Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

33, ама ако си на пълен пакет и то ако се броят XXX каналите... 

 

Иначе звука днес (насичането) е отвратително.... Давам месец считано от днес да се отстрани проблема иначе следват неустойки и приключвам с Вас като доставчик...

Пакет нитро.Всички канали,които са пуснати ми вървят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пакет нитро.Всички канали,които са пуснати ми вървят.

Нормално,  нали  точно в това  се  състои офертата -  Всички  налични  канали  + нет.

Link to comment
Share on other sites

Днес минах през офиса и върнах модула, като си взех HD приемник временно, докато не се оправят проблемите със звука... Имам само един въпрос - играх си повече от час за да наглася каналите, има ли функция да ги запаметя трайно, тоест в случай че от оператора разместят каналите, аз да си върна настройките (подобно на NETA приемниците - помня че имаше талава опция, при новия HD приемник не намирам такава)

 

P.S., ако по някакъв начин намерите как да пуснете Дом Кино, Телекафе, RT Today, Время, Центьр, РТР Планета, Руссия 24 - тези канали присъстват в програмната схема на coolbox, както и при M-Network..., щом можете да пиратите джазирите, какво Ви пречи да пуснете тези канали? 

 

Благодаря!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Днес минах през офиса и върнах модула, като си взех HD приемник временно, докато не се оправят проблемите със звука... Имам само един въпрос - играх си повече от час за да наглася каналите, има ли функция да ги запаметя трайно, тоест в случай че от оператора разместят каналите, аз да си върна настройките (подобно на NETA приемниците - помня че имаше талава опция, при новия HD приемник не намирам такава)

 

P.S., ако по някакъв начин намерите как да пуснете Дом Кино, Телекафе, RT Today, Время, Центьр, РТР Планета, Руссия 24 - тези канали присъстват в програмната схема на coolbox, както и при M-Network..., щом можете да пиратите джазирите, какво Ви пречи да пуснете тези канали? 

 

Благодаря!

Аз не  бих  отказал  някой  от англиските  sky sports  или  CNN.  

Link to comment
Share on other sites

Честно, това вече е забавно. Разбирам, че като всеки клиент имаш някакви си свои идеи за това какво искаш ама вече е в повече.

Ако искаш да пуснат един poll / анкета за тия руски канали и да се свърши вече са тоя въпрос. Само ъпваш темата с това как забива при теб сигнала и още колко канала да пуснат.

Да беше 1 път, да беше 2 пъти... Нямам ли Л. С. за тия чатове.

Link to comment
Share on other sites

К'ъв ти е проблема?

Честно, това вече е забавно. Разбирам, че като всеки клиент имаш някакви си свои идеи за това какво искаш ама вече е в повече.
Ако искаш да пуснат един poll / анкета за тия руски канали и да се свърши вече са тоя въпрос. Само ъпваш темата с това как забива при теб сигнала и още колко канала да пуснат.
Да беше 1 път, да беше 2 пъти... Нямам ли Л. С. за тия чатове.

Link to comment
Share on other sites

Днес минах през офиса и върнах модула, като си взех HD приемник временно, докато не се оправят проблемите със звука... Имам само един въпрос - играх си повече от час за да наглася каналите, има ли функция да ги запаметя трайно, тоест в случай че от оператора разместят каналите, аз да си върна настройките (подобно на NETA приемниците - помня че имаше талава опция, при новия HD приемник не намирам такава)

 

P.S., ако по някакъв начин намерите как да пуснете Дом Кино, Телекафе, RT Today, Время, Центьр, РТР Планета, Руссия 24 - тези канали присъстват в програмната схема на coolbox, както и при M-Network..., щом можете да пиратите джазирите, какво Ви пречи да пуснете тези канали? 

 

Благодаря!

Нали си дървен философ - нагласи си го - аз лично моя го нагласих, елементарно е - и не се наложи да занимавам със себе си и с проблемите си никой във форума - е има хора, които държат многого да мрънкат, така че да не би някой случайно да ги пропусне, че съществуват!

Link to comment
Share on other sites

Кое да наглася? 

Нали си дървен философ - нагласи си го - аз лично моя го нагласих, елементарно е - и не се наложи да занимавам със себе си и с проблемите си никой във форума - е има хора, които държат многого да мрънкат, така че да не би някой случайно да ги пропусне, че съществуват!



Щеше да пееш друга песен, ако и при теб насичаше звука... На чужд гръб и 100 тояги са малко!

 

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Що се карате?

Очевидно и признато от оператора е, че проблем има. За проблема не са виновни телевизорите, а нещо при оператора. И аз да бях и аз щях да дигна шум. Не може да плащам, а да имам проблеми. Ако ще с един канал да е от тези, които гледам, пак ща буча, докато не го оправят. Все едно нета ми през 10мин. да дропи и да си правя трайчо. Ми няма как да стане.

Към furiozo - не беше ли по-лесно да се дублират проблемите 4-5 канала на друга честота, ако ще и с имена TEST1...5 докато се изчистят проблемите, отколкото абонатите ви с LM6xx да се лишават от удобството да си гледат с тунера на телевизора?

Link to comment
Share on other sites

Нали си дървен философ - нагласи си го - аз лично моя го нагласих, елементарно е - и не се наложи да занимавам със себе си и с проблемите си никой във форума - е има хора, които държат многого да мрънкат, така че да не би някой случайно да ги пропусне, че съществуват!

Лесно  е  да  се плюе,  когато  всичко  ти  е  наред,  но  съм  сигурен,  че  ако  ти  имаш проблем  ще  оревеш света! 

Link to comment
Share on other sites

Към furiozo - не беше ли по-лесно да се дублират проблемите 4-5 канала на друга честота, ако ще и с имена TEST1...5 докато се изчистят проблемите, отколкото абонатите ви с LM6xx да се лишават от удобството да си гледат с тунера на телевизора?

Проблемът явно не е в самата честота, а в апаратурата която смесва програмите за нея. Доста оператори ползват различно по качество модули за различните честоти/транспондери.

Ако проблемът е локализиран, вероятно чакат отговор и поправка от производителя на оборудването. Закупуването на нов смесител може да е запланувано, но при положение че 99.99% от потребителите нямат този проблем, може да не е финансово оправдано (може да е по-евтино да купят нови телевизори на засегнатите).

 

Има една програмка на Чорбадийски - mptsd, която може да смесва програмите на компютър, но и тя си има своите ограничения - примерно няма поддръжка на EPG.

Link to comment
Share on other sites

Това, което казваш е така. Но по-добре проблемите канали да се пуснат на други места/транспондъри. След като можеше bTV да върви като тест на 399 и да няма проблеми - да остане там. По спомен, защото не ми се връща назад в темата проблеми имаше на Perviy Kanal и NovaTV. И те да се пусна, ако трябва на места на не толкова гледани канали, а като се оправи основната, да се спрат от вторите честоти. При положение, че абонати с определени модели имат проблем и то не с всички, а с 4-5 канала, не вярвам да не може да се дублират някъде, ако ще и за сметка на други канали. Още повече, че повечето проблеми са SD канали и могат да се пуснат навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Лесно  е  да  се плюе,  когато  всичко  ти  е  наред,  но  съм  сигурен,  че  ако  ти  имаш проблем  ще  оревеш света! 

Да ти кажа, житейския ми опит ме е научил, че с реване и мрънкане проблемите не се разрешават. В N3 съпорта винаги е бил на ниво и никога не съм имал проблем, който да не са ми разрешили - сега явно се опитват и това да отстранят, понякога не винаги се получава веднага! 

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа, житейския ми опит ме е научил, че с реване и мрънкане проблемите не се разрешават. В N3 съпорта винаги е бил на ниво и никога не съм имал проблем, който да не са ми разрешили - сега явно се опитват и това да отстранят, понякога не винаги се получава веднага! 

Както  и  да  си  трайкаш  и  да  очакваш  от  кабеларката  да  са  гадатели,  че  ти имаш проблем  за,  който  си  мълчиш.  Няма ли  коментари по даден  проблем,  той престава  да  бъде проблем(както  много  подобни  в  нашата  мила  татковина)

 

Благодаря  за  канала  РТ HD,  определено  ще  го  гледам  доста.

Link to comment
Share on other sites

Кабеларката е разбрала за проблема ви, защото furiozo няколко пъти ви дава инфо. Не може всеки 3-ти пост в темата, в продължение на доста страници, да е за LG-тата. Мрънкането помага до едно ниво, после се превръща в дразнител. :)

Link to comment
Share on other sites

Кабеларката е разбрала за проблема ви, защото furiozo няколко пъти ви дава инфо. Не може всеки 3-ти пост в темата, в продължение на доста страници, да е за LG-тата. Мрънкането помага до едно ниво, после се превръща в дразнител. :)

Прекъсването  на  звука  е  по-голям  дразнител.  Повярвай ми! Пожелавам  ти никога да не  ти  се  случва  ;)

Link to comment
Share on other sites

Знам какво е да имаш проблем и никой да не ти обърне внимание (случка с Близуу). И с N3 съм имал проблеми, но за щастие бяха решени.

Искрено се надявам да се реши проблемът !, но всеки 3-ти пост в темата да е за LG и то в неофициален форум само защото furiozo влиза и се интересува, е в повечко. furiozo е доказал желанието и възможностите си за помощ и ако има нещо ще информира. Лични съобщения също има.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

+1;-)

Както  и  да  си  трайкаш  и  да  очакваш  от  кабеларката  да  са  гадатели,  че  ти имаш проблем  за,  който  си  мълчиш.  Няма ли  коментари по даден  проблем,  той престава  да  бъде проблем(както  много  подобни  в  нашата  мила  татковина)

 

Благодаря  за  канала  РТ HD,  определено  ще  го  гледам  доста.

Link to comment
Share on other sites

Прекъсването  на  звука  е  по-голям  дразнител.  Повярвай ми! Пожелавам  ти никога да не  ти  се  случва   ;)

 

И при мен го има този проблем със звукът, ама не мрънкам постоянно, и даже не знам защо е цялата тази драма, като изобщо не е толкова "дразнещо" и "нарушаващо на кефа" колкото го изкарвате...

 

И за да не съм тотално офтопик, на някой друг да му се разместват HD каналите ? При мен поне по 2 пъти на седмица се местят, чак някой до 800 стигнаха  :grin: някой да знае ли някакво решение на проблема? преди си ми бяха наредени много яко един след друг поредно, мечта направо :)) 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...