Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не ми се гледат отбори,които играят 11 отзад и напред квото стане(Румъния,Гърция,Чехия са типични примери)

Ако си мислиш че стилът на Чехия е такъв много се лъжеш

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

В интерес на истината Франция имаха своите положения и просто не успяха да ги реализират. Не свирената дузпа също оказа някакво влияние, защото ако същото положение беше станало при центриране да си кажеш майната му, ама в случая топката влизаше във вратата. Както и да е, вчера в двата мача съдиите бяха изключително слаби и дано няма повече такива излагации.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината Франция имаха своите положения и просто не успяха да ги реализират. Не свирената дузпа също оказа някакво влияние, защото ако същото положение беше станало при центриране да си кажеш майната му, ама в случая топката влизаше във вратата. Както и да е, вчера в двата мача съдиите бяха изключително слаби и дано няма повече такива излагации.

Mnogo si prav.. oshtetiha italiancite 2 pyti kato izklichuim che buffon spasi duzpata gola na luca toni si beshe mnogo chist pochvat mngoo me draznat sudiite evropeiskoto e mnogo zle v momenta..

Link to comment
Share on other sites

Според мен беше по-правилно че не се отсъди дузпа за Франция(лично мнение).Просто при удара защитникът се хвърля да прави шпагат за да отбие топката и след това действие тъката му се удря неволно в топката

Link to comment
Share on other sites

неволно, но предотврятва чист гол, затова най-правилното според мен е дузпа без картон

Link to comment
Share on other sites

Според мен беше по-правилно че не се отсъди дузпа за Франция(лично мнение).Просто при удара защитникът се хвърля да прави шпагат за да отбие топката и след това действие тъката му се удря неволно в топката

Така е, и за това казах, че ако беше се случило при центриране не би трябвало да се свири. Но в случая топката влизаше във вратата :)

 

 

Жоро, ай стига с тея коментатори бе, по Диема също са пичове - Снайдер е като снайпер :laughing: :lol: :inqn :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ооох как им го подадоха истимаро на мазните шведи.Много се радвам че Испания биха но цялото второ полувреме едвам стигаха до по сериозно положеия в наказателното поле, според мен направиха грешка като така лесно отстъпиха инициативата след гола но най-важна е победата.Специално искам да коментирам жълтия картон на Марчена според мен не трябваше да има таъв щото първото полувреме при едно подобно поваляне срещу Рамос съдията тогава даже фаул не отсъди

П.П Отново невеоятен Торес просто нямам думи

Link to comment
Share on other sites

Краси, аз честно казано си мислех, че при вас ще има много повече бисери и се надявах да споделите. А тук няма...аз всичките ви ги казвам и честно казано ми липсват. Знам, че мразиш Смукачев и сие, но да ти кажа, аз се кефя, като говорят глупости. По-колоритно е някак.

 

Франция нямаха толкова много положения, колкото говорите. Имаха удари отдалеч, които van der Sar спаси лесно, имаха несвирената дузпа и гола и това е. Междувременно не знам как Холандия са си вкарали всички положения, като имаха 9 удара във вратата. Пък и Холандия имат много слаба защита, а пуснаха един гол. Може да кажете, че е късмет, но според мен е слаба игра на Франция, защото нямаше толкова чисти положения. Както и да е. Равам се, че испанците биха, защото имаше чиста дузпа за тях, а и като цяло бяха по-активният отбор. Само ме ядосаха накрая, че когато шведите се затвориха, никой не се откриваше. Затвориха ги и почнаха да си я подават на късо и всички напред седят зад някой висок швед на сянка и чакат. Нямаше достатъчно движение и съответно положения. И отново Villa да ги спаси. Страхотно първенство за него досега. Скача на шпагат срещу защитниците, вкарва голове, тича винаги много, най-много се радва на головете и на другите и просто движи отбора. Мисля си също, че Xavi и Iniesta не правят достатъчно и Fabregas трябва да е титуляр. Но като цяло седят добре испанците. Това им беше добър тест и се измъкнаха. Да видим нататък. Колкото до шведите - имат Ibrahimovic, който вкарва и като го извадят, няма атака...стават като Гърция, което ги прави опасен отбор, защото са здрави в защита, а все пак могат да вкарват... Все пак се надявам на повече от руснаците.

Link to comment
Share on other sites

защо арсен не поиска вия в арсенал. защо. защо. защо...

 

иначе испания потвърдиха мнението ми че ще играят на финал. имат прекалено много талант в отбора за да не превъзмогнат вече тази традиция да се излагат по големи първенства.

Link to comment
Share on other sites

защо арсен не поиска вия в арсенал. защо. защо. защо...

 

иначе испания потвърдиха мнението ми че ще играят на финал. имат прекалено много талант в отбора за да не превъзмогнат вече тази традиция да се излагат по големи първенства.

Испания имат невероятна халфова линия,нападение и вратар.В защита са малко куци.Рамос е пълен рибок в някои ситуации.Едни тъпи грешки,включвания,оголване на зоната....

 

Относно Вия.

Ще направи грешка ако остане във Валенсия,но едва ли Арсенал ще имат възможности да го вземат. :)

Link to comment
Share on other sites

Може би все още е рано за такива прогнози но след изиграването на вече на всички втори мачове от групите си мисля че оснвните претенденти за финалисти стават Португалия/Германия от първия поток и Холандия/Испания от втория

Link to comment
Share on other sites

Относно Вия.

Ще направи грешка ако остане във Валенсия,но едва ли Арсенал ще имат възможности да го вземат. :)

вече не. преди европейското той самият беше казал че иска в арсенал, но венгерчо "има достатъчно нападатели". сега вече и да иска няма да има пари да го вземе...

Link to comment
Share on other sites

въпросът, който сега ме вълнува е дали холандия ще изцака италия или франция :D

говорим хипотетично - при положение, че има победител в мача между тях...щото иначе и при минимална загуба и Х в другия мач, отиват циганите с 2 спечелени точки и без победа, което ще е абсолютен цирк :D

но пък при положение, че на полуфинала може да се срещнат двата отбора от групата, ще рискува ли холандия да си бие :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...финалисти стават Португалия/Германия ...

 

Германия с тая бездарна игра до никъде няма да я докарат, според мен.

Link to comment
Share on other sites

въпросът, който сега ме вълнува е дали холандия ще изцака италия или франция :D

говорим хипотетично - при положение, че има победител в мача между тях...щото иначе и при минимална загуба и Х в другия мач, отиват циганите с 2 спечелени точки и без победа, което ще е абсолютен цирк :D

но пък при положение, че на полуфинала може да се срещнат двата отбора от групата, ще рискува ли холандия да си бие :rolleyes:

Холандия 100% ще пуснат повече резерви.Не стига,че играчите са дроб сърма от дългия сезон,ами има опасност и от контузии.Аз лично бих запазил задължително Ван дер Саар(Албатроса :laugh:),Шнайдер,Нистелрой,Робен и Ван дер Варт :)

Така че поне Х трябва да измъкнат Румъния.

Link to comment
Share on other sites

Германия с тая бездарна игра до никъде няма да я докарат, според мен.

От един мач,в който нямаха особен късмет, ли си вадиш изводите за велик отбор като Германия?

 

Викаш няма да бият Австрия и ще се прибират по живо,по здраво...

Link to comment
Share on other sites

От един мач,в който нямаха особен късмет, ли си вадиш изводите за велик отбор като Германия?

нямаха късмет? Ако Хърватска си бяха вкарали положенията щяха да бият с 7:1

Link to comment
Share on other sites

Как ще се избира кой мач ще дават,нали са по едно и също време?

едит:ясно.

Link to comment
Share on other sites

Ами би трябвало да дават по-интересния. Обикновено е ясно кой е той... По ESPN ги дават и двата, щото имат повече канали, може и по Диема да ги дават по два канала и двата.

Link to comment
Share on other sites

Абе когато някой отбор на еврото вкара гол пускат откъс от една много яка песничка.... дали песента се казва better off alone? И ако не е тя, моля някой който знае да ми каже

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...