Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Версия 3 е доста пренатруфена и е с много лош дизайн. Сигурно ще връщам към старата... Единствената нова емотиконка е 'покланяне', а аватарите пак са малки. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

На мен пък новия скайп си ми харесва. Хубаво е , че са се сетили да вкарат малко плугинс. И дизайни ми се струва доста по добър , но това е въпрос на вкус. :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам нещо.

Имам мрежа от 2 компютъра, които са включени към нета с едно реално IP. Единият дава нет на другия. Имам skype и на двата, като естествено от всеки се влиза с различнен account. Обаче на втория компютър (по-отдалечения от интернет) скайпа му работи от дъжд на вятър. Контактите почти винаги му ги дава, че са offline. Пробвал съм да пусна двата скайпа на различни портове, но не се получава. От какво може да е проблемът и как ще се реши?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

начи имам следният проблем със скаип. Начи влизам си със скайп изкл си компа. после пускам го пак и ми пише че сам обаркал името на акаунта а сичко си ми е наред ? някои да е имал сащият проблем ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам нещо.

Имам мрежа от 2 компютъра, които са включени към нета с едно реално IP. Единият дава нет на другия. Имам skype и на двата, като естествено от всеки се влиза с различнен account. Обаче на втория компютър (по-отдалечения от интернет) скайпа му работи от дъжд на вятър. Контактите почти винаги му ги дава, че са offline. Пробвал съм да пусна двата скайпа на различни портове, но не се получава. От какво може да е проблемът и как ще се реши?

tools->options->connection

i maha6 tik4eto na "use port 80 and ....."

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам нещо.

Имам мрежа от 2 компютъра, които са включени към нета с едно реално IP. Единият дава нет на другия. Имам skype и на двата, като естествено от всеки се влиза с различнен account. Обаче на втория компютър (по-отдалечения от интернет) скайпа му работи от дъжд на вятър. Контактите почти винаги му ги дава, че са offline. Пробвал съм да пусна двата скайпа на различни портове, но не се получава. От какво може да е проблемът и как ще се реши?

Някой firewall можеби... Едвали проблема ще е в skype. И аз съм с 2 компа и скайп няма проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Как се играе на тези игри ако изобщо може , защото като пратя на някой дадена игра и нищо не тръгва ... ?

Link to comment
Share on other sites

Как се играе на тези игри ако изобщо може , защото като пратя на някой дадена игра и нищо не тръгва ... ?

O_o аз табличка праскам най-редовно с комшията.Нещо другия не прай както трябва ;)

 

Edit:Ем.Ние почваме по следния начин.Пускаш чата с дадения човек,и отгоре има едно пише "още" и емблемката му е едно пъзелче.Цъкаш на него,след тфа Play Backgamoon(предполагам табла искаш да играеш)и като дадеш на Play Backgamoon на другия човек тряа да му се появи покана,приема и готово ;) .Ако ти така правиш вече нз :)

Link to comment
Share on other sites

O_o аз табличка праскам най-редовно с комшията.Нещо другия не прай както трябва ;)

Айде да те помоля да обясниш точно какво се прави :)

Link to comment
Share on other sites

От както сложих 3.0 спря да ме уведомява когато някой се вписва.Как да го оправя?

Отиваш в инструменти => настройки => графа Уведомяване и слагаш отметка на "се завръща на линия", би трябва ло да стане.

 

А пък имам друг проблем. Табла спокойни си чъкам с приятели, но Доминото направо ме влудява. Просто си излиза един екаран с логото на играта и тя така и не започва. Да не би някои от игрите да са платени, защото забелязах че има опция купи... :confused

Link to comment
Share on other sites

Отиваш в инструменти => настройки => графа Уведомяване и слагаш отметка на "се завръща на линия", би трябва ло да стане.

не е от това, може да е бъг

Link to comment
Share on other sites

А, днеска си инсталирах пълната версия на бетата с + ред нови икони... та има една (emo) ... много смях :D :laughing:

мда тея емота са на всякаде ве да го еб* :lol: :bgrin:

иначе 3ката финала няма никакви бъгове и проблеми, които да ми се набиват на очите... поне за сега :woot

 

и кво ще рече "пълна версия на бетата" :bgrin:

ще рече финалната версия :D

Link to comment
Share on other sites

Новите емотикони къртът мифки :lol: :lol: .Особено тфа ТОПС(rofl е тфа :D) .Супер бясни са :D .И полето с емотиконите е правоъгълник :punk :D

 

Едит:По-тъпа игра от доминото-НЯМА.Мноооого просто е направено тфа в скайпа

Link to comment
Share on other sites

Новите емотикони къртът мифки :lol: :lol: .Особено тфа ТОПС .Супер бясни са :D .И полето с емотиконите е правоъгълник :punk :D

 

Едит:По-тъпа игра от доминото-НЯМА.Мноооого просто е направено тфа в скайпа

А кой е този емотикон ТОПС ?

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли го е това Sketch-пада, какво трябва да прави , да рисувате съвместно ли???

Да.Една програмка като пейнт, на която си рисувате заедно!Голяма зарибявка е ама бързо омръзва.

Иначе игрите и емотиконките в новата версия са много готини! :punk Време беше да сложат и шах...

Link to comment
Share on other sites

Скритите са (poolparty), (bug), (tmi) - too much information, (fubar) и (swear). Много са веселяшки :)

 

А ТОСП-ът е търкаляне от смях по пода (rofl)

Какво е (fubar) всъщност, че не го загрявам?

Link to comment
Share on other sites

Какво е (fubar) всъщност, че не го загрявам?

Пише че означава прецакване и без съмнение ма на мен по-скоро ми са вижда-някой та ядосва и означава-пази си главата :lol:

 

Edit:Тоя Sкetch Pad кърти мифки отсякаде :D .Насираме са да са хилим :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Със новия скайп съм 3.0,но нещо не мога да гледам хората,с които разговарям...Те имат камера сичко е пуснато,но аз не ги виждам.Това на няколко човека,което ме навежда на мисълта,че проблема е в моя телевизор.Ако някой има решения,нека ги каже,ще съм много благодарен.Аз се рових в опциите,но нищо не намерих.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...