Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На някой от другите, на които имаш цифрова с приемник, не може ли да сложиш модул, а приемникът да преместиш на този, който не поддържа модул? Тя аналоговата им е...

Link to comment
Share on other sites

Къде изчезна beIN Sports 3 France? По заместникът му beIN Sports La Liga освен  испанското друго не дават, а него така или иначе  го гледаме по другите беинове и сърбите. По  тройката даваха неща като тенис, НБА, бокс, лека атлетика... Поне да беше beIN Sports Espana, там има разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Къде изчезна beIN Sports 3 France? По заместникът му beIN Sports La Liga освен  испанското друго не дават, а него така или иначе  го гледаме по другите беинове и сърбите. По  тройката даваха неща като тенис, НБА, бокс, лека атлетика... Поне да беше beIN Sports Espana, там има разнообразие.

По този  начин  гледаме мач  на  Реал на  три  програми(абсолютно  излишно)  и  нито един  мач  от  английската,  след като двата  руски  умряха. 

Link to comment
Share on other sites

Да, сега видях, че вместо Magic TV е пак този руския пълнеж. За двата спортни руски, които са с черен екран в момента, ми казаха, че се работило по въпроса и до края на седмицата щял да се реши проблемът. Друго ми е интересно - разбрах, че от идният понеделник BNT 2 и BNT World вече ще предлагат и опция за HD сигнал. Трябва да бъдат заявени от операторите. Силно се надявам да ги видим съвсем скоро и при нас.

Link to comment
Share on other sites

Според мен, абсолютно излишни канали, било то и в HD, но няма лошо.

 

Пък и entry според мен капацитет нямат за повече HD-та. Първо трябва сериозна чистка със сума дублиращи се канали.

Edited by swan222
Link to comment
Share on other sites

Някой гледа ли поне два часа в месеца тея

минусови канали (88 броя), за мен те са най-големия пълнеж.Освен трите национални телевизии с минус , другите са абсолютно излишни и без това по другите канали повторенията са в основата на програмната схема(да не цитирам излишно).

Link to comment
Share on other sites

От завчера Кулбокс пуснаха  свръхскоростен до 1 ГБ нет ъплоуд/даунлоуд + 150 канала за 35 лв/ мес. В цената на каналите са включени пакетите HBO/Cinemax, Diema Xtra, Sport+ HD, както и FOX-овете в HD. В момента за Нитро+  със Диема Екстара плащам 36 на месец за 80 Mbit на хартия, реално не повече от 70. За да ме задържи като клиент, а предполагам и не само мен, Ентри трябва да наваксва сериозно. Досега бях доволен от услугата, но това което конкуренцията предлага не може да се отмине с лека ръка. Давам си срок няколко месеца, да видим какво ще се промени. Дотогава надявам се да се вдигне скоростта на нета и да получим FOX-овете в HD. Ако не, ще сменя доставчика. Нищо лично, просто всеки иска да получи максимума за парите си.

Link to comment
Share on other sites

В цената на каналите са включени пакетите HBO/Cinemax, Diema Xtra, Sport+ HD, както и FOX-овете в HD.

 

Твърде добре звучи, за да е истина :D. Нещо сте се объркали...

За HBO/Cinemax (9лв.) и Диема Екстра (3.96лв.) се заплаща допълнително.

 

За справка - тук

Link to comment
Share on other sites

Да, видях, че за ХБО и Диема Екстра грешката е моя. Останах с такова впечатление при разглеждане на офертата. Но сега виджам друго хубаво нещо, което ние нямаме - 30 % отстъпка на месец за инвалиди с над 71 % нетрудоспособност, а в нашето домакинство договорът е точно на инвалид. Това си е сериозна отстъпка. Отделно имат и 10% надолу при предплащане на 6 месечни такси. Хубаво е и Ентри да помислят за такива неща.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Отделно имат и 10% надолу при предплащане на 6 месечни такси. Хубаво е и Ентри да помислят за такива неща.

Ентри също имат отстъпка при плащане на 6 месечни такси! Не мога да кажа в момента дали е 10%, но отстъпка има.

 

За Кулбокс... 35 лева за нет (гигабитов) и 1 телевизор, още 5 лева за 2-ри телевизор, HBO и Диема още 12,96 лева и то стана => 52,96 лева. 

За Ентри... 35 лева за нет (80 мегабита) и 1 телевизор, още 3 лева за 2-ри телевизор, като HBO е включено и Диема още 1 лев и то стана => 39,00 лева.

Пък и колко средностатистически потребителя се интересуват от гигабитов интернет е съвсем друга тема. Относително и е другите предлагани програми и HD канали и екстри и функции и какво ли още не, но в крайна сметка всичко опира до парите. :) Потребител съм и на 2-те фирми, за да не каже някой че съм пристрастен. :)

Link to comment
Share on other sites

За мен би имало смисъл. Все пак каналите би трябвало да са почти без компресия, а с гигабитов нет би трябвало да нямаш никакъв проблем с качествени стриймове. Друг е въпросът, че се губи смисълът на телевизията. И една инвестиция от 100-на лв. трябва да се направи за гигабитови ЛАН карта и рутер. Относно цените си прав. Високи са, но качеството струва пари. Бях им писал да намалят таксата за допълнителни както и да пуснат андроид приложение, но засега май нямат намерение.

Link to comment
Share on other sites

Компресия при Кулбокс НЯМА! Както идва от сорса, така го лъчат. Не пипат нищо!

За втория телевизор на Кулбокс - да таксата е много висока и според мен и няма да спра да го повтарям.

Link to comment
Share on other sites

а с гигабитов нет би трябвало да нямаш никакъв проблем с качествени стриймове. Друг е въпросът, че се губи смисълът на телевизията.

Абсолютно съм съгласен. Вече има достатъчно качествени HD-стриймове в нета, могат да се намерят цели пакети на западни ТВ оператори, да не говорим за рускоезични, стига да знае човек къде да ги търси. Отделно навлизат и 4К телевизиите. Нужен е само стабилен бърз международен нет.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Ентри също имат отстъпка при плащане на 6 месечни такси! Не мога да кажа в момента дали е 10%, но отстъпка има.

 

За Кулбокс... 35 лева за нет (гигабитов) и 1 телевизор, още 5 лева за 2-ри телевизор, HBO и Диема още 12,96 лева и то стана => 52,96 лева. 

За Ентри... 35 лева за нет (80 мегабита) и 1 телевизор, още 3 лева за 2-ри телевизор, като HBO е включено и Диема още 1 лев и то стана => 39,00 лева.

Пък и колко средностатистически потребителя се интересуват от гигабитов интернет е съвсем друга тема. Относително и е другите предлагани програми и HD канали и екстри и функции и какво ли още не, но в крайна сметка всичко опира до парите. :) Потребител съм и на 2-те фирми, за да не каже някой че съм пристрастен. :)

 

Друг е въпроса колко хора гледат HBO. Аз ако искам да гледам някакъв филм, който ще го дават, мога да си го сваля. ;-)

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

За втория телевизор на Кулбокс - да таксата е много висока и според мен и няма да спра да го повтарям.

 

Меко казано. Тия хора ни връщат нали, когато, такова, доматите с коловете... За канали няма да коментирам - всичко идиотско съм орязал - НИКАКЪВ смисъл поне в моя случай... 

Link to comment
Share on other sites

От целия пакет си сортирах 90 канала с HBO и пакета Диема Спорт. Другото не ми е интересно, то и от тея 90 сигурно не гледам много де, но това съм сортирал.

Реално при всеки оператор е пълно с плява, като при Булсатком на сат'лита плявата е почти никаква, защото нямат капацитет. Ако им видиш IPTV-то, ще забележиш масовата тенденция.

При Кулбокс, обаче, въпреки многото канали, водещо е качеството. Всичко е както идва, тоест няма компресия, няма тарикатлъци, няма гявол. Таймшифтът е много добро нещо, което макар и бавния бокс, си е нещо, с което се свиква бързо. Булсатком изостава отвсякъде, защото се хванаха със сто неща, а не могат да направят всичко.

 

ПП:Тея теми ги направихме на салата... Дали не е добре да има тема за общи приказки за кабелните оператори... :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...