Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Отиваш в инструменти => настройки => графа Уведомяване и слагаш отметка на "се завръща на линия", би трябва ло да стане.

 

А пък имам друг проблем. Табла спокойни си чъкам с приятели, но Доминото направо ме влудява. Просто си излиза един екаран с логото на играта и тя така и не започва. Да не би някои от игрите да са платени, защото забелязах че има опция купи... :confused

 

Направил съм го но не става :( Дали ще стане ано преинсталирам?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Със новия скайп съм 3.0,но нещо не мога да гледам хората,с които разговарям...Те имат камера сичко е пуснато,но аз не ги виждам.Това на няколко човека,което ме навежда на мисълта,че проблема е в моя телевизор.Ако някой има решения,нека ги каже,ще съм много благодарен.Аз се рових в опциите,но нищо не намерих.

Като човек без камера мога да дам най-компетентното мнение :P

Носят се слухове из темата, че новият Скайп 3.0 има проблеми с камерата и едва ли проблемът е само в твоя телевизор. Една приятелка също много се е тормозила така, защото или само нея я виждат, или само тя тях, двупосочната видео връзка нещо не може да се осъществи :unsure:

Link to comment
Share on other sites

То въобще видеотрансфера е ужасен и контакт-листата не се обновява както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Малко, по-малко свата по-як ама само да не го направят с реклами, че ще стане факъна работа...

Оправих си проблема като го преинсталнах целия скайп :lol:

Link to comment
Share on other sites

То въобще видеотрансфера е ужасен и контакт-листата не се обновява както трябва.

Какво имаш в предвид,че не се обновя както трябва?

Link to comment
Share on other sites

Понякога някой хора излизат онлайн, а след като им пишеш веднага стават офлайн. Това ми е ставало много пъти и съм сигурен, че хората не са затваряли скайпа си след като аз съм им писал :)

Предполагам, че това има предвид RIP ;)

Link to comment
Share on other sites

ха .. позлвам го на работата .. където съм на 98 .. слагам ова версия рествам влизам в скайпа .. нямам никой в листата си .. всичките ми 200 абонати излетяха :)

 

олям бъгг голямо чудо :) с една дума БЪГАВО СИ Е ТВА skype !!!

Link to comment
Share on other sites

Понякога някой хора излизат онлайн, а след като им пишеш веднага стават офлайн. Това ми е ставало много пъти и съм сигурен, че хората не са затваряли скайпа си след като аз съм им писал :)

Предполагам, че това има предвид RIP ;)

Абе тфа е бати нещасния бъг :angry1 .Уж не е БЕТА версия,но пак така става.Аз чак ся забелязах.Пиша на една и точно пускам съобщението и хоп офлайн.И после ми пише,че човека е излезнал в 6 часа ;) :lol:

 

Edit:ЕЕЕЕ не.Тоя скайп е бати бозата.Ся пак ми са случи същото само,че човека беше онлайн до 11 и полвина а ми го бишеше като офлайн.Деа и тапия скайп деа!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...