Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Предложиха ми вариант 30 лв. без HBO и 33 със. Реших, че мога да прежаля 3 лв. въпреки, че много не гледаме HBO. Но явно все пак ще го има. Поне за определени пакети.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Искам  да  изразя  своята благодарност  към  жеста  от  N3. С този начин на  мислене  не само ще запазите  старите  клиенти  ами  и  ще  ги  увеличите.  

Link to comment
Share on other sites

Един  месец без такса.  Както  и  това:

Quote

Скъпи клиенти, призоваваме ви да останете вкъщи и да се забавлявате с допълнителните безплатни канали от пакети Наука, Кино, Детски, Спорт и Екстра, които вече ви предoставяме /считано от 16.03/ 1f3d8.png1f3d9.png1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f466.p1f4fa.png

 

Link to comment
Share on other sites

Къде пише за този 1 месец без такса? Погледнах в сайта и във фейсбук страницата им, но не видях. Освен това през онлайн акаунта ми таксата за април си е дължима...

Link to comment
Share on other sites

В акаунта.  Плати си  за  април  и  ще  видиш.  

Хммм странно  явно  е  било  временно  явление.  До  онзи  ден  ми  даваше  юни,  сега  е  станало  май. 

Както и  да  е  пускането  на  допълнителните  канали  безплатно  за  всички  си  е  жест  за  похвала. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, splendor said:

В акаунта.  Плати си  за  април  и  ще  видиш.  

Нищо не разбрах. Платих си като поп таксата (без пакет Диема екстра, защото няма смисъл), и си пише че ми е активно до 4-ти май - един месец. Какъв е този абзац "Интернет Телевизия - Диема Екстра в пакет с "ЦТВ", отделно от Диема Екстра пакета? Сега да не ме карат да плащам зорлем на Домуса, за да се активира "промоцията"?

Entry.jpg

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Значи,   аз  когато  плащах,  датата на  изключване  беше месец  май,   но  после изведнъж  се  премести  на  юни.  И до  онзи  ден  си  показваше юни.  Предположих,  че от  Н3  са  дали  един  месец  бонус  покрай  корона  вируса,  но  сега  след  като  писа  влезнах  си  в  акаунта  и  видях,  че  се  е върнало  пак  на  май  месец.  
При  мен  няма  Диема екстра  опции,  единствено  фигурира смарт  приложението  под  формата  на ЦТВ.  
 

Untitled.jpg

Edited by splendor
запетайки
Link to comment
Share on other sites

Определено.  щеше  да  е  добър  подарък,  но  и  пускането  на  допълнителните пакети безплатно  за  останалите  потребители също  е  добър  жест/  

Link to comment
Share on other sites

Някой да е имал проблем с нета тази вечер? В частност тракер клиенти. Адски бавно свалям...

 

И като цяло защо разликата ъп-даун е 10 пъти в полза на ъп ? Вчера преинсталирах уиндоса, дали проблемът не е там ?

Clipboard01.jpg

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Пробвай с телефона де. Ако и там едва крета дауна, значи проблема е в доставчика, но ако там си има скорост - пробвай със смяна на драйвъра на LAN картата. И защо ти излиза DCC Corporation?

Link to comment
Share on other sites

Лъки, и при мен го има проблема и то постоянно, но не е толкова голям. Свалянето ми е с 1/2 от скоростта на качването. Проверявал съм го с различни машини свързани директно а не през рутера. Всъщност рутера реже само около 5% от скоростта  безжично при включено криптиране на домашната WiFi мрежа. Просто поддръжката на N3 все повече затъва. Кабелите които ползват за да влязат у дома са им наследство от визиото и евроком Пловдив и са по на над 10-15 години. При всичките ми опити да ги накарам да сменят нещо ме отсвирваха в стил  "то нали си работи" но си прибираха 30-те левчета за нищоправене. Имам някакво желание да се вържа на оптиката им, ама като гледам как са я подкарали по тъмната страна на силата и не смея да се пробвам....

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Ако ползват старата дървесно-лампова мрежа на Визио, нищо чудно, че има проблеми.

 

Иначе за н3 не мога да кажа лоша дума. 6 месеца ги ползвах и не съм имал никакъв проблем. Иптв от външен доставчик вървеше перфектно по всяко време.

 

При мен също излизаше DCC.

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...