Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Явно от HBO са започнали да извиват ръце, като гледам един по един всички, освен телекомите, започват да спират предлагането на каналите. Дори и при тях със стандартна цена от 8 лева на месец за пакета, е много по-изгодно човек просто да си плаща 6-те лева директно в HBO GO. Може и това да е целта - да се премине изцяло на Нетфликс модел.

Така или иначе това със сигурност ще се отрази негативно на потребителската база на Ентри. Трябва сериозно да си редуцират цената на телевизията ако искат подписване на нови нитро договори.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами приятел от Кулбокс ми сподели, че пакетът при тях вече няма да се предлага, тъй като онлайн платформата излизала по-евтино. Вероятно и при Ентри, а и не само ще се процедира така. Аз не виждам особена драма, при положение че наистина излиза по-ефтино. Фактически, ако се редуцира цената на Нитро пакетът, ниюо не пречи за 6 лв. на месец да се активира абонамент в онлайн платформата. Въпрос на желание.

Link to comment
Share on other sites

Качеството на филмите през HBO GO е много по-зле от това на телевизионните им канали и затова за мен този вариант не е алтернатива. Определено HBO трябва да поработят доста в това отношение. Имам абонамент за Нетфликс, където има доста филми в 4K HDR формат и разликата в сравнение с HBO GO е огромна.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Някой дали може да потвърди, че ще спират аналоговата. Точно мислех да ги ползвам за един адрес с аналогова и нет. Ако не са те, ще трябва А1.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lucky Luciano said:

Някой дали може да потвърди, че ще спират аналоговата. Точно мислех да ги ползвам за един адрес с аналогова и нет. Ако не са те, ще трябва А1.

Предният  път  като ходих да  плащам  сметката  ми  загатнаха  за  спиране  на  аналоговата,  не  че  я ползвам де. 

Колкото за  ХБО ако го спират е  хубаво  да  редуцират цената на пакета Нитро или  да  вдигнат  скоростта на  интернета  от 80 на 100 или  да  пуснат  нови  стойностни  канали.   Договорът  ми  изтича след  един  месец  и  ще  се  мисли. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ivander said:

Качеството на филмите през HBO GO е много по-зле от това на телевизионните им канали и затова за мен този вариант не е алтернатива. Определено HBO трябва да поработят доста в това отношение. Имам абонамент за Нетфликс, където има доста филми в 4K HDR формат и разликата в сравнение с HBO GO е огромна.

 

Колко са тези "доста" 4K HDR, защото и аз имам абонамент за Netflix но чак доста е силно казано ?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, splendor said:

Предният  път  като ходих да  плащам  сметката  ми  загатнаха  за  спиране  на  аналоговата,  не  че  я ползвам де. 

Колкото за  ХБО ако го спират е  хубаво  да  редуцират цената на пакета Нитро или  да  вдигнат  скоростта на  интернета  от 80 на 100 или  да  пуснат  нови  стойностни  канали.   Договорът  ми  изтича след  един  месец  и  ще  се  мисли. 

Значи А1 печелят.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ivander said:

Ами брой си ги. За мен са си доста.

https://hd-report.com/list-of-4k-ultra-hd-movies-tv-shows-on-netflix/

 

Значи, по списък може и да са доста но за нашия регион няма толкова, поне при мен не излизат толкова много ? Можеш ли да потвърдиш ,че при теб целия този списък излиза ?

Link to comment
Share on other sites

Понеже ми изтича договора май месец, а имах път близо до касата в Тракия, отидох да питам какви са текущите условия. Тъкмо бяха спряли hbo go. Жената там ми каза, че HBO са поискали нови по-високи такси за телевизията и те са предпочели да не вдигат цената на кабелната и чакат да им изтече договора и да спрат да го предлагат като услуга. И че за 6 лв hbo go е по-евтино от това да предлагат пакета. Дали ще свалят цената обаче не знам. Поради същата причина от Cooolbox преди няколко месеца и те махнаха при тях HBO. До колкото знам в момента само А1 остават като оператор, който ги предлага. Всички по-малки се отказват - DC, N3 и т.н.

Аз като не гледам спортните канали сега вместо нитро+ пакета ще си пусна основния пакет(каналите напълно ме удовлетворяват), ще се абонирам за HBO Go и ще си пусна нет от cooolbox.  Че напоследък някои тяхни международни трасета са нон стоп с проблеми и пада връзката. Което не е точно по тяхна вина, но това не значи, че пък аз трябва да го търпя. Да си сменят пътищата.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, londongunner said:

 

Значи, по списък може и да са доста но за нашия регион няма толкова, поне при мен не излизат толкова много ? Можеш ли да потвърдиш ,че при теб целия този списък излиза ?

При мен са толкова, защото съм на абонамент към британския Netflix. Цената е 12 паунда месечно. БГ версията не знам на каква цена е, но явно е второ качество.

mIRCata, Виваком също предлагат HBO пакета: https://www.vivacom.bg/bg/tv/ceni-i-oferti/hbo

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Днес ходих  и преподписах на плана,  на който  бях  и ме увериха, че  ХБО ще бъде в  пакета а  само ХБО ГО няма  да го  има,  което  ме  устройва  за  тази  цена. 

Link to comment
Share on other sites

Може и HBO да се бъзикат, но на входа през оператор да ги нямa Ентри и да предлагат HBO в ТВ пакетите си...нещо има гнило.

Най-вероятно, защото не се плаща отделно за всеки абонат, а е през Нитро пакетите.

Link to comment
Share on other sites

HBO гледам рядко. HBO GO гледам (гледах) почти всеки ден. Предподписах преди няколко месеца и сега съжалявам. Ако някой ми предложи HBO GO  на разумна цена, ще се махна от Н3, без значение договора.

Link to comment
Share on other sites

HBO GO не ползвам, HBO гледа жената,  та  за  тези  пари които е  Нитро+  няма алтернатива  при  другите оператори, може  би това е  причината  да  съм  повече  от  5 години  на  Н3. Ако  докарат  и  оптиката  до  Изгрев,  ще  бъде  още  по-добре. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobi said:

HBO гледам рядко. HBO GO гледам (гледах) почти всеки ден. Предподписах преди няколко месеца и сега съжалявам. Ако някой ми предложи HBO GO  на разумна цена, ще се махна от Н3, без значение договора.

 

Реално ако ти го има в договора, директно ще го прекратиш, поради липсата на услугата.

Мисля, че може директно на HBO да си плащаш.

 

По другата тема с аналоговата - не знам кога ще изчезне, но надали ще е скоро. Днес пуснах А1 с нет и аналогова и инфото ми от един от мениджърите им е, че се надлъгват с другите оператори кога ще я спрат. Тоест някой трябва да направи крачката, но надали искат, защото веднага при другите два ще налазят абонатите, на които им спре от третия оператор. А си има хора, дето си карат на аналогова и спрат ли им я, ще търсят алтернатива. Тоест за гледащите аналогова, не е водещо качеството, а цената. Ако ги натискат за цифрова, доста ще избягат. Има домакинства с 3 ТВ-та на аналогова, плащат под 10лв. общо, ако ги напукат на цифрова, ще е поне 30лв. за трите, което няма да им се понрави.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, k-otixxx said:

Може и HBO да се бъзикат, но на входа през оператор да ги нямa Ентри и да предлагат HBO в ТВ пакетите си...нещо има гнило.

Най-вероятно, защото не се плаща отделно за всеки абонат, а е през Нитро пакетите.

Входа за оператор  е  за ХБО ГО и  няма  нищо  общо  с  каналите,  които се излъчват  по кабеларката. Н3 вече  не предлага  ХБО ГО и затова  го  няма  там,  колкото  за ХБО и Синемакс се появиха  слухове, че  нямало  да  ги  има  повече  в  Н3,  което се  оказа партенка. 

Link to comment
Share on other sites

Може да бъркам, но ако предлагат официално HBO/Cinemax, трябва да предлагат и HBOGo, обратното също важи. Дано не съм прав, но мисля, че е така.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш се,  виж  им страницата с  оператори,  там  е  описано  кой оператор какво  предлага.  Има оператори,  които  дори  не  предлагат  ХД версиите  на  НБО и Синемакс,  според сайта на ХБО.

Link to comment
Share on other sites

Ще видим, но според мен HBO заминава от Ентри, както стана при Кулбокс, но сега бавят още, защото знаят че ще стане голяма патърдия.

HBO Go винаги е било услуга, за абонати на HBO.

https://www.cnet.com/google-amp/news/hbo-now-vs-hbo-go-whats-the-difference/

 

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

На сайта им, още стои инфо за HBO, както и такова, че N3 предлагат HBOGo, като и двете неща не са верни.

Мисля, че от 1.05 ще изгасне, но да видим.

Ти в този договор, който си подписал, видя ли да фигурират HBO каналите? Нали знаеш, че на каса могат да ти кажат всичко, ти си им ходещ таргет.

Link to comment
Share on other sites

Това  е,  защото не  са  си ъпдейтнали  страницата  от  ХБО.  Има кабеларки,  които  имат само  сд версиите  на ХБО и  Синемакс, така, че  не  нужно да върви  ХБО задължително  с  ХБО ГО. 

Ще видим след  01.05.  Дори  и да  отпадне  ХБО,  което  силно  ме  съмнява,  гледах другите  доставчици  какво  ми  предлагат и за цената  на  която  съм и просто  Н3 нямат алтернатива. 

Link to comment
Share on other sites

Интернет трасето през Румъния има някакъв много сериопзен проблем. Нон стоп дисконекти от едно IP там. Нищо не може да се играе онлайн о тблизардските неща - постоянно започват загуби на пакети от там и всичко е в г*за

Link to comment
Share on other sites

Това явно е от няколко месеца. Един колега беше на Н3 и постоянно му дропеше връзката към сървъра на Оувъруоч.
Свърза се с тях, опитваха, но не можели да оправят проблема. Накрая си прекрати договора заради невъзможност за предоставяне на услугата и се премести на Куулбокс.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...