Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.imdb.com/title/tt1291584/

На този филм бях готов да му дам 10/10, но последните 20-30мин промениха коренно решението ми. Очаквах нещо интересно за финал, но се оказа, че е просто поредния "Рамбо" филмangry1.gif

Link to comment
Share on other sites

"The Dictator" - личната ми оценка за този филм клони към 0 (нула), за съжаление хуморът в него явно е прекалено тънък за мен и не го усещам. Не успя да ме разсмее нито веднъж, което по принцип е доста трудно, имайки предвид, че съм способен да се хиля по 5мин на доста незначителни неща.

 

едит: слагам "The hunger games" в тази тема единствено заради глуповатата идея на самия филм, иначе като sci-fi изпълнение е на доста добро ниво.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

реших и аз да го изгледам, щото нямаше кво друга да се гледа- много плосък и тъп сценарии, а филма като цяло още от началото ми беше ясен горе-долу как ще се развие.

Link to comment
Share on other sites

The_Lucky_One_900_pixels_300dpi.200x200-75.jpg

Оффффф.... сигурно на някоя тийнейджърка ще и хареса филма, но за всички останали - не го гледайте!!!

Дам, бая бавем филм :). Но покрай него разбрах, че всички Тетрадки, Диър Джоновци и т.н. са писани от един и същи човек. :)

снежко, гледала ли си "A walk to remember", тъй като това е единствения от поредицата филми на тоя същия писател, който ми хареса как е екранизиран? :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, бая бавем филм :). Но покрай него разбрах, че всички Тетрадки, Диър Джоновци и т.н. са писани от един и същи човек. :)

снежко, гледала ли си "A walk to remember", тъй като това е единствения от поредицата филми на тоя същия писател, който ми хареса как е екранизиран? :)

Гледала съм го преди много години, но нищо не помня от него, освен че се чудех какво толкова му се прехласват моите приятелки :) Явно сълзливата романтика не е за мен :)

Link to comment
Share on other sites

DEAD SEASON

ROADKILL

 

Още два филма, които ме впечатлиха с глупости... Особено първият - силно тъп. Понякога ме хваща яд за какви простотии се харчат пари...

Link to comment
Share on other sites

Целия жанр е яко тъп, но има хора - гледат. Настрана, че 90% от сценариите са идиотски а ако пропуснеш да се вживееш всичко е толкова тъпо, че е чак смешно. Общо взето единствените заслужаващи гледане са по Стивън Кинг.

 

Също като фантастика и ужаси - 99% глупости.

 

Единственото по-тъпо е когато става дума за някакви подводни/дълбоководни истории. Тогава 101% е тъпо - просто надминават себе си с такива филми. От първия до последния са безумни.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно??? На някой му е дошла ТАЗИ идея за филм и някой друг всъщност я е осъществил??? СЕРИОЗНО :confused :confused :confused

 

Мани другото ами и Харисън Форд се е навил да играе в него :confused

Link to comment
Share on other sites

MOV_8ba7d4a5_b.jpg

 

Харесвам Джони Деп и Тим Бъртън, но филмът беше слаб.

 

 

Също.

Очаквано ме разочарова...

Link to comment
Share on other sites

PSYCHO COP

 

Верно, че е много стар, но дори и това не оправдава простотията му... Не че се изненадах, ама ужасно тъп идва... Представям си втора част какво ще е ! laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...