Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Аз ще го гледам единствено защото на samkijot не му е харесал. На него и Ронал Варварина не му беше харесал пък аз умрях от смях докато го гледам

 

 

Изгледах го. Доволно плосък си беше, но ставаше за гледане. Нито беше лош нито беше много тъп.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

IRON SKY

 

Както вече казах - явно сме в годината на глупости на тема нацисти! Поредната тъпотия, само че доста добре пипната визуално за разлика от останалите. Като цяло обаче - пълен отпадък...

 

UNDERGROUND

 

Нелоша идевя, но безумно тъп филм...

 

DONNER PASS

 

Катастрофа....

Link to comment
Share on other sites

Забелязва се, че ти най-систематично ги гледаш всичките подред обаче :)

 

Последователен е човекът :)

 

Аз да се запиша с:

Goon -> мега тъп филм, едвам изгледах 30мин.

Safe -> също не успях да го догледам, филмът има идея, но нещо изпълнението не ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Забелязва се, че ти най-систематично ги гледаш всичките подред обаче :)

Хич не подбира той. Дори съм учуден как не е добавил тук филми като Zombie Strippers или Big Tits Zombie :D.

 

Иначе покрай вълненията около Прометей реших да изгледам одумвания от едно време Blade Runner и въобще не се впечатлих. Очаквах нещо от рода на Зов за завръщане, а насреща си получих муден филм със скапан сценарий и липса на диалог. На няколко пъти исках да го спра, но от кумова срама го догледах, белким нещо интересно стане, но уви...

Link to comment
Share on other sites

Wrath of the Titans

 

Банален до смърт. Ако не бумтяха саунд ефектите, щях да заспя.

 

И тъп, и тъп! Още като видях в началото надгробния надпис на английски в древна Елада и ми стана ясно...А след това и тоталното разминаване с митологията ме скапа. Добра комедия, ма малко екшън.

Link to comment
Share on other sites

И тъп, и тъп! Още като видях в началото надгробния надпис на английски в древна Елада и ми стана ясно...А след това и тоталното разминаване с митологията ме скапа. Добра комедия, ма малко екшън.

 

ся го гледам ... бати гафа :laughing1:

 

PS: за съжаление,и аз съм недоволен ...Даже и ефектите ми бяха скучни.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Имаше готини ефекти от време на време , но филма не си залужаваше да го гледам . Трябваше да послушам Гримьора :)

 

Edit : И на мене Кронос ми хареса най много .

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Имаше готини ефекти от време на време , но филма не си залужаваше да го гледам . Трябваше да послушам Гримьора :)

Аз пък уж щях да спя на него, а го гледах до край, за да видя колко по-глупав може да стнане. И все пак Кронос ме изкефи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

CHERNOBYL DIARIES

Провалена идея номер 8908... Слаба работа...

Как бре? Идеален беше филма, супер комедия! Снощи прекрасно го прокарах с пакетче семки и студен чай Нестий праскова - направо чудно ми дойде. :D

Психаре, тоя вариант на Спайдърмен като стария ли е? Че уж бил по-добър, хвалят го насам-натам. Че даже и стабилен рейтинг има в imdb. Не че смятам да го гледам на кино, ама да знам дали да налазвам някво по-добро TS. :)

Link to comment
Share on other sites

НЕ! Дори и за вкъщи не става! Язък ти на парите за семки и студен чай! :( Ужастен е! Ужастяващ! Представи си някой от глупавите мелодрами, които Снежко харесва в съседната тема! На мястото на главния герой сложи депресиран тийн, който инавика да реве, а на мястото на девойката сложи изрусена патка с малки цици!

Voila!

Link to comment
Share on other sites

НЕ! Дори и за вкъщи не става! Язък ти на парите за семки и студен чай! :( Ужастен е! Ужастяващ! Представи си някой от глупавите мелодрами, които Снежко харесва в съседната тема! На мястото на главния герой сложи депресиран тийн, който инавика да реве, а на мястото на девойката сложи изрусена патка с малки цици!

Voila!

 

:rofl:

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Ваньо уби змея с лопатата с горното описание :)

Link to comment
Share on other sites

НЕ! Дори и за вкъщи не става! Язък ти на парите за семки и студен чай! :( Ужастен е! Ужастяващ! Представи си някой от глупавите мелодрами, които Снежко харесва в съседната тема! На мястото на главния герой сложи депресиран тийн, който инавика да реве, а на мястото на девойката сложи изрусена патка с малки цици!

Voila!

А, супер, значи ще ми хареса, точно по мой вкус :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The.Hunger.Games.720p.BluRay.X264-BLOW.jpg

 

The Hunger Games

 

хич не го бива.

Не пращи от гениалност, но аз лично много харесвам Дженифър Лоурънс и само заради нея го гледах. Според мен е изключително талантлива актриса.

Link to comment
Share on other sites

The.Hunger.Games.720p.BluRay.X264-BLOW.jpg

 

The Hunger Games

 

хич не го бива.

 

Даже направо е тъп, а толкова шум за него. Щял да бъде хит, филмът на годината, ала бала. Ако и книгите са на същото ниво, не знам как са станали бестселър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...