Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Естествено, че има много по-добри, при това аз съм привърженик на Руските канали, само че за съжаление, дори НТВ не могат да пуснат от N3, по едно време имаше дублирания канал на Inter - Inter+, но и него махната, като вместо това са оставили RTVI, Наше Кино - където се пускат филми предимно от преди Втората Световна Война...

 

BTW: Furiozo, ще имаме ли скоро нова информация относно прогреса с отстраняване на проблемите със звука?

Не съм казал,че трябва да се махат,а да се заменят с по-интересни руски и немски.Ако си разцъквал из спътниците,ще знаеш,че има много по-добри от тия,които са пуснали.Много са,затова няма да ги изброявам.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И да искат да пуснат други руски канали, няма как. Братушките така резнаха сигнала за нашата част, че и с беседка трудно се лови, за съжаление. Мисля, че специално НТВ може да се пусне, но може и да греша.

Link to comment
Share on other sites

Здравей! Откъде я имаш тази информация, странно защо са ни "отрязали"...?

НТВ може, защото я има при Blizoo, както и още няколко канали...

И да искат да пуснат други руски канали, няма как. Братушките така резнаха сигнала за нашата част, че и с беседка трудно се лови, за съжаление. Мисля, че специално НТВ може да се пусне, но може и да греша.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

По последни спекулации холандците от Canaal Digitaal ще ги купят и ще предложат тяхната платформа на същата честота.

Link to comment
Share on other sites

Музикалният канал BOX няма нищо общо с каналите на Салатата. Той върви по IP, няма го на спътник.

Ето официалното становище на Любо Пъпката. Разбирайте:"Изпрах си парите, духайте супата. Ако много се разбучите, ще ви върна предплатените такси, ако не - пак съм напред. За да ви го набия още по-здраво, се разбрах с моя приятел Цветан Василев, който е зад кулисите на Бибаком и може да се свържете с тях, за да ви изклатят"

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Имах предвид другите HD канали, за които се говореше, че ще се спрат..., а все още се излъчват!

Музикалният канал BOX няма нищо общо с каналите на Салатата. Той върви по IP, няма го на спътник.

Ето официалното становище на Любо Пъпката. Разбирайте:"Изпрах си парите, духайте супата. Ако много се разбучите, ще ви върна предплатените такси, ако не - пак съм напред. За да ви го набия още по-здраво, се разбрах с моя приятел Цветан Василев, който е зад кулисите на Бибаком и може да се свържете с тях, за да ви изклатят"

Link to comment
Share on other sites

И те ще спрат. Може да повървят още малко, но не мисля, че ще изкарат повече от седмица. Преди време се чу, че Салатата са си платили за излъчване от спътника до края на годината, но няма какво да излъчват, защото не може да се разплатят с телевизиите. Ако има платено за Box-овете, може и да не ги резнат веднага. По принцип, трябваше да спрат от първи всичко.

Link to comment
Share on other sites

+1  

Ще  е  добре да  се  направи нещо  като  хората,  че  да  мога  да  си  гледам  нормално  BBC.

Furiozo, дай някакво инфо, относно насичането на звука... Преди беше по-активен в темата на N3...

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, моля да отговориш, 

ще има ли решение на проблема с накъсването на звука, защото се обадих и служебно ми отговориха, че още нямало информация... 



За сметка на тестовите канали....

 

На 399 се е появил Sport Klub HD 2.Доста добро попадение.

Link to comment
Share on other sites

А пък Nova Premier League артиса за сметка на ESPN AMERICA HD....куца ралта.

 

Защо да е куца "ралта" ? Сезона свърши, няма нищо лошо да се пусне ESPN AMERICA за лятото.... мен ако питат, най-хубаво за постоянно да си остане понеже е качествен канал. Дано юли месец има развитие и около новите BT Sport 1 и 2.

Link to comment
Share on other sites

ще пробваме софтуеърно да решим проблема но е вероятно да не стане. Тогава ще трябва хардуеърно да го решаваме което ще отнеме повечко време.

Link to comment
Share on other sites

Ок, благодаря ти затова, че даваш информация!

ще пробваме софтуеърно да решим проблема но е вероятно да не стане. Тогава ще трябва хардуеърно да го решаваме което ще отнеме повечко време.

Link to comment
Share on other sites

Току-що прочетох, че НОВА ТВ са тези, които спират сигнала. Канала го няма, на негово място щели да правят по-обширен HD канал с повече първенства. Старта ще бъде около месец август.

Link to comment
Share on other sites

Току-що прочетох, че НОВА ТВ са тези, които спират сигнала. Канала го няма, на негово място щели да правят по-обширен HD канал с повече първенства. Старта ще бъде около месец август.

Това вече звучи по-добре.Важното е да се излъчва Висшата и да е ХД.

Може ли линк за новината ?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете колко ХД канала има в програмната схема на Н3, че на сайта няма такава информация. И има ли информация кога ще пуснете сигнал в района на събота пазара? Като станаха изцепките на ДСС си пуснах молбичка за включване да ме имате предвид, но девойката на касата не беше сигурна точно кога ще се изгради мрежата.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете колко ХД канала има в програмната схема на Н3, че на сайта няма такава информация. И има ли информация кога ще пуснете сигнал в района на събота пазара? Като станаха изцепките на ДСС си пуснах молбичка за включване да ме имате предвид, но девойката на касата не беше сигурна точно кога ще се изгради мрежата.

33

Link to comment
Share on other sites

33, ама ако си на пълен пакет и то ако се броят XXX каналите... 

 

Иначе звука днес (насичането) е отвратително.... Давам месец считано от днес да се отстрани проблема иначе следват неустойки и приключвам с Вас като доставчик...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете колко ХД канала има в програмната схема на Н3, че на сайта няма такава информация. И има ли информация кога ще пуснете сигнал в района на събота пазара? Като станаха изцепките на ДСС си пуснах молбичка за включване да ме имате предвид, но девойката на касата не беше сигурна точно кога ще се изгради мрежата.

 

Със скоростта с която се развиват ( и то е в грешната посока ), не бих се надявал и до две години да стигнат до пазара. Казвам го със съжаление, аз съм в същия район.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...