Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

On 4/23/2021 at 7:57 PM, splendor said:

И как разбра какво е качеството след като не съм писал нищо за това или ти може би се припозна с булсата? :D


Аз не съм разбрал, аз съм сигурен.
 

22 hours ago, w00x said:

Абе... то масовия потребител и музика от data.bg сваляше, но сега си плаща Спотифай/Тайдъл/Дизър абонамент.

И филми от видеотека си наемаше, но сега си плаща Нетфликс и HBO GO.


Нито един такъв потребителн е познавам аз... НИТО ЕДИН. От масовите.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

57 minutes ago, RaptoR said:


Аз не съм разбрал, аз съм сигурен.

И аз съм  сигурен, че  си  нямаш  на  представа.  Да  припомним  какво  стана  с  гостито  и изплакването  на очите,  че  всичко мяза на  празни  приказки ;)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, splendor said:

И аз съм  сигурен, че  си  нямаш  на  представа.  Да  припомним  какво  стана  с  гостито  и изплакването  на очите,  че  всичко мяза на  празни  приказки ;)

 

Аз не помня да имам някакво задължение да водя хора в дома си, за доказвам, че водата е мокра. 

А теб съветвам да престанеш да се излагаш, че вече ставаш за смях. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

 

Аз не помня да имам някакво задължение да водя хора в дома си, за доказвам, че водата е мокра. 

А теб съветвам да престанеш да се излагаш, че вече ставаш за смях. 

Така е,  не  си длъжен,  но  в  този ред на мисли  твоите  приказки  имат  0 тежест.  Колкото  за  излагането щом успявам  да  те  размея то това е  хубаво  нещо.  Смеха  е  здраве ;)

Link to comment
Share on other sites

Само дето "моите приказки" странно съвпадат с тези на всички останали...

Както казах - няма нужда да се доказва, че водата е мокра. Тя просто е.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Само дето "моите приказки" странно съвпадат с тези на всички останали...

Както казах - няма нужда да се доказва, че водата е мокра. Тя просто е.

Съвпадат с тези на кои? Аз съм от тези хора дето на приказки не вярват, така, че извини ме, не ти вярвам.  :)

Link to comment
Share on other sites

От днес Vivacom вече официално притежава N3, след като финализира напълно сделката за закупуването. Цената не се съобщава. От Vivacom съобщават, че клиентите на Н3 съвсем скоро ще имат достъп до платформата EON.

https://www.mediapool.bg/vivakom-veche-e-sobstvenik-na-net1-comnet-sofia-i-n3-news321378.html

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2021 at 11:09 AM, plameni said:

Не му викай, де. :D

Забравил е контекста. ВСИЧКИ с MAG-ове и хубава IPTV.

 Той просто по навик пак ще настъпи мотиката. И пак ще трябва да взимам мярка за шапка с тигана... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

 Той просто по навик пак ще настъпи мотиката. И пак ще трябва да взимам мярка за шапка с тигана... 

Ееее казвай ги тези неща по-рано. Още на форумната среща щях да ти дам да вземеш размера, и без туй цяла вечер седяхме един до друг. Най-много обичам някой да ми взима размер за шапка ;)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, splendor said:

Ееее казвай ги тези неща по-рано. Още на форумната среща щях да ти дам да вземеш размера, и без туй цяла вечер седяхме един до друг. Най-много обичам някой да ми взима размер за шапка ;)

 

Как по-точно, мили мой, разпозна себе си в тая реплика?

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, RaptoR said:

 

Как по-точно, мили мой, разпозна себе си в тая реплика?

Бре, позачудих се предварително, но като прочетох цитата, който беше насочен към мен и викам край аз ще съм :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Едно обаждане до поддръжката и стават чудеса:

2966771f-95e7-4654-9fe7-4187c4994ab9.png

Ама не напълно. Максовете са ми заключени и искат още кинти за тях. Аз по принцип спорт не гледам но условията на абонамента бяха че гледам всичко без 7/8 TV на чалгаря. Работата e там че чалгата ми е отключена но Макс Спорт които се появиха след подписването на договора са заключени.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Излъчванията по Diema ще дублират тези по платените DiemaSport, които ще са в HD.

Логиката е "за без пари - толкоз". Проблемът е за тези, които нямат кабел или сателит, че Diema няма ефирно излъчване.

Link to comment
Share on other sites

Офисът на N3 в Мол Пловдив официално е затворен. Жалко, това им беше единственият офис работещ събота и неделя, с по-дълго работно време от другите. 

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

За какво ти трябва офис освен за нови договори? А откакто ги купи виваком, новите ше са явно към тях.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...