Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

18 minutes ago, Lucky Luciano said:

Преди всичко провери, дали N3 предлагат оптика в твоя квартал...

Ако от всичко написано, разбирам правилно, че досега си бил на модем при А1, то нетът на N3 по UTP, ще ти се стори няколко класи отгоре, особено откъм ping и ъплоуд.

Предлагат оптика - в район северен съм (до френската гимназия) - съседа ми на горния етаж работи за тях и той ще ми я пуска, та ме увери, че можело нет по оптика и тв по коаксиал. Прав си, че съм на модем в момента - просто един ден ми заявиха, че спират подръжката на LAN мрежата и ме запознаха набързо с DOCSIS мрежата, което ме изнерви супер много... Иначе не ме бъркаше да си ползвам LAN кабела, който беше прекаран от славното време на GGBIT :D  По принцип нямам прекъсвания на услугите от А1, но тоя модем тряя да си ходи... Благодаря за мнението за нета - той е главното, което ме вълнува, понеже телевизията я гледат само баба ми и баща ми, но все пак е добре да знам дали има прекъсвания, аварии и т.н. че само да спре канала за секунда и веднага започват да реват дъртите... То техникът на N3 е на горния етаж де, ама все пак да питам и тук, че той друго освен N3 няма да ми препоръча...

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ти нищо не каза. Съседът ти да работи за N3 и ти да им плащаш и да сключваш договор с тях... Ми плащай му половин такса и всички доволни...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 hours ago, ivander said:

От 5 дни Беин-овете не вървят, няма ли кой да проверява тези неща?

Лошо.  Предподписах и малко след това изчезна HBO-go, което гледах редовно. Сега Bein-ите, които също гледам заради футбола. В момента Г. Димитров играе, дават го по Макс спорт 1, но не можем да го гледме. Чудя се какъв е смисълът от няколкостотин канала, като това което ме интересува го няма.

Нещата отиват към раздяла не по моя вина.

 

Edited by Mobi
Link to comment
Share on other sites

Да  се  надяваме,  че  ще  ги  заменят  с  подобни  канали.  Преди  време  бяха  пуснали  украински а  също  така  може  и  да  добавят  останалите  арени.  Езика  не ми  пречи,  стига  съдържанието  да  е  същото. 

Link to comment
Share on other sites

Арените са в SD качество, става малко кон за кокошка. Те така или иначе вървят и 5-те при тези, които имат Nbox (ние с модулите сме ощетени). Ако кранчето при френските Беин-ове е врътнато окончателно, по - добре да се пуснат някои измежду немските Sky Sport HD, останалите руски МАТЧ!-ове в HD - Арена, Игра, Премиер, Боец, чешките Nova Sport 1/2 HD,... Всички тези изброени ги има при някои оператори из страната, нелегално разбира се, но те и Беин-овете са така. А най - добре да се договорят Макс-овете и да се престане с глупостите. Да не говорим колко други канали липсват при нас. Другия месец ми изтича договора и съм на изчакване какво ще се случи, за да си направя и аз моята сметка.

Link to comment
Share on other sites

Аз  за Макс  не  мисля  да  плащам. Ако  го  включат в  пакета,  добре  но  иначе  не.  Диемата с  всяка година  си  вдига  цената,  очаквам Макс-а да  тръгне  по  същия  път.  Иначе  както  казваш  избор  голям,  само  трябва  да  го  направят.

Link to comment
Share on other sites

Ако пуснат всички руски и двата украински канала, изобщо нито ви трябват Диеми, нито Максове - всичко що е интересно, ще го гледате, при това с ПО-ДОБРО качество!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Samo_minava said:

И ако не забиват, накъсват, пикселизират и прочеЕ...

 

Има доставчици, при които такива работи не се случват, но всичко си има цена. :D

Link to comment
Share on other sites

Украинските Футбол 1 и 2 не са много добра опция на замесници на Беин-овете, защото са като българския Нова Спорт - само директните предавания са в HD, всичко друго е мазньоч (преди време от Ентри ги бяха пуснали). По-съм навит за чешките Nova Sport 1/2 HD, (тях също ги бяха пускали преди 1-2 години), още повече че там наскоро добавиха английски аудио пътечки, или немските Sky Sport HD - те пък има аудио пътека без коментатори, което на мен много ми допада, а и дават ШЛ и тенис мастърсите. Някъде пускат също и спортните канали от пакета на Полсат - също добра опция. Тъй де - ако ще се пиратства, поне гаргата да е рошава.

Link to comment
Share on other sites

Ок де , няма ли да е по добре да пуснат примерно всичко матч-ове програми , вместо няколко беин , матч , SK и някоя арена. Скоро имаше два испански мача и на мен ми се гледаше единия , но арена , матч , SK и беин даваха другия . Така имах възможност да гледам единия мач по 4 различни програми и другия по 0 . Трябва да пуснат цялата серия от някоя телевизия , която дават повече футбол , вместо 4 различни серии програми с по 2-3 канала .

Link to comment
Share on other sites

Сега зора гледам по другите оператори(Булсат, Близу и Виваком и т.н.) е телевизията на Слави "7/8 ТВ".

По нея са коментарите за пускане...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, k-otixxx said:

Сега зора гледам по другите оператори(Булсат, Близу и Виваком и т.н.) е телевизията на Слави "7/8 ТВ".

По нея са коментарите за пускане...

Плешивия  не  ме  грее,  аз  си плащам  за  спорт пълния  пакет  и  очаквам  да  го  получавам. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2019 at 4:59 PM, k-otixxx said:

Сега зора гледам по другите оператори(Булсат, Близу и Виваком и т.н.) е телевизията на Слави "7/8 ТВ".

По нея са коментарите за пускане...

На мен ми е интересно, ако си пусна пакет телевизия, който не стига до 78 канал, дали ще я хвана тая неговата телевизия ?

Link to comment
Share on other sites

Какво значи дали ще я хванеш? Ще я хванеш, прескачат се каналите, дето не си платил. Доколкото знам, едно от условията за 7/8 е в базов пакет да е.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky Luciano said:

Какво значи дали ще я хванеш? Ще я хванеш, прескачат се каналите, дето не си платил. Доколкото знам, едно от условията за 7/8 е в базов пакет да е.

Неска звънях на съпорта на А1, че ми беше прекъснал нета (добре, че ги сменям от към нет) и директно преди да се свържа с оператора вървеше автоматично съобщение за 7/8 тв, че ще почне да се излъчва от понеделник. Мисля телевизия само да пускам от тях, че ще ми дойде към 7 лева базовия пакет, в който са включени по малко от 70 канала и ги попитах ше я хвана ли тая телевизия с него и ми казаха, че ще я има - та да прав си, но не знаех Славунчо при кви условия си е подписвал договорите с операторите, та за тва ми беше интересно. Иначе кат му погледнах програмата на телевизията (у фейсбук я е пуснал) и се разочаровах - предаванията, които ще излъчва вечерта са главно с неговите си сценаристи и актьори, а после ще ги повтаря на другия ден същите тъпотии до обяд...

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

- Здравейте. Интересувам се каква е разликата между Opticnet 100 и Opticnet Business 100. На сайта ви не намирам никакво описание на услугите Opticnet Business 60, 100 и 200.

- Има ги в Общите условия или ни питайте.

 

 

Не, уважаеми N3. Няма и думичка за тези услуги в Общите условия. Има ги само в Ценоразпис на предлаганите услуги.

Редно е, когато продавате нещо, то да е с пълно описание, а не после да има "оня казал, пък другия рекъл" и "изненади" в Договорите.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, баси отношението към клиент... Все едно ти казват:"Свърши ни работата..."

Като им гледам ценовата листа, не знам как имат някакви абонати на тоя PON... Реално май не се предлага и навсякъде, доколкото помня...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, plameni said:

 

Не, уважаеми N3. Няма и думичка за тези услуги в Общите условия. Има ги само в Ценоразпис на предлаганите услуги.

Редно е, когато продавате нещо, то да е с пълно описание, а не после да има "оня казал, пък другия рекъл" и "изненади" в Договорите.

 

И точно на ценоразписа са успели да си сгрешат името на фирмата. Да имат опцията да се "измъкнат" евентуално, че не е точно техен този ценоразпис. -:) 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Някой може ли на лично да ми изпрати списък с каналите които N3 предлагат, както и в кой пакет са?
Че съм се ориентирал към Vivacom по принцип, но много ме въртят с прекарването на инфраструктура и изискване за минимален брой заявки, което е супер странно, а N3 имат вече прекарана такава.

Ползвал съм техен интернет преди години, още когато започнаха в Тракия, но след това прекратих и минах на Coolbox, те обаче вече не ми изглеждат толкова адекватни на пазара като пакети и цени.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Благодарим за инфото за 7/8тв. Сега някоя добра душа може ли да подскаже къде се премести Канал3? Да пресканираме или го спряха и да не го търсим.

 

 

evropata,  едва ли някой може да ви даде конкретен списък с каналите. На страницата на Н3 ги има, почти си отговарят, отклоненията са малки, както и гаранциите, че се запазват в този порядък и поддредба. 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...