Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

EXCISION

 

Абсолютно безсмислен и некадърен филм. Някаква мъглява идея за нещо странно - тотално осрана.

 

 

BENEATH THE DARKNESS

 

Денис Куейд се излага да играе в подобни боза. Казвам го, защото това е една тотална боза. Слаб, та тъп дето се вика...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Resident Evil: Retribution

 

I'm too old for this shit...

 

На предишните серии някакси можех да преглътна глупостите от носталгия по играта, но тук положението е прекалено зле.

 

Особено внимание трябва да се обърне на диалога между 56:25 и 56:45 - направо в кенефа и :sick .

 

И по дяволите, кога Холивуд ще спре да използва слепи и сакати злодеи - от 10000000 куршума успеваемостта сигурно е 0,003 %. Направо ми се сере от такива простотии.

 

ТОЛКОВА СЪМ ИЗНЕРВЕН В МОМЕНТА, ИСКАМ ДА РИТАМ БЕБЕТА ЖИРАФИ В МУЦУНАТА!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Retribution

 

I'm too old for this shit...

 

На предишните серии някакси можех да преглътна глупостите от носталгия по играта, но тук положението е прекалено зле.

 

Особено внимание трябва да се обърне на диалога между 56:25 и 56:45 - направо в кенефа и :sick .

 

И по дяволите, кога Холивуд ще спре да използва слепи и сакати злодеи - от 10000000 куршума успеваемостта сигурно е 0,003 %. Направо ми се сере от такива простотии.

 

ТОЛКОВА СЪМ ИЗНЕРВЕН В МОМЕНТА, ИСКАМ ДА РИТАМ БЕБЕТА ЖИРАФИ В МУЦУНАТА!

 

Аз го гледах снощи :tongue

 

DVDRip качество при това ... Не беше много зле ,при наличие на толкова сакати хорър филми,тези дни.Беше ми малко постен като цяло.И ест. ще има нова шеста част,сигурен съм :blush:

 

1вите 2,3 филма бяха по готини ,няма съмнение.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Retribution

 

I'm too old for this shit...

 

На предишните серии някакси можех да преглътна глупостите от носталгия по играта, но тук положението е прекалено зле.

 

Съгласен - резил е тоя епизод. Мисля, че вече са изчерпани и се чудят какви глупости да измислят. Филмът става за гледане, но е много назад в сравнение с предишните.

Link to comment
Share on other sites

Gamer

 

Не знам как не получих епилептичен припадък от този филм. Не бях гледал толкова крещящо, трептящо, мигащо и шумно нещо. Сюжетът е интересен, но изпълнението хич не ми хареса. Ако ще и най-гениалната идея да имат, ако ти е неприятно, докато гледаш, файда няма.

Link to comment
Share on other sites

Outlander

 

Този филм е престъпление срещу човечеството. Ако предварително знаех колко е зле, щях да предпочета да се обрежа с тъпа ножица, отколкото да седна да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Уважавам мнението ви. Всеки има различни вкусове, предпочитания и мнения - това е моето.

Актьорското майстворство, особено на Кърк, е на ниво трети клас. Бунтарското му поведение изглежда пресилено и на моменти е много досадно. Спок през целия филм гледа като бизон, с изключение на една-две сцени, в които се озъбва. Ясно ми е, че това е характерно за расата му, но все пак гледането като бизон не е в списъка ми с блестящи актьорски качества. Русначето ме изнерви адски, докторът ми напомни на един от Дързост и красота, а останалите просто търчаха като мухи без глави. Космическите битки бяха с евтино пиу-пиу озвучаване, да не говорим за пъргавите маневри на кораба и сцената с чудовищата. Ръкопашните битки бяха смешни, повечето комедийни елементи бяха изтъркани и като цяло имах усещането, че филмът е по-скоро нискобюджетна инди продукция, отколкото многомилионен холивудски блокбъстър.

 

Ако бях фен на поредицата, сигурно щях да имам различен поглед над нещата. Може и нищо да не разбирам от сай-фай, напълно възможно е. Бих споменал, че Firefly е в топ 5 на най-приятните ми кино преживявания, така че все пак имам някакво привличане към жанра.

Link to comment
Share on other sites

Бих споменал, че Firefly е в топ 5 на най-приятните ми кино преживявания, така че все пак имам някакво привличане към жанра.

 

От любопитство, къде се намират StarGate SG 1 и Atlantis и StarTrek Enterprise?

Link to comment
Share on other sites

Не гледайте "Аве". Единственото хубаво нещо на това умотворение на българското кинотворчество е, че беше кратко и не ми загуби чак толкова много време. Иначе, пълна скука, безсмислени сцени, безсмислено излишна драма, изкуствено нацупени физиономии и много слаби актьори.

Link to comment
Share on other sites

poster_large_upside_down.jpg\

Upside Down

Невероятна глупост. Идеята горе-долу става за нещо, но е толкова нескопосано режисирано, че дори и наченките на оригиналност се губят някъде из глупавите диалози, скапаното редактиране и ужасно претоварената визия.

Link to comment
Share on other sites

alex-cross-21.jpg

 

Alex Cross

 

ако не беше претупания финал, можеше и да го сложа в другата тема, но ... уви.

не знам доколко са добри книгите с този "литературен герой"(алекс крос), но на тази адаптация определено нещо й куца. "целуни момичетата"(особено) и "завръщането на паяка" бяха добри криминални трилъри.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Ииииии бях си наумила да гледам точно Upside Down и евентуално Alex Cross по празниците в някоя пролука без ангажименти... :)

Не пречи пак да го направиш, може на теб пък да ти допаднат ;) И в двата филма има и хубави попадения, но като цяло като ги гледах ме хвана яд, че не са ги направили по-добре.

Link to comment
Share on other sites

lawless-banner-poster.jpg

 

На пръв поглед нелош актьорски състав и добър режисьор. Аз, обаче, го гледах, защото отдавна не бях гледал филм от този жанр. Останах разочарован. Всичко беше супер предсказуемо, а Харди, Лебьоф и Пиърс не стават.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...