Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Казвал съм и преди, за разговори pico phone няма равна: 50 кб програмка.

Но въпреки това с гталк нямам проблеми с компресия и подобни хави още с първата версия несам се замислял да го махам.

Скайп е шитня няма две мнения

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

ебе какви са тези програми ся си инсталирах ГТалк ама немога да намеря видео разговор от къде да проведа?май изобщо няма такава опция! Може ли някой да ми каже програма с видео!само да върви не ме интересува рам или връзка!Сега съм в САЩ и всичко е на МАХ!:)

Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience.

Link to comment
Share on other sites

Ми правете си сейф на абонатите...Може и да е скапан скайпа както го описвате,но е най-комерсиалната програма,за кво ми е Гталк или други като никой не го ползва?Върпос на избор и вкус е.

Link to comment
Share on other sites

Ebuddy (MSN, Yahoo! and AIM) : 35 million users (including 4 million mobile)

MSN: 27.2 million activе

Yahoo! Messenger: 22 million users

QQ: 20 million peak online users, 221 million (majority in China)

Sametime: 15 million (enterprise) users

Skype: 9 million peak online

Xfire: 6.1 million users

Gadu-Gadu: 5.6 million users

ICQ: 4 million active

Paltalk: 3.3 million unique visitors per month

MXit: 3 million users (majority in South Africa, more than 200,000 international). Note that these users are part of the Jabber user base as MXit federates with the Jabber network.

PSYC: 1 million users, daily (majority in Brazil) Total amount of users cannot be estimated due to the decentralized nature of the protocol.

Meebo (Yahoo!, MSN, Jabber, AIM and ICQ): 1 million users

IMVU: 1 million users

 

Глей да не е на комерсиалната, едва 13% се ползва в щатите, и като гледам как говорим сигурно най много ние го ползаме

 

Yahoo, MSN, имат видео разговор.

Link to comment
Share on other sites

@vinyl_master тези цифри са за цял свят предполагам. Интересно ми е за ICQ защо има толкова малко потребители останал съм с впечатление че са значително повече в смисъл равняват се или са близо до тези на MSN ... иначе скайпа си направо модерно да го позлваш е гледам на такситата лепили по една "ваденка" със скайп регистрацията даже и сериозни фирми са ми давали скайп за контакт...

Link to comment
Share on other sites

Ползвай си го нема занимаай удрай си тиквата в стената и реви, че нети работи.

 

Лек едит от по горния ми пост, тоа са на първите две места:

 

AIM: 53 million active users

Jabber: between 40 and 50 million

И статистиката е световна не е само US дял

 

И аз си мислех, че icq ще има повече но явно няма.

Link to comment
Share on other sites

Skype не работи днес, но както и друг път съм казвал никога не съм имал проблеми с него. Който има проблеми да си ги решава :D Имам и GTalk и имам само 2 контакта в него. Иначе ме кефи, но като никой не го ползва сам ли да си говоря там?

Link to comment
Share on other sites

Да,колкото и да е добра и лека една програма,като няма никой там с кой да си говорим?Сами ли?

Link to comment
Share on other sites

Абе в Gtalk когато искаш да добавиш някой абонат User name-ма или e-mail-а трябва да напишеш.И след като си го добавил трябва ли този човек да влиза в пощата си за ви добави и той???Общо взето разяснете как става добавянето в Gtalk.

Link to comment
Share on other sites

Ами при мен не е така, напротив, точно обратното е, имам 2-3 които ползват скайп, всичко други контакти ми са в други IM клиенти, но както и да е, няма да спорим повече, поне аз!

Link to comment
Share on other sites

При всеки е различно.При мен пък около 1 година всичко живо мигрира от ICQ на Skype като в крайна сметка и аз направих така просто защото вече не си влизаха в профилите в Кю-то.Моди прости ако ме питате мен.Наистина Gtalk-а е по-добър ,но и аз го ползвам само с 3-ма контакти.

Link to comment
Share on other sites

Да,колкото и да е добра и лека една програма,като няма никой там с кой да си говорим?Сами ли?

 

Е не можете ли да се разберете с приятелите каква програма да ползвате? Такова стадно чувство - щом всичките са в кюпа айде и аз да се набутам.

 

Пък и за скапан софтуер винаги има VMware или VirtualPC...

 

Абе в Gtalk когато искаш да добавиш някой абонат User name-ма или e-mail-а трябва да напишеш.И след като си го добавил трябва ли този човек да влиза в пощата си за ви добави и той???Общо взето разяснете как става добавянето в Gtalk

 

Сваляш си програмката от www.google.com/talk и няма нужда да влизаш в никаква поща, то и поща в gmail даже не ти е необходима като начало.

 

 

Лек едит от по горния ми пост, тоа са на първите две места:

 

AIM: 53 million active users

Jabber: between 40 and 50 million

И статистиката е световна не е само US дял

 

AOL както знаете купиха ICQ, така че тука са и тези с ICQ всъщност.

 

Между другото всичките ми приятели са с ICQ и само няколко заблудени овце имах ми мрънкаха за скайп, в крайна сметка и те са с ICQ (хората къде са с миранда, къде с trillian, къде с qip, къде с нещо друго но трябва да си доста заблуден да си сложиш бъканата с реклами и какви ли не говна програма от AOL - т.е. www.icq.com)

 

В този ред на мисли миранда поддържа и gtalk протокола...

Link to comment
Share on other sites

BTW една рускиня преди малко като говорехме през скайп и ме гипсира като ми каза ,че ползвала Qip?!Какво е това?

 

май не четеш какво пиша аз :) www.QIP.ru - ICQ клиент, аз го ползвам и ми е най-удобния от всичките подобни, дори от миранда и то без да има нужда да търсиш подходящи plugins които не си пречат взаимно :)

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 Кво Става с тоя скайп ша раобти ли ... няма ли... пфф то така малко тъпо щото бая абонати имах.... ама .. дано се опраи
Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 Кво Става с тоя скайп ша раобти ли ... няма ли... пфф то така малко тъпо щото бая абонати имах.... ама .. дано се опраи

:angry1 :angry1 :angry1 да беше прочел по-горните постове ли :angry1 :angry1 :angry1 :lol: :laughing: :woot

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 :angry1 да беше прочел по-горните постове ли :angry1 :angry1 :angry1 :lol: :laughing: :woot

... тихо тихо че тоз е от Европата па там кви са ... пък и как бият ... :laughing: :laughing: :laughing:

 

edit: Извинявам се не можах да се сдържа.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм онлайн в момента. Всъщност единствения проблем, който съм имал е, че се връзва бавно. След това нямам проблеми. Ама така е - тези, които не харесват и не ползват по принцип скайп нямат проблеми. Ако ми трябваше съм сигурен, че нямаше да мога да влезна :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...