Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

При мен още си го има проблема. Влезнал съм си, (сега даже можех и да чатя), обаче пак ту излизам, ту влизам. И само едни и същи контакти са онлайн...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

При мене проблема си го има и не вярвам ад се оправи скоро. така като гледам те скайп съпорта не го оправиха за един ден, така че може и цяла седмица да е така :(

Link to comment
Share on other sites

абе хора днеска нещо немога да си пусна скайпа

моята братовчедка тука си беше пуснала нейния скайп и сега като се опитвам да си пусна моя неще да се впише седи само на вписване и зарежда моля ви помогнете :(

Link to comment
Share on other sites

абе хора днеска нещо немога да си пусна скайпа

моята братовчедка тука си беше пуснала нейния скайп и сега като се опитвам да си пусна моя неще да се впише седи само на вписване и зарежда моля ви помогнете :(

трябва да преинсталираш уиндоуса :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

абе хора днеска нещо немога да си пусна скайпа

моята братовчедка тука си беше пуснала нейния скайп и сега като се опитвам да си пусна моя неще да се впише седи само на вписване и зарежда моля ви помогнете :(

ама сериозно ли говориш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кво ? Да си преинсталирам бозата защото в европа а и на други места скайп мрежата е родила нещо ? тц :huh:

 

то си пише на сайта че има проблем.

Link to comment
Share on other sites

а бе приятелю.., виж че те базикам...

прочети последните 2-3 страници дето е писано в темата и ще разбереш, че проблема не е до теб...

Link to comment
Share on other sites

Кефи ме как са направили като отвориш саита им и пише "Skype. Take a deep breath" трябва да го коригират на "Skype. Take a deep breath, pray and wait"

Link to comment
Share on other sites

Проблема е защото всички ползваме скайп само за чат и за Р2Р връзки. Като си купите кредит, може и да се оправи ( да ве не ме слушайте :) ) Само го казвам някой да не се излъже и да го направи. не че е лошо, но ако само за тва ще го правите не си давайте парите. Моят шеф например току що т'ва направи. Не искам да го убицдам човека, ама ..... ИДИОООООООТ !!!! :wacko: :wacko: Нещо е стабилен сега но да видим до кога

Link to comment
Share on other sites

рестартирах го същото е

абе преинсталирай бе, не ги слушай, аз преинсталирах и се оправи

Link to comment
Share on other sites

Проблема е защото всички ползваме скайп само за чат и за Р2Р връзки. Като си купите кредит, може и да се оправи ( да ве не ме слушайте :) )

 

 

забавен си...тогава защо го написа :blink:

 

интересното е ,че проблема не е при всички един и същ.

навсякъде има проблем със скайп,но на места доста различни

Link to comment
Share on other sites

А на мен както ми пише Вписване и изведнъж програмата спира да бачка и се изключва?!?! :lol: :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

след вчерашните спорове ви предлагам постепено да се минава на gtalk.

пробвах я наистина е по-добра от скайп ако сега не зарежем шибания скайп няма кога

:punk :devil :angry1 :sick

 

 

 

 

P.S.

радвам се ,че вчера ми бе обяснено това :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...