Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Just now, splendor said:

или да ти смени паролата :)


И какво ще постигне с това? Аз ще си направя нов акаунт същия ден. Какво може да СПЕЧЕЛИ някой от моя булсат акаунт? Да не съм пропуснал някакви бонуси? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 minutes ago, RaptoR said:


И какво ще постигне с това? Аз ще си направя нов акаунт същия ден. Какво може да СПЕЧЕЛИ някой от моя булсат акаунт? Да не съм пропуснал някакви бонуси? 

Не каза за  поканата.  Напълно съм  сериозен.  Дай адрес и идвам  да  изплакна  очите.   

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, splendor said:

Не каза за  поканата.  Напълно съм  сериозен.  Дай адрес и идвам  да  изплакна  очите.   


Някой ден може и това да стане :)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Някой ден може и това да стане :)

Ще чакам все пак имам още над година договор с булсата и до тогава не виждам възможност да изплакна очите :)

Иначе издирвам някой да ми сподели акаунт на добра воля  на булсата с платени Диемите , Макса и Спорт плюс. Обещавам да не му сменям праролата :) 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, plameni said:

 

Пробвай с тези два файла. Изтегли ги, качи ги на флашка и ги пусни на твоя телевизор.

Въпроса  е  да  отида  на  гости  иначе  в  нета  има достатъчно  8К видео  за  изплакване  на  очите ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, plameni said:

Това не е от "нета", а стрийм от доставчика, който ползваме.

Но поне се разбра какъв ти е проблема :lol:

Аз,  проблем  нямам :lol:   но пък  е  радостно,  че  се реши  да  го  решаваш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стана ми жал, че нямаш възможност за изплакване на очите, пък то за ходене на гости те стягала шапката...

Пишете ги по-разбрано тия работи, че да не оставаме с погрешни впечатления.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

Стана ми жал, че нямаш възможност за изплакване на очите, пък то за ходене на гости те стягала шапката...

Пишете ги по-разбрано тия работи, че да не оставаме с погрешни впечатления.

Мислих, че  ще  се  усетиш  по-навреме  ама  реших  да  ти  дам  малко  повече  време :lol:  А иначе  за  гости кой не  го  стяга  с  тез  пандемии  все  у  вкъщи.  

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, splendor said:

Мислих, че  ще  се  усетиш  по-навреме  ама  реших  да  ти  дам  малко  повече  време :lol:  А иначе  за  гости кой не  го  стяга  с  тез  пандемии  все  у  вкъщи.  

 

Баси... Навсякъде манипулатори. Ти го мислиш за човек с претенции за качество, а той само гледал да се уреди някъде да ходи на гости...

  

On 2/25/2021 at 4:07 PM, splendor said:

моята си казва, когато нещо не и харесва :)

 

Нормално. Всички го правят.

Тази сутрин направих един експеримент. Бях станал малко по-рано и пуснах телевизията да върви с приложението от Fire TV стика.

Когато жена ми влезе, на втората минута ме попита дали всичко е наред с телевизора, защото картината й изглежда по-мътна и не може да го обясни, но не е както е свикнала...

Та така... На хубавото лесно се свиква и от full HD да паднеш на HD ready (нали така му викаха на 720p), че и да чакаш още цяла година... не ми се коментира.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, plameni said:

. На хубавото лесно се свиква и от full HD да паднеш на HD ready (нали така му викаха на 720p), че и да чакаш още цяла година... не ми се коментира.

Кой ти  е  казал,  че  това  ми  е  единствената  телевизия?:lol:

  

3 minutes ago, plameni said:

 

Баси... Навсякъде манипулатори. Ти го мислиш за човек с претенции за качество, а той само гледал да се уреди някъде да ходи на гости...

Е нали  трябва  да  държим  форума жив.  

Link to comment
Share on other sites

Пламен, докато им сипва на тема телевизия... 

iytNBU6.jpg

 

Аз и колегите, докато се наслаждаваме на нашта телевизия 

Nku5bvF.jpg

Тези, които искат да имат като нашта телевизия...

Qvfj7Dr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Пламен, докато им сипва на тема телевизия... 

[img]https://i.imgur.com/iytNBU6.jpg[/img]

 

Аз и колегите, докато се наслаждаваме на нашта телевизия 

[img]https://i.imgur.com/Nku5bvF.jpg[/img]

Тези, които искат да имат като нашта телевизия...

[img]https://i.imgur.com/Qvfj7Dr.jpg[/img]

Любим  сериал.  Показно  как може  да  направиш  нещо  голямо  без високоплатени  звезди :) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, splendor said:

Кой ти  е  казал,  че  това  ми  е  единствената  телевизия?:lol:

 

Явно и тя е толкова зле, колкото и другата...

 

5 hours ago, splendor said:

... имам още над година договор с булсата и до тогава не виждам възможност да изплакна очите

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, plameni said:

 

Явно и тя е толкова зле, колкото и другата...

 

 

Мдааа,  когато  не  можеш  да  хванеш иронията  се  ловиш за всяка  дума  дословно.  Виж  аз  проблем  нямам,  че  да  се  мъчиш  да  ми  го решаваш.  Виж  помогни на  човека  няколко  страници  назад.  Той  търсеше  алтернативи ;)

Edited by splendor
буквичка :)
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, splendor said:

Мдааа,  когато  не  можеш  да  хванеш иронията  се  ловиш за всяка  дума  дословно.  Виж  аз  проблем  нямам,  че  да  се  мъчиш  да  ми  го решаваш.  Виж  помогни на  човека  няколко  страници  назад.  Той  търсеше  алтернативи ;)

 

Всъщност, точно това правим. Обясняваме, че бюджетната алтернатива, която предложи, се базира на HD ready (720p) телевизия, а той може сам да си направи изводите.

Така поне няма да има напразни надежди и неприятни изненади от качеството, ако реши да приеме съвета.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

 

Всъщност, точно това правим. Обясняваме, че бюджетната алтернатива, която предложи, се базира на HD ready (720p) телевизия, а той може сам да си направи изводите.

Така поне няма да има напразни надежди и неприятни изненади от качеството, ако реши да приеме съвета.

Човека си търсеше  нет  не  телевизия ;)

 

  

On 2/23/2021 at 7:06 PM, jiktak said:

Здравейте, искам да попитам за интернета в Изгрев в Пловдив, за телевизията четох в темата,накъсването на HD каналите, започнали са като цяло да отебават квартала... Сега съм на А1, нямат оптика, докарват го по коаксиалния кабел на цифровата телевизия и пинга не е много добър (малките геймъри се оплакват), иначе нямам кой знае какви забележки, но е по-зле от едновремешния ЛАН на Близу, който затриха...

Та как е на N3, имат ли оптика, как е пинга? Изобщо има ли оптика с хубав интернет на доставчик в тоя квартал?

Благодаря предварително.

Да припомним 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, splendor said:

Човека си търсеше  нет  не  телевизия ;)

 

  

Да припомним 

 

 Сигурно си забравил на кого си помагал...

Щом искаш да припомняме:

 

On 2/4/2021 at 11:07 PM, Минувач said:

Тъй като и аз съм на N3 заради спортните канали никога досега не съм се замислял да ги сменям. Ето че дойде и тоя момент... 

Но каква е алтернативата? 

В момента плащам 31лв за два ТВ и 60 mbps Интернет. Има ли друг доставчик, който може да предложи нещо такова на подобна цена? Да има спортни канали, но безплатни, а не платените Диеми и МАКС спортове? И спортните да не са само Евроспорт, Нова спорт и Ринг. Тези и сега ги имам. 

 

On 2/5/2021 at 3:42 PM, splendor said:

За 39лв при Булсатком ще получиш всички канали + Макс спорт 1,2 и 3 понеже булсата си имат спорт +, където дават испанското и 75мб интернет. Отделно ще имаш безплатно андроидско приложение с което ако имаш тв бокс ще имаш безплатен втори телевизор, за който няма да плащаш допълнително. 

 

И забравих да допълня, ако предплатиш 5 месеца интернета  и 6 месеца телевизионният пакет ще получиш един безплатно. За максовете и диемата не важи обаче. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

 Сигурно си забравил на кого си помагал...

Щом искаш да припомняме:

 

 

 

Хубаво е  преди да  пускаш  нещо  да  четеш  какво  пише  в  него ;)

Quote

Има ли друг доставчик, който може да предложи нещо такова на подобна цена? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, splendor said:

Ако  можеш предложи му  нещо  повече  за 31лв.  Аз само  затова  се  сетих ;)

 

Нещо не излиза математиката. По груби сметки твоето предложение е с 26% по-скъпо.

31 vs. 39

 

Моето предложение беше два поста по-горе и беше за без пари за телевизията :lol:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, plameni said:

 

Нещо не излиза математиката. По груби сметки твоето предложение е с 26% по-скъпо.

31 vs. 39

 

Моето предложение беше два поста по-горе и беше за без пари за телевизията :lol:

Много време  ти  отне  докато  стигнеш  до  тази  мисъл. :lol:   Аз  не  съм  казал,  че  мога  да  му  намеря  за 31лв,  просто  това  беше  най-близкото до това.  Както  казах  ти  ако  можеш  да  му  предложиш  повече  давай ;) 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...