Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

как може (почти) всички да я ползват тая скапана програма :angry1 просто нямам нерви като почна да прехвърлям някакъв файл чрез нея. трябва да е с 60, а рядко минавам дори 20 к.

 

.... и мога ли като прекъсна даден трансфер, след това да го продължа от същото място т.е. да не ми почне пак от начало?

Link to comment
Share on other sites

как може (почти) всички да я ползват тая скапана програма :angry1 просто нямам нерви като почна да прехвърлям някакъв файл чрез нея. трябва да е с 60, а рядко минавам дори 20 к.

 

.... и мога ли като прекъсна даден трансфер, след това да го продължа от същото място т.е. да не ми почне пак от начало?

Едва ли може да възстановиш трансфера от същото място.

Относно скоростта - ако говориш в момента, скоростта на обмен пада драстично. Затова, като прехвърляш - ни войс, ни чат.

Link to comment
Share on other sites

...

Относно скоростта - ако говориш в момента, скоростта на обмен пада драстично. Затова, като прехвърляш - ни войс, ни чат.

 

т'ва само за скайпа ли се отнася или за какъвто и да е IM? :blink:

'щото аз скайпа по времето на трансфера не съм го ползвал. само мирандата :)

Link to comment
Share on other sites

.... и мога ли като прекъсна даден трансфер, след това да го продължа от същото място т.е. да не ми почне пак от начало?

Може.. трябва обаче единият от двамата да не е затварял прозореца с трансфера... ако и двамата сте ги затворили не става...

Link to comment
Share on other sites

при мен стана същата работа 1 приятел ми изпрати рар на Лар Крафт и на него му падна нета пък не затворих ме прозореца на трансфера остана след това като му доиде нета изписа че връзката е прекъсната ;( :cry

Link to comment
Share on other sites

Днеска си пускам компа както винаги след даскало и какво да вида ... Скайпа ми казва че не съществува такова име ... след тва се опитвам да си направя нов акоунт и ми казва в същото време че има.. Ако някой знае как да го оправя , моял да пише

Link to comment
Share on other sites

Днеска си пускам компа както винаги след даскало и какво да вида ... Скайпа ми казва че не съществува такова име ... след тва се опитвам да си направя нов акоунт и ми казва в същото време че има.. Ако някой знае как да го оправя , моял да пише

Изчакваш порядъчно дълго време и то само ще се оправи и ще те пусне да се логнеш.

Иначе май далеч не си единствения, който бива 'изненадван' от Skype след като някоя сутрин си пуска компа, след като преди това хиляди пъти си си го пускал безаварийно. И обикновено напоследък си качвал нова версия.

Не се стърпявам отново да подчертая, че изпитвам някакъв екстаз, че се отървах от това лайно дето се*еше по целия комп преди 2 години. И се дразня когато стане дума да се видят двама души в нета, и веднага думата е "дай си скайпа". Баси скапа, опа скайпа.

Link to comment
Share on other sites

... изпитвам някакъв екстаз, че се отървах от това лайно дето се*еше по целия комп преди 2 години.

 

да не си намерил начин да ползваш протокола чрез друга програма? :huh:

Link to comment
Share on other sites

да не си намерил начин да ползваш протокола чрез друга програма? :huh:

И да и не, макар че защо предположи, че изобщо го ползвам, просто спрях да го ползвам редовно.

За него, както и за доста други такива лайненца ползвам виртуално ХР под VMWare. И то само при предварителна уговорка. Там да маже колкото си иска.

Link to comment
Share on other sites

polzvam go do tolkova do kolkoto da pratq nqkoi fail kam druga darjava kam nqkoi poznat i malko dai si polafim , ina4e programata si e kato ................ :sick

Link to comment
Share on other sites

Ми постоянно ми е пуснат, но лошото му е, че е доста тежка програмка за рама....

Иначе си го ползвам често. За чат :lol:

 

Ае който иска да ми пише на demon_arxion, търся си хора с които да чатя :P (Имам за цел да събера някъде към 666 или 777 абоната :punk )

 

Пишете, ако сте фенове на метъла и фентъзито ;)

Link to comment
Share on other sites

На последната версия забелязах един бъг - вади недействителни дата и час на последното влизане на абонатите, които в дадения момент са офлайн. Може да го е имало и преди.

Link to comment
Share on other sites

Това което забелязваш не е точно бъг.За последно влизане на абоната ти изписва това когато вие двамата сте били онлайн.Демек вие може и всеки ден да си влизате ама ако не се засичате онлайн може да даде че абоната не е влизал цяла година.

Link to comment
Share on other sites

Както си бях "отпочиващ" и си хапвах, ми се обаждат по телефона и ме наливат "Какви са тея глупости кадето ми пишеш по скайп"!Идеята е,че не съм си оставял скайпа никаде включен...Има ли някакъв начин да разбера от какво IP е влезнато,ако вобще е вазможно... Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Глупости...

и кое е глупост? Точно така е. Когато не си засякъл контакта няма да ти пише дата, кога за последно е бил онлайн. Когато преинсталирам windows-a на никой контакт не ми пише кога е влизал за последно

Link to comment
Share on other sites

Както си бях "отпочиващ" и си хапвах, ми се обаждат по телефона и ме наливат "Какви са тея глупости кадето ми пишеш по скайп"!Идеята е,че не съм си оставял скайпа никаде включен...Има ли някакъв начин да разбера от какво IP е влезнато,ако вобще е вазможно... Благодаря предварително

 

 

Това е от някаква подобна на таси простотия:

 

Здравейте, ако и вие искате да имате автоматични съобщения и скайпа ви да има цветни и мигащи шрифове, и то на Български. Сватего сега безплатно http://go.free.bg
Link to comment
Share on other sites

и кое е глупост? Точно така е. Когато не си засякъл контакта няма да ти пише дата, кога за последно е бил онлайн. Когато преинсталирам windows-a на никой контакт не ми пише кога е влизал за последно

 

Ми това са пълни глупости - какво ме интересува кога за последно сме били и двамата едновременно онлайн?! От друга страна - интересува ме кога за последно е бил онлайн, човек с когото не съм се засичал одавна - за да знам дали влиза онлайн или изобщо е заебал акаунта...

Link to comment
Share on other sites

Ми това са пълни глупости - какво ме интересува кога за последно сме били и двамата едновременно онлайн?! От друга страна - интересува ме кога за последно е бил онлайн, човек с когото не съм се засичал одавна - за да знам дали влиза онлайн или изобщо е заебал акаунта...

глупост е също това че като пратя съобщение на някой, който е офлайн и го получава чак когато се засечем :D. случва се това да е след седмица и като стане и двамата се чудим за кво е ставало въпрос.

Общо взето скайп май пази всичко в машините на хората. ICQ предполагам си има нещо като сървър и там се пазят такива съобщения, а когато човека който трябва да ги получи влезне ги получава от там. При положение че съобщението ми е в компа, а той е загасен няма как да се изпратят кадето и да де.

същото би следвало да е и за тия "последно били онлайн".

Общо взето скайп сакс агейн...

Link to comment
Share on other sites

midas е прав за получаването на съобщенията. Няколко пъти ми се случва да получа съобщение, пуснато преди дни, чак като се засечем с дадения човек. Не помня при по-старите версии дали пак беше така.

 

А за последното влизане- сега погледнах, че мой приятел е бил днес в 5:20 онлайн. Ок, но аз не съм бил. Явно е някакъв бъг

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...