Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не би да искаш да кажеш, че предишните части са били дълбокомислени житейски драми, насочени към високоинтелектуалното общество? :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Psy, мнение? http://www.imdb.com/title/tt1931533/ Стига си гледал южноамерикански сапунени филми, пробвай нещо с потенциал.

Aaa? Единственият сапун, който гледам, е Downton Abbey! :)

 

Иначе този съм го нацелил, но още го няма.

Link to comment
Share on other sites

AIBORNE

 

Слаб филм, правен без пари...

 

 

REMAINS

 

Силно тъп филм! Напоследък всичко, свързано със зомбита е под всякаква критика...

Link to comment
Share on other sites

Аз ви се чудя, как така попадате на такъва малоумни филми и ги гледате? Някой на сила ли ви кара? Аз като видя обложката, прочета за какво става дума във филма и видя кой е режиьор, сценарист и кои са актьорите и ми става ясно дали ще си струва или не. Я се стегнете малко, само ценно време хабите за боклуци - по-добре някоя бира пийнете с приятели.

Link to comment
Share on other sites

Аз ви се чудя, как така попадате на такъва малоумни филми и ги гледате? Някой на сила ли ви кара? Аз като видя обложката, прочета за какво става дума във филма и видя кой е режиьор, сценарист и кои са актьорите и ми става ясно дали ще си струва или не. Я се стегнете малко, само ценно време хабите за боклуци - по-добре някоя бира пийнете с приятели.

 

Виж сега, не че не си прав, но по тая логика ще трябва да гледам по един филм на месец, а може би и по-рядко. А вчерашният ден беше за лежане и опъване. Какво по-добро решение от гледане на филми? Особено такива, които позволяват и леко заспиване... laughing1.gif

 

Освен това иначе как ще водим тази тема? laughing.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, не че не си прав, но по тая логика ще трябва да гледам по един филм на месец, а може би и по-рядко. А вчерашният ден беше за лежане и опъване. Какво по-добро решение от гледане на филми? Особено такива, които позволяват и леко заспиване... laughing1.gif

 

Освен това иначе как ще водим тази тема? laughing.gif

Откъде го намираш това време... човек ще каже, че си ерген без жена и дете :)

 

thats-my-boy-poster-640.jpg

Обикновено гледам филмите до края и тогава коментирам и си вадя заключения, но в този случай има толкова много плосък хумор в първите 20 минути, че не можах да издържа и го спрях.

 

rock-of-ages.jpg

Този го спрях още преди да дочакам появяването на Том Круз. Не ме грабна и това си е!

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Откъде го намираш това време... човек ще каже, че си ерген без жена и дете :)

 

 

Снежи, имам един приятел, поп. Един ден на един помен ме разстреля с лафа "Аз време продавам". До ден днешен не мога да го разгадая тоя код, но параметрите са му следните - до 12 се прави, каквото се прави, след това е айляк. ДА - попът БИЧИ АЙЛЯК. Верно по-различно от нас - примерно си копае насажденията в имота на църквата, който си ползва, предимно ИГРАЕ ФУТБОЛ на междуселския стадион и др. подобни.....

Link to comment
Share on other sites

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

 

Защо? Защо?? Защо??? ...

Примадона! Изяж си Сникерса. :)

Филмчето си е добро. Да, не е нещо гениално, но става за убиване на времето.

 

Съгласен съм със снежколенд за Rock of ages. Онъз русата като ми се разпя два пъти в рамките на 5 мин и го спрях.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мюзикъла си го изгледах с кеф, но определено новата тенденция всичко да става на зомбита и вампири е досадно. Да не говорим, че и тук - Abraham Lincoln: Vampire Hunter, вамповете са ги направими като "То" по Стивън Кинг с 1000 зъби, даже няма да обръщам внимание на факта, че всичките бяха и daywalker-и!

 

Дори и факта, че Тим Бъртън се е докоснал до това.... нещо, не може да го сложи в другата тема - с плюсчето

Link to comment
Share on other sites

THE EXPENDABLES 2

 

(megafacepalm) Безумие, просто безумие... Идолите в киното, с които сме израстнали се излагат като кифладжии, при това всички на едно място. Групова диария. Срам - точно това почуваствах - СРАМ, че тези хора са допуснали да се излагат така... (megafacepalm)

Link to comment
Share on other sites

Абе мани, че има и хора дето тоя филм го чакаха с нетърпение и обясняваха, че ще е много добър, че и предния бил силен.

Link to comment
Share on other sites

Предишният малко го биеше на комедия, на майтап. Така че можеше да му се прости бозата. Този обаче е ... как да го опиша ... ще споделя разказ на мой приятел, който завърши софийската Семинария преди години. Контролно по математика. Проверено от учителя и върнато на учениците. Кой 6, кой 3, кой 2, един обаче няма оценка. На листа му пише с големи червени букви "продукт на болен мозък". Същото нещо представлява втората част на оная боза. Сценаристът е за РАЗСТРЕЛ с оловни съчми, ситни. Така и не проумявам как може колосите на екшъна, създателите му като жанр, да се излагат като тотални палячовци. Нито са толкова бедни, нито са толкова стари. Не знам.... може би е модерно. (видяхме и Шумахер във Ф1)

 

(megafacepalm)

Link to comment
Share on other sites

Предишният малко го биеше на комедия, на майтап. Така че можеше да му се прости бозата. Този обаче е ... как да го опиша ... ще споделя разказ на мой приятел, който завърши софийската Семинария преди години. Контролно по математика. Проверено от учителя и върнато на учениците. Кой 6, кой 3, кой 2, един обаче няма оценка. На листа му пише с големи червени букви "продукт на болен мозък". Същото нещо представлява втората част на оная боза. Сценаристът е за РАЗСТРЕЛ с оловни съчми, ситни. Така и не проумявам как може колосите на екшъна, създателите му като жанр, да се излагат като тотални палячовци. Нито са толкова бедни, нито са толкова стари. Не знам.... може би е модерно. (видяхме и Шумахер във Ф1)

 

(megafacepalm)

 

Ако си очаквал сериозен филм е нормално да реагираш така. От друга страна, пробвай да погледнеш на филма като на пародия :) Особено Долф Лундгрен е култов на моменти. Аз лично се хилих почти през целия филм :) Не че съм се смял на глас, сещаш се. За бедни не са бедни, държат половината Холивуд кажи-речи, но мисля че по-скоро се забавляват като правят такива филмчета :) Те така или иначе са големи имена вече, та каквото и да изакат, все ще се продава :) Малко като на Металика последните албуми.

Link to comment
Share on other sites

+1

Бях даже на кино да го гледам с ясната идея, че няма да гледам филм със някакъв замисъл, просто старите батки се пуцат яко през цялото време. Като изключим сцената на фона на Азис имаше доста забавни моменти, Чък Норис, размяната на култовите реплики(I'll be back и Уippie-kai-yay) на Арни и Уилис помежду им.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...