Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Абе когато някой отбор на еврото вкара гол пускат откъс от една много яка песничка.... дали песента се казва better off alone? И ако не е тя, моля някой който знае да ми каже

 

Не е тази. Иначе наистина е свежа мелодията....

 

-----------------

 

Мамичката им на рязаните, още не мога да повярвам.... Дано Хърватите да им сипят сега с големия черпак. И защо нямаше дузпа след удара на оня шибан боклук??? Нещо не съм догледал май, отделно че 3 пъти дадоха повторение на положението, в което нямаше нарушение дори та се чудех за какво е червения картон....

Link to comment
Share on other sites

Нямам време сега да коментар на целия мач, но ще отговоря набързо... Червеният картон бе за бутане без топка на Volkan на Koller след удара. Топката беше вече в аут и нямаше как да е дузпа. Иначе според мен трябваше да има дузпа, когато на Polak му обръснаха главата. Не виждам, защо е възможно да ритнеш някой в главата в наказателното, а извън него - не...

Link to comment
Share on other sites

Калитарчета са турците. И то големи. Но заслужаваха адмирации за играта си. Особено Сервет. Този човек игра много добре, беше много стабилен, въпреки явните си проблеми. Доказаха комшиите, че са непримирим отбор и играха до края. И с помощта на късмет (при втория гол) - спечелиха мача. Страхотна драма :)

Но срещу Хърватите, особено без вратаря си, смятам, че късмета няма да им стигне.

Link to comment
Share on other sites

За удар без топка Волкан може да го накажат за повече от 1 мач.

Така става лошо,ако за 2 мача,ще е на линия чак за финала :bgrin:

Иначе резервния вратар май е Рюстю Речбер.ТОй беше герой на световното 2002.След това чак го взеха в Барса :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък знам, че е един мач наказанието... може и да бъркам де.

Ми аз чух още първите мачове, коментаторът каза, че футболист (не помня от кой отбор беше ) получил червен в последния мач от квалификациите и щял да пропусне първите 2 мача от групите. А един мач е наказанието за 2 жълти картона доколкото съм запознат :)

Link to comment
Share on other sites

Швайнщайгер е наказан 1 мач.Получи директен червен.

Всичко се решава след мача от УЕФА.Зависи от нарушението какво е.В случая на Швайнщайгер,ония преигра доста,не че той го удари толкова силно...затова 1 мач.

Link to comment
Share on other sites

Еех мамицата му и резняците много ме е яд за чехите може ли такъв малшанс ся обаче няма на къде да бягат турчолята Хърватите ша им подложат

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесаха австрийците! Забележете само статистика - равенство с Германия по притежание на топката и точни подавания (по 300). Много интелигентна, смислена игра. Чудесни пасове и отлична ориентация в атака. Липсва им обаче опит и класови играчи.... Въпреки всичко - голямо браво от мен.

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесаха австрийците! Забележете само статистика - равенство с Германия по притежание на топката и точни подавания (по 300). Много интелигентна, смислена игра. Чудесни пасове и отлична ориентация в атака. Липсва им обаче опит и класови играчи.... Въпреки всичко - голямо браво от мен.

Доста неща им липсват.Германия ги би на ходом.

За мен са най-слабия отбор на турнира.

Link to comment
Share on other sites

Доста неща им липсват.Германия ги би на ходом.

За мен са най-слабия отбор на турнира.

По-слаби от гърците едва ли има на това първенство.Просто анти-футболът логично не маже да носи успех...

 

иначе австрийците се бориха здраво,но липсва класа на отбора.Първото полувреме ако можеха да спират топката,заслужаваха да водят в резултата.

Link to comment
Share on other sites

Оооо да! Много се радвам, че накрая този гръцки балон се спука. Сега ще изпитам истинско удоволствие, ако Румъния продължи, а големите фаворити Италия и Франция го издухат за сметка на отбора, който никой не включваше в сметките си за тази група :)

 

Иначе за австрийците - аз съм на друго мнение. Игра без конструктивна идея. Диагонални пасове по фланговете и центриряния. И никакви идеи, никакво въображение в играта. Германия също не показаха нищо особено. Не намирам идея в играта им. Нито някаква идея да стигнат по-далеч от четвъртфинали...

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер се надявам да стане голям мач.И на двата отбора им трябва победа,а това са Франция и Италия. :)

Ще стане гаф ако Румъния поведат 2-3 на 0 още първото полувреме.Франция и Италия ще излезнат само да доиграят мача. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много е възможно наистина Холандия да пусне на Румъния и то да се получи така не защото целенасочено ще го искат холандците а щото те като излезнат със резервите си ще играят на ходом ням да се хабят няма да се морят и румънците със по-силна игра като им вкарат 1-2 гола после Холадния едва ли ще успее да ги убърне и победи

Link to comment
Share on other sites

Много е възможно наистина Холандия да пусне на Румъния и то да се получи така не защото целенасочено ще го искат холандците а щото те като излезнат със резервите си ще играят на ходом ням да се хабят няма да се морят и румънците със по-силна игра като им вкарат 1-2 гола после Холадния едва ли ще успее да ги убърне и победи

Точно пък резервите ще се пребият от тичане и скачане. :laughing:

Това е възможност да се докажат.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора как можа тоя грозен негър такава каскада да направи ??? Да го яхне ли се опитваше там, да му го вкара ли? Ясно се видя че не може да я стигне тая топка... Че и сърдит после циганчето хахахах

 

Подозирам че въшливата петелска тиква ще падне хихихи

 

Пия за това :punk

Link to comment
Share on other sites

Заслужен четвъртфинал за адзурите :punk

 

Браво на Бастен!Феърплеят на преден план.Хвала. :)

 

страшни четвъртфинали се очертават :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Италия - Испания. Уха. Симпатизирам на Италианците, ако продължат да показват същото подобрение в играта си - може и да окажат някаква съпротива на Испания. Но честно казано...без Пирло и с този испански отбор... просто не виждам освен Холандия или може би Хърватска какво може да спре испанците...

 

Отново безидейна игра от африканския представител на Европейското. Аналка отново сякаш не му се играеше. Добре поне, че не пусна пак ония дънер Гомес, да загрози играта...

 

Форца Италия, Фльорца Франция...

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен че Италия биха.успяха да победят с типичната си игра-без много напрягане.Тоя Доменек още повече ми падна в очите и ми затвърждава мнението че е пълен неандерталец-може ли да смениш човек кйото си пуснал преди 15 минути било то и при такива обстоятлства.Наистина и четвърт финалите и после и полуфиналите ще са много интересни.На Италия както още не са влзнали в оптимална форма ще им е малко трудничко срещу Испания които до момента играят по безапелационен начин. По принцип и двата отбора са ми любими и не съм сигурен на кого точно ще симпатизирам,но който и да продължи ще се радвам.Иначе Хървтаска дори и да може да спре Испания ще има възможност да го направи чак на финала евентуално щото двата отбора са в различни потоци

Link to comment
Share on other sites

италия като на световното - едвам прескочиха групите и станаха шампиони...сега ще е същото :devil

 

п.с. фанах ги двата снощни мача на ефу - то, само дет чакам още доста до парите :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...