Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Много се извинвам за неразбурийте около анкетата, но в желанието си да изредя всички участници на първенството пооплесках нещата. Сега анкетата е занулена и, който е гласувал (като мен) не може да гласува отново, а реално гласът му не е отчетен, затова тези хора да пуснат един пост и да напишат за кой са гласували и утре ще помоля Midex да добави броя в анкетата. Аз лично вотнах за Италия, понеже са ми любимци.

 

 

Колкото до самото първенство предполагам, че на много хора ще им липсват англичаните. Лично аз, въпреки че не им симпатизирам, смятам че от това само може да се загуби, защото имат страхотни играчи и правят добри мачове. Фаворитите за мен са Италия и Франция, а защо не и Германия :D

 

 

Още веднъж се извинявам за неудобството около анкетата и искам да благодаря на Midex за търпението при оправянето й.

Link to comment
Share on other sites

Един финал Холандия-Италия би бил много хубав,според мен.

Или в краен случай Холандия-Германия

 

ПС:Русия няма да си излезе от групата :excl:

Link to comment
Share on other sites

Според мен тая година Испания имат големи шансове за трофея, а и отдавна не са постигали нещо значимо. Ина4е съм фен на Холандия и Италия.

Link to comment
Share on other sites

Мойте фаворити за спечелване на първенството са Италия, Герамния и Испания като и това са и любимите ми национални отбори а в случая гласувах за Италия

Link to comment
Share on other sites

Който излезе от група С вече е фаворит... Иначе мисля, че на играчи Испания и Германия също имат много добри състави и могат да направят нещо. "Изненадващата" ми прогноза обаче е за Португалия. Втори на миналото европейско, четвърти на световното, а отборът е още млад и перспективен. Мисля, че това може да е техният момент.

Link to comment
Share on other sites

Който излезе от група С вече е фаворит... Иначе мисля, че на играчи Испания и Германия също имат много добри състави и могат да направят нещо. "Изненадващата" ми прогноза обаче е за Португалия. Втори на миналото европейско, четвърти на световното, а отборът е още млад и перспективен. Мисля, че това може да е техният момент.

 

Да наистина и Португалия имат добър отбор, а европейското ще покаже дали са дорасли достатъчно, за да постигнат голям услех.

Link to comment
Share on other sites

Edin final Italiq-Ispaniq bi bil interesen ili Ispaniq-Portugaliq ili moje bi germaniq-portugaliq :) dobre dobre se padnaha grupite dovolen sym.. osobeno grupata na holandiq italiq franciq . ot taq grupa shte izlezne holadniq 99 % sum siguren rumaniq nqma da gi zachitam.. moje bi franciq i italiq shte mislqt che shte osporqt 1vo i 2ro mqsto i holandiq shte gi iznenada.. za grupite :}}

Link to comment
Share on other sites

единият финалист според мен ще е италия, а за другия се двоумя между португалия и скрития фаворит - домакина швейцария. гледал съм им само един мач - загубата с 2-1 он англия в първия мач на капело като треньор и бих казъл, че са доста класен отбор. имат мисля и Х - сове с бразилия и аржентина в контролите преди европийското. абе ще направят нещо, такова предчувствие имам. пък и групата им е добра - осакатените чехи, дето най добрия им вече е вратаря, посредствените комшии и португалия. но забележете как е програмата за мачовете направена - швейцария и португалия играят по между си като последен мач...

най голямото разочарование ще е бившия шампион - гърция. предричам да не вземат точка, както и австрийците, те пък даже и гол сигурно няма да вкарат.

шампион - италия естествено :D

Link to comment
Share on other sites

Испания и Италия са моите фаворити, а най-приятна изненада мисля, че ще са турците, защото имат много качествен отбор - особено този Туран ми се струва, че ще е една от звездите на първенството.

Link to comment
Share on other sites

Супер че ще го дават до Диема.Поне ще ни спестят тъпизмите на коментаторите - най-вече на Петър Василев :bgrin:

...Толкова са забавни пък коментаторите :lol: .Дори за световното на няколко места из нета попаднах специално на теми и статии посветени на тъпизмите им :lol:

Link to comment
Share on other sites

На европейските им харесвам това, че всички отбори играят тактически грамотно и винаги има 4-5 отбора с големи шансове за крайна победа. Италия, Франция и Германия са големите фаворити, но аз бих добавил към тях Португалия и Холандия. Испания имат добри футболисти, но слабия колектив и треньор не им позволяват да изпъкнат. След евро2004 не може да не се има и едно на ум за сензационнен шампион ;)

Link to comment
Share on other sites

Събота, 07 Юни 2008г

 

18:00 - Diema +

Официална церемония за откриване на ЕВРО 2008

 

19:00 - Diema +

128.gif Швейцария - Чехия 58837.gif

 

21:45 - Diema +

110.gif Португалия - Турция 135.gif

 

 

Започва се! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...