Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Най-новите версии на Skype(3.0) са бъгави :bgrin:

Понякога не показва вярния брой на абонатите и ти дава,че даден човек е на линия,а чак като му пишиш става офлайн и ти дава,че съобщението не е доставено. :)

и още по-лошото някой е онлайн и го дава офлайн и в момента в който му пишеш се появява онлайн. Трагедия е версия 3 за сега

Link to comment
Share on other sites

и още по-лошото някой е онлайн и го дава офлайн и в момента в който му пишеш се появява онлайн. Трагедия е версия 3 за сега

точно обратното е при мен-пиша на някой и изведнъж изписва че еди-колко си съобщения не са доставени и човекът отсреща го дава офлайн,а съм сигурен,че е онлайн :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да променя статуса на моя компютър от друго място или направо да го изключа? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да променя статуса на моя компютър от друго място или направо да го изключа? :bgrin:

Да, нарича се Remote Desktop Connection (има го в Windows), или RealVNC / RAdmin. Има начин и чрез Web сървър да стане, т.е. отнякъде да можеш да влезеш чрез браузър и въвеждайки парола да направиш това.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Айде някой дето е виждал да каже къде из темата е казано как се пускат 2 скайпа едновременно, че е много занимавка да разгледам всички страници.

Link to comment
Share on other sites

theeyeless еми.... Правиш втори Акаунт на компа и от там пускаш пак скайп... Аз друг начин не знам.

Link to comment
Share on other sites

Айде някой дето е виждал да каже къде из темата е казано как се пускат 2 скайпа едновременно, че е много занимавка да разгледам всички страници.

Значи правиш втори акаунт на компа /с парола/ после влизаш от администраторския акаунт и си пускаш скайп. След като си влязал с 1та регистрация натискаш с десен бутон върху иконката на скайп и цъкаш на "Run As" Там ти излиза нещо , маркираш долното "The following user" - пишеш паролата и ти излиза втори скайп едновременно с първият.така отдолу имаш 2 иконки в скайп и си онлайн и в двата . Айде честито :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам проблем със Skype.Снощи чатих и днес като пуснах компа ми излиза Skype-Error report и има да цъкнеш Send Error Report или Dont Send. Дръпнах по-стара версия и пак същата простотия.От какво може да е тва /???? кажете плс ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ползвам Skype. Ползвам Google Talk.

 

флудер ... к'во ги интересува другите к'во ползваш пък ти бре?! :laughing:

 

първо искам да кажа, че тая програма почти не я ползвам, но понякога ми се налага ... така че не съм запознат, а и няма желание. затова и питам тук.

има едни чат стаи, за които изглежда съм абониран. винаги, когато някой пише нещо в нея, джама изкача. може ли да се disable-не това и как? не искам обаче да ме отписват от групата/стаята. просто не искам всеки път да изкача.

Link to comment
Share on other sites

...има едни чат стаи, за които изглежда съм абониран. винаги, когато някой пише нещо в нея, джама изкача. може ли да се disable-не това и как? не искам обаче да ме отписват от групата/стаята. просто не искам всеки път да изкача.
Защо не пробваш да минеш в статус "Недостъпен"? Лошото в случая е, че статуса е глобален, а не само за определени групи в листата.
Link to comment
Share on other sites

Не ползвам Skype. Ползвам Google Talk.

перфектен пример за пост, който може да предизвика спорове и флууд в темата, да не говорим и че мястото изобщо не му е тук. Отвори си тема за Google Talk и си флууди там на воля :angry1

Link to comment
Share on other sites

Напълно в реда на нещата е, съдейки по заглавието. Освен това споровете по този въпрос биха били доста полезни, ако се запази добрия тон.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ползвам тъпия скайп само щото мноу хора почнаха да го ползват. Иначе мноу ме дразни и има супер мноу бъгове :devil . Особенно дразни когато ти показва че потребителя е онлайн, ти му пишеш и то изведнъж ти казва, че си пишеш сам и потребителя е офлайн :woot

А и някой ако може да ми каже как да махна бутоните за обаждане и изключване, които се намират под контактите ще е от голяма позла.

Link to comment
Share on other sites

горе в дясно на прозореца има "напосни чата" или нещо такова беше

 

да, ама ако излезна оттам и после реша да влезна, к'во правя? :huh:

трябва да рестартирам скайпа ли?

 

Аз пък ползвам тъпия скайп само щото мноу хора почнаха да го ползват. Иначе мноу ме дразни и има супер мноу бъгове :devil

 

мда, и аз съм така :angry:

Link to comment
Share on other sites

Май ще трябва да помоля за промяна името на топика примерно на "Skype: мнения, проблеми-решения". Когато пусках тази тема (2004 г.), се стремях да избера кратко и съдържателно заглавие. Ако някой има по-добра идея за заглавието, нека я сподели тук.

Link to comment
Share on other sites

да, ама ако излезна оттам и после реша да влезна, к'во правя? :huh:

трябва да рестартирам скайпа ли?

Няма да ти помогне рестарта на скайп. Трябва някой, който е в този чат да те вкара...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...