Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ей браво, че каза, че аз не знаех колко време ще е откриването, пък и то ми се гледа. Аз ще го гледам online, пък навсякъде са писали само мачовете и не знаех колко по-рано да засядвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Ей браво, че каза, че аз не знаех колко време ще е откриването, пък и то ми се гледа. Аз ще го гледам online, пък навсякъде са писали само мачовете и не знаех колко по-рано да засядвам.

Поне така пише в сайта на диема,но мен малко ме съмнява да е цял час откриването.Сигурно ще има поне 15 минути студио и коментари,както обичат да си приказват тея от диемата. :P

Лично на мен ми е малко тъпо,че ще гледам европейското по Диема,свикнал съм си с БНТ-то. :)

Дано поне променят нещо в студиото- декори,мекори,че вече ми се повръща като ги видя. :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Що няма нещо интерес към Еврото и никой не се изказва :blink:

 

Дотук голяма скука ,фаворитите си взеха мачовете ,в двубои без особени футболни достойнства ,но пък и никой май не е очаквал големи атракции от Чехия,Хърватска и Германия.Единствено португалците ми харесаха като игра. :punk

 

иначе спокойно може да се каже,че от днес започва дефакто Европейското :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е то какво да се коментира? Всичко до момента е протекло без грам изненада. Днеска като бият Холандия и Франция и хептен няма да има нищо за коментар :)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък откриването много ми хареса. Те ти коментар сега... Иначе мачовете са сравнително интересни като за голям футболен форум. Спомнете си как Гърция станаха шампиони в Португалия - с едно положение на мач (и за двата отбора заедно). Няма някакви кой знае колко зрелищни мачове, но това е и първия кръг и всеки се опитва да не загуби, а и не е имало някакви особено дербита. Освен това групи С и D са много по-интересни от А и В...щото не са домакински...а домакинските групи обикновено не са интересни.

Link to comment
Share on other sites

Днеска като бият Холандия

С този некадърник за треньор едва ли :)

 

На мен мачът ми бие на боево реми.Италианците почти винаги на старта се дънят и не тръгват с победа а и в тази най-завързана група никой няма да иска да тръгне със загуба...

Link to comment
Share on other sites

Мачовете не са толкова интересни може би щото всички са много изморени от дългите си сезони и ся се пазят малко повечко и не се раздават докрай

Link to comment
Share on other sites

Дават ги... Аз лично ги гледам по ESPN. Както винаги американците се отнасят много сериозно със заетата работа и коментарът е на отлично ниво. Първият мач е коментиран от Derek Rae и Tommy Smyth, които са чудесни коментатори и вършат много добра работа за Шампионската лига, а в студиото са Julie Foudy и големият (мой личен любимец) Andy Gray. Втория мач го коментират Gray и Adrian Healey, а в студиото са Tommy Smyth и Julie Foudy. Мацката малко дразни, като се опитва да се отваря на Andy Gray, но предполагам, че когато си два пъти световен шампион, можеш да се отваряш на всеки. А вие как сте, доволни ли сте най-накрая от Диема? Нали все плюете по БНТ...

 

Холандия направиха чудесен мач. Абсолютна засада за първия гол, но карай...много красив мач се получи. Това е вторият истински хубав мач след Португалия - Турция, но и това е вторият мач с два по-добри отбора (освен Румъния - Франция, но там едните играеха за 0:0 и си го взеха, а другите са дъртаци).

Link to comment
Share on other sites

До сега не бях гласувал, но след днешния мач - определено дадох своя глас за Холандия... Аз също го гледах по ESPN - с по-добро качество го гледам, отколкото по Диема-та, не ми насича, а коментара е определено на ниво. Доста над средното на родните коментатори...

 

Ред: Заслужана или не - загубиха. Първия гол си беше засада, но останалите два - не. Както и положенията, които Буфон извади. Вярно е, че второто полувреме италианците имаха доста положения, но не ги вкараха. И получиха трети. Холандците ги надиграха с техните оръжия. Легендата на Милан ван Бастен познава италианския футбол и срещу италианците играха твърдо, агресивно и второто полувреме - с ефикасни контраатаки. 3:0 Страхотен мач.

Link to comment
Share on other sites

Мн ме е яд за Италия много жалко че таква срамна загуба отчетоха и много чудовищно много си личи липсата на Канаваро.От тук на татък на Италия им трябват само задажително победи за да илзезнат напред

Link to comment
Share on other sites

Личи липсата на треньор при италианците.Пуска Ди Натале,държи Дел Пиеро,който стана голмайстор в Италия и е в невероятна форма,резерва.Няма какво да коментирам повече.Изгубих пари заради Донадони и некадърността му.

Link to comment
Share on other sites

Италианците се пропукаха в центъра на защитата си повече какво искате меможе да градиш напред като няма кой да те пази отзад . Определено липсваше Дел Пиеро , Канаваро по мое лично мнение също Тоти и Де Роси . Браво на Холандците сега определено са едни от фаворитите имат добро играчи ако ги подреди правилно и през следващите мачове може да стигнат много напред .

Link to comment
Share on other sites

Не че Донади е слаб треньор просто след контузията на Канаваро очеадно отбора остава без един от най-добрите си играчи,капитан и стълб в отбраната отделно за толкова кратко време квито и резервни защитници да имаш нама как да постигнат достатъчно добър синрон като и добавим че точно тази двойка защитници тва им беше едва втория мач в който си партнират като първия е бил преди 2 години

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна засада за първия гол, но карай...

 

 

УЕФА: Голът на Ван Нистелрой е редовен

 

10 Юни 2008, 14:08

Източник: ТопСпорт

 

Повечето играчи не знаят точка 11 от правилата, Панучи бе в играта, обяви генсекът Тейлър

 

Първият гол на Холандия при разгрома с 3:0 над Италия е редовен. Това обяви УЕФА, с което открито защити шведския съдия Петер Фройдфелд.

Позицията на континенталната централа бе изнесена лично от втория човек в организацията - генералния секретар Дейвид Тейлър.

В 26-ата минута Ван Нистелрой откри резултата в полза на "лалетата", след като отклони удар на Уесли Снайдер. Таранът на Холандия се намираше зад защитата на италианците, но с една малка подробност. Извън полето до аутлинията лежеше десният бек Кристиян Панучи, който се просна там след сблъсък със съотборника си на вратата на "адзурите" Джиджи Буфон.

"Голът е напълно редовен. Малцина играчи са наясно с тълкуването на точка 11 от правилата. Панучи е в играта и именно той "покрива" засадата на Ван Нистелрой. Съдията Фройдфелд е абсолютно прав, като зачете попадението на Холандия", отсече Тейлър. Според него Панучи е в играта, защото във всеки един момент може да влезе на полето.

Link to comment
Share on other sites

Когато Tommy Smyth каза, че всички сега ще кажат, че голът е редовен, защото съдиите винаги се подкрепят едни други, всички му се изсмяха. Те ти сега, баш така стана. Правилото гласи, че има засада, когато при подаване напред между играч на нападащия отбор, към който е отправен паса или който влиявпо друг начин на играта, и крайната линия има по-малко от двама играчи на защитаващия се отбор. Единственото изключение от правилото е, когато защитник, който е близо до линията, я премине с единствената цел да остави някой в засада. Случаят не е такъв, защото Панучи беше блъснат и лежеше зад линията. Колкото до полемиката линията играе ли някаква роля, отговорът е "да". Просто трябва да се ползва някакъв маркер, за да може всичко да е точно и най-логично е, това да е крайната линия. Играчи извън игра не се броят и толкова. Обичам много холандския отбор и много се радвам, че биха макар и с такъв гол...ама просто си е засада... Дори смятам, че по-добър вариант за оправдание е, че задният крак на ван Нистелроой и задният крак на последния защитник бяха на една линия, което би било много голямо разтягане на правилото, но все пак е възможно.

Link to comment
Share on other sites

Много хубав мач се получи и най-накрая мач, в който и двата отбора да вкарат. Писна ми все някой да записва clean sheet. Смятам, че руснаците са добър отбор и не заслужаваха толкова голяма загуба. Имаха добри положения, а съдиите ги порязаха леко. Голът на Cesc е от очевидна засада, а имаше няколко измислени засади срещу Русия. Все пак мисля, че по-добрият отбор победи. Много се радвам за Villa, който ми е любимец като фен на Zaragoza. Torres обира вестникарските заглавия, но за Испания El Guaje е много по-добър от El Nino... Очаквам Русия да излезе от групата заедно с Испания, ако играят така отново. А Испания наистина може да постигне много, стига да не пробват да се защитават много. Sergio Ramos е пълна дупка отдясно, а Marchena и Puyol, колкото са добри, толкова и се блъскаха един в друг. Две греди за Русия, невероятен пропуск на Семак накрая и измислен гол на Fabregas и ето ти го равния, ако не и победа за Русия в мач, в който Испания уж доминираше.

Link to comment
Share on other sites

Хм понеже съм тъп, айде някой да ме светне как точно да си пусна мач по espn че аз виждам само някви репортажчета и тва е...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...