Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Съдията,съдията...съдията проспа мача(германската защита също се наспаха добре) :sick .Сори за всички фенове на шампионите но те за мен са меки китки и съдията ги подпираше отзад здраво.

Баси и бирата свърши...Продавам си телевизора :sick

Касиас пусна език на Хуан Карлос о чудеса...

Честито на всички привърженици на ФУРИИТЕ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Испания и Италия са моите фаворити, а най-приятна изненада мисля, че ще са турците, защото имат много качествен отбор - особено този Туран ми се струва, че ще е една от звездите на първенството.

Mдааа, аз се радвам, че спечели отборът, за който гласувах в анкетата. За пръв път на голямо първенство стискам палци за Испания (досега винаги съм бил за Холандия от Ван Бастен насам) и те наистина бяха най-добрите. Щеше да е ужасно, ако Германия бяха взели нещо от този мач.

Link to comment
Share on other sites

Заслужен шампион с оглед на показаното постоянство през целия турнир.Но ще ги видим на Световното какво ще покажат :)

 

 

Абе по-голям карък от Балак има ли изобщо :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Испанците са машиниииии олееее.Фернандо Торес-нямам думи голяяям е много голям,пълни ми душата.Статистиката която прочетоха ясно показва че невероятен отбор. Много се радвам за тях. Едно голямо БРАВо за цялата им игра на турнира и днес показаха стабилно представяне успяха да увладеят халфовата линия и да надиграят Германия-заслужаваха напълно купата.

Link to comment
Share on other sites

Напротив Фернандо Торес е много ама много млад и е истински гений.Усещам Ливърпул в челната 5-ца догодина.Браво на Испанците страхотен футбол от тяхна страна.

Link to comment
Share on other sites

Напротив Фернандо Торес е много ама много млад и е истински гений.Усещам Ливърпул в челната 5-ца догодина.

това изказване ми направи деня :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...