лайно не знам... Колосална тъпотия!!! 

 

SAMSON

 

Ужас... Долнопробно копие на дузина филми с подобна тематика, което втрещява предимно с расовото недоразумение, което се явява лидер на ... евреите... 

Link to comment
Share on other sites

TOMB RAIDER 

 

Заради това, че филма е тотална подигравка с една институция, директно го слагам тук. Ужас, просто ужас... Иначе може да го гледате, ей така докато спите следобед...

Link to comment
Share on other sites

THOROUGHBREDS 

Тегаво скучен филм.

 

KEEP WATCHING

Офф.... скука

 

THE HURRICANE HEIST

Много детски реплики, лоша актьорска игра. 3 дена го гледах.
 

7 DAYS IN ENTABBLE

По истински случай, но много политика. Става въпрос за отвлечен самолет. Ако някой иска - да провери дали е за тази тема ;) След вчера, днес ще се опитам да го догледам.
 
 
Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не знам какво ме прихвана, че като видях добра версия на Pаcific Rim 2 я свалих, та свалих и първата част.

НЕВЕРОЯТНО МАЛОУМЕН ФИЛМ!

 

Тъкмо реших, че вече имам безспорен победител в съревнованието за най-малоумна лента, но....

 

...на другия ден гледах Escape plan 2...\

 

Here I stand corrected...

 

Не съм срещал по-безумна смесица от слаба актьорска игра, малоумен сценарий и тонове клишета...

Link to comment
Share on other sites

Първата част не беше толкова лоша, като за Шварценегер и Сталоун във филм към днешна дата. Явно са обрали още малко приходи докато може с втората част и дотам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

FUTURE WORLD

 

Безумие, тежко безумие и мощна тъпота. Джеймс Фрнако че е тъпак е ясно, тук го турили и режисьор... Какво прави Мила Йовович в тоя филм не стана ясно... Луси Лу, Снууп Дог - хептен... Потресен съм... 

Link to comment
Share on other sites

Ти на Вашингтон, Уошингтън ли викаш, мисир? Или на Аркàнзас, Àрканзоо? Баси, големи хамериканци станахте. Тези дни гледам разни рекламни брошури на Кауфланд, Метро и прочие, ей така за ориентация. Пълно е с невероятни глупости като "бебешко боди", "мини кейк", "донъти", "смути", "йогурт" и ... неам нерви да вадя всичко, щото това е само от 3-4 случайни страници.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти на Вашингтон, Уошингтън ли викаш, мисир? Или на Аркàнзас, Àрканзоо? Баси, големи хамериканци станахте. Тези дни гледам разни рекламни брошури на Кауфланд, Метро и прочие, ей така за ориентация. Пълно е с невероятни глупости като "бебешко боди", "мини кейк", "донъти", "смути", "йогурт" и ... неам нерви да вадя всичко, щото това е само от 3-4 случайни страници.  :lol:

 

Ние сме станали големи американци? Ти верно ли? ТИ?!?!?  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...