Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Браво на руснаците играят превъзходно и смазват шведите малко не им достигнат да отбележат втори гол и да си решат нещата още през второто полувреме, но да се надяваме че всичко ще се нареди през втората част и тия мръсни шведи ще изхвърчат

Link to comment
Share on other sites

Кога момци, КОГА ли ще видя и дали ще доживея Българите да ебат така шведската сган!!!

 

Сборная РУЛЗ!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

БРАВО НА МОМЧЕТАТА :punk

 

НО - как е възможно такива детински пропуски да се правят... При по-сериозни обстоятелства подобни положения едно че излизат 1-2 пъти в мача и второ го решават... А това момченце 19 - Павурченко е лицето, което ми вкарва най-много нерви на първенството... 5 гола изпусна срещу византийците, сигурно 7 изпусна днес... Сигурен съм че Карамана и Жоро на оназвечершните ракии щяха да ги бележат тези. Как може да е толкова разсеяно това момче?!?!? Хидинг трябва по 8 часа на ден да го тренира да отвършва топки... Не че не съм доволен от мача, но можеше едно 5-6 на нула да се бодне ей така за да се смажат шведските тикви...

 

ЕДИТ: Тук пропуснах да кажа че според мен мъденцата на Павлюченко трябва да бъдат набоцкани с карфици, които най-изнервените фенове на Сборная да подгряват със запалки в продължение на 30 секунди минимум

 

Чудесно развитие и на другия мач - едва ли остана някой в света дето да не знае колко измислено получиха титла тия "футболисти" преди 4 години...

Link to comment
Share on other sites

По-голямата част от мача го проспах,ама когато се събудих към 60-та минута гледам тея руснаците бая я пипат топката.Радват окото на моменти.Накрая на контра изтърваха 36 гола,нямам думи.Аршавин е много добър копелето. :)

 

5 гола изпусна срещу византийците, сигурно 7 изпусна днес...

Прави разликата между гърци и византийци. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Очаквах добра игра от Русия и ето, че се получи. Мисля, че вторият им мач беше най-слаб, но важното е, че го взеха. Днес играха като срещу Испания, но за разлика от иберийците, шведите просто чакаха да им го хакнат. Отново най-добрият играч на Русия се казва Жирков. Направи няколко добри удара, много включвания по лявото крило и асистенция за втория гол. За разлика от първите два мача защитата на Русия работеше, макар че това се дължи и на слабата игра на Швеция и настройката за 0:0. Освен това явно Аршавин е нещо специално, защото повдигна много класата на отбора. И аз споделям мнението, че Павлюченко пропуска прекалено много. Срещу Гърция това за малко да коства на отбора класирането напред, а и днес можеше да отиде работата към 5ца или нещо от сорта, но Павлюченко явно има прекалено голямо самочувствие и стреля прекалено много, когато може да направи по-интересна ситуацията с пас. Както и да е...мисля, че Холандия - Русия ще е много интересен 1/4-финал, защото се изправят два много сходни отбора - добра атака и слаба защита...холандска му работа. Да видим дали истинските или фалшивите холандци ще продължат...

Link to comment
Share on other sites

раптор, колко оргазма получи по време на мача :D

 

...всички виждаме, че с кефиш от руското...само гледай да не ти излезе плюска :D :woot

 

поздравления и от мен към чичо гуус, мисля че с него можем да се класираме от 3 опита поне на едно голямо първенство :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Deutschland über alles!!! :devil

 

Колко весело ще е да ги видим с Хърватия отново :punk

Чеки, де отиваш ти може би :lol:

Има още 45 ;)

Вярно че защитата на Португалия е УЖАСНА, но поне в атака са горе-долу добре :rolleyes:

Дано Лигльото направи нещо смислено :punk

Link to comment
Share on other sites

А кой е казал че ще продължат :blink:

 

на португалците тъкмо им тръгна играта :punk

 

Накъде тръгна викаш?

 

Чеки, де отиваш ти може би :lol:

Има още 45 ;)

Вярно че защитата на Португалия е УЖАСНА, но поне в атака са горе-долу добре :rolleyes:

Дано Лигльото направи нещо смислено :punk

 

Не знам аз накъде отивам, но германците определено отиват към полуфинала. Малко трудно виждам да им се вкарат три гола :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пфф... португалците се едно ние едно време ние като играехме срещу батковците... Газят ни, надскачат ни, а ние не смеем да им се противопоставим, да не ни набият...

Link to comment
Share on other sites

Реших да си трая и да си дам мнението след мача. Имаше какво да се казва и при 2:0 и 2:1 и така нататък, но си викам, айде да не се включвам в спорове пък да видим. Уникално слаба португалска защита и следователно много добра немска. Как може да вкараш три гола от едно положение и как може да спечелиш цял мач срещу толкова добър отбор като играеш само в защита. Е, браво на немците. Но пак ще ги плюя, да. Първо, защото (и не беше ли точно ти KenwooD, който говореше, че не иска защитни отбори в първенството) играха в стил Гърция. После, защото третият им гол беше 100% нарушение на Ballack и после примерно, защото просто харесвам Португалия повече. Яд ме е, разбира се, че моят глас си заминава, но с тази защита нямаше как да стане. Най-слабият играч на първенството определено е Paulo Ferreira. Всички го защитават, защото бил десен бек, а играел ляв...е, ако си добър футболист това не прави никаква разлика...не и за Paulo... Основна грешка при първия гол, много редки включвания напред, въпреки че нямаше кой да го пресира, страх го беше от топката и като му попаднеше, веднага я даваше на най-близкия играч. Carvalho и Pepe пък как веднъж не поеха отговорност при тия фалове да пазят високите и вероятни играчи да вкарат като Ballack и Klоse не мога да си обясня. И като капак Ricardo - много зле. А в атака бяха определено добри. Nani промени много неща и ако беше титуляр, можеше и повече голове да влезнат. Мисля, че Scolari обърка работата с изваждането на Gomes и Petit и оставянето на Simao, който отново беше най-слабият от нападателните играчи за Португалия. Немците...какво да кажа за тях. 10 в защита и напред само при фалове и корнери...върши работа. Щом свърши работа за Гърция, как няма да свърши за Германия. Съдията определено отново разочарова. Friedrich трябваше да бъде изгонен в началото на второто полувреме за настъпването на Ronaldo, третият гол на Германия, който реши мача, беше абсолютно нередовен, множество нарушения от страна на немците не бяха свирени, а Postiga получи картон без да е докоснал никой. Pepe от друга страна метна бодичек на Klose и пак добре, че поне отнесе картон, но мисля, че трябваше повече да му се скара Frojdfeld. Като цяло на първенството съдиите са много зле и опорочават иначе много високото ниво на футбола. Но карай... Сега ще е интересно, дали може хърватите да свършат работата два пъти...но първо е време за Турция...

Link to comment
Share on other sites

Тия португалци като че ли бяха излезнали без защита баахти безхаберната игра и накрая ония смешен вратарски гол на Рикардо просто неам думи пълни кенефи язък им за добрата халфова и нападателна линия дето имат.Ако играха целия мач малко по стегнато може и да се стигне до друг резултат.Освен тва според мен в мачовете до тук и особено в тоя тряше да се дават шансове на Куарешма вместо тоя гомнар Нани,който освен че мяза супер много на другия гей Роналдо е и резерва в Манчестър докато Куарешма е много по във форма и според мен е по -качествен

ЕДИТ :

Абе когато някой отбор на еврото вкара гол пускат откъс от една много яка песничка.... дали песента се казва better off alone? И ако не е тя, моля някой който знае да ми каже

Аам песента се казва самба и беше хит през 90-те години но вече кой я изпълняваше за тва трябва да се произнесе някой по-запознат

Link to comment
Share on other sites

Аз нямах пристрастия към нито един от двата отбора в този мач, но германците ми харесаха повече от самото начало...

 

Георги анализът ти никак, ама никак не го виждам като тебе, но да не се занимаваме, а да пием повече студени бири.

 

Сега ако хърватите си свършат хубаво работата и изгонят рязаните и ако Испания отпадне това ще бъде едно идеално първенство за мен лично. Каквото ида се случи между останалите отбори за мен няма да има значение и ще се наслаждавам на играта и ще съм доволен, който и да победи :punk

Link to comment
Share on other sites

Не намесвай бирата...тя не е виновна...

 

Какво точно не виждаш като мен? Frojdfeld ли си свърши работата? Paulo Ferreira ли не е най-голямата дупка? Немците ли не направиха добър защитен мач? Или просто всичко е вярно, но викахме за двата различни отбора в мача? Щото ако е така, просто обърни местата, на които съм пристрастен, в обратна посока...и да се върнем към бирата...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...