Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз лично съм за Испания и искам те да продължат, ама гледам твърде много хора слагат Russia като фаворит. Не съм гледал как са коефицентите, тъй като скоро не съм залагал, но не мога да разбера на какво толкова се дължи тази увереност в руснаците. Верно, че играта от първия им мач се промени много към добро, но все пак бяха разгромени...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Mного ме изненада вчера турците колко открито играха и тръгнаха да се надиграват с Германия с резервите си, докато срещу Хърватска се бяха окопали отзад. Благодарение на тях се получи прекрасен мач. Пролича си все пак, че немците са по-обиграният отбор и си взеха своето, макар и да не превъзхождаха с кой знае какво турците. Бих казал, че рутината надделя над ентусиазма в този мач. Но пък и спокойно можеше да гледаме пак продължения. За мен нарушение за дузпа срещу Казъм нямаше. По-скоро преигра пишман мохамеданинът:)

Искрено се надявам моите предтурнирни фаворити Испания довечера да отнесат "водките".

Link to comment
Share on other sites

Дуната, не си ли усетил вече, че в България (пък и особено в тоя форум) има едни специални сантименти към Русия. Разбира се, че Испания е фаворит, но на този етап всичко е възможно. Виждаш, какво направиха турските резерви, а и преди това Гърция...защо и Русия да не може да стигне финал? И двата отбора в този полуфинал показаха, че играят открито и се надявам на хубав мач.

Link to comment
Share on other sites

Този дъжд ще провали мача... Няма да видим много красота в играта ми се струва...

 

Георги какво са ти криви руснаците сега??? Те и Холандия бяха фаворити така... Руснаците мога да кажа са най-приятната изненада на това първенство и именно затова събраха симпатиите на много хора, което явно нещо те тревожи. Да не говоря че до момента именно те стоят по-добре на терена.

Link to comment
Share on other sites

Няма да видим много красота в играта ми се струва...

Няма да я видим защото голмайтора на първенството се контузи по нелеп начин :sick

Link to comment
Share on other sites

Този дъжд ще провали мача... Няма да видим много красота в играта ми се струва...

 

Георги какво са ти криви руснаците сега??? Те и Холандия бяха фаворити така... Руснаците мога да кажа са най-приятната изненада на това първенство и именно затова събраха симпатиите на много хора, което явно нещо те тревожи. Да не говоря че до момента именно те стоят по-добре на терена.

 

Руснаците не са ми криви ни най-малко, а са един от отборите, които ми харесват най-много на това първенство. Просто му обяснявам на човека, защо всички говорят така тук... А теб нещо само на заядка те избива тия дни...да се чувствам ли специален? Колкото до мача дотук, наистина е много мокро и това пречи, но това пречи повече на Испания дотук, които нападат много повече. Руснаците пък не играят изобщо своята игра и явно ги е страх и затова играят защитно, което хич не ме радва, но явно имаме фенове на защитната игра...

 

Сашо, само за теб го правя...дано си доволен...

Link to comment
Share on other sites

Грешни мисли ти минават през главата - ни най-малко нямам намерение да се заяждам - изобщо не ми е в стила. Обикновено се обаждам само ако съм провокиран с нещо...

Link to comment
Share on other sites

Някой сякаш им изключи турбото на тия момчета през това второ полувреме - няма идея, няма мисъл. Испанските циганета рано или късно ще вкарат втори гол ако продължава така... Мамка му на едно първенство се надявах да гледам спокойно финала без нерви, сега пак зорлен трябва да викам за германците... Руснаците сякаш нямат живец просто... Жалко наистина...

Link to comment
Share on other sites

Стига им толкова свалва и късмет на тия Руснаци, беше време да ги приземят. Отбор като Испания с такива футболисти :love - откога ги чакам на финал :lol: остарях...

Евала и честито на феновете на la furia :punk

Link to comment
Share on other sites

Испанските циганета

Ебати тъпите предразсъдъци :wacko: .Квито и да са играят най-красивия и резултатен футбол на това първенство и абсолютно заслужено са на финал!А с тази невероятна игра и ще станат шампиони.Дано само на Вия му няма нищо сериозно и да е на линия за неделя. :punk

 

а "комунистите" какво направиха :lol:

Link to comment
Share on other sites

Две асистениции на Сеск -> хубав мач :punk

 

За първи път казах, че Испания са шампиони, още преди европейското, сега почвам да се ядосвам че не сложих малко пари на това си мнение :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Радвам се че испания продължи напред.Според мен определно заслужават такъв успех с играта която показаха до сега и освен тва и с тяхния малшанс който ги спохожда през годините.Аз очаквах един съвсем друг мач малко по-нападателен и открит.Мисля че Русия се представиха на доста по ниско ниво и изобщо не показха тяхната си игра което ми се стори доста странно-явно са се "уплашили"повечко от Испания.А пък Вия е контузен по -сериозно и ще пропусне и финалът

Link to comment
Share on other sites

Малко ме е яд за това, че руснаците не показаха нищо и мачът не стана толкова интересен. Явно се бяха уплашили след като загубиха здраво в първия кръг и играха затворено, което не им е стилът. За цял мач така и нямаха положение за гол, а испанците пак ги удариха на контра. Това определено беше най-слабият мач на Русия, но явно Aragones си разбира от работата и беше неутрализирал напълно Аршавин и изобщо Испания владееше средата на терена и им трябваше само търпение за да падне един гол. След това всичко беше лесно. Много добър мач на Fabregas, който определено заслужава да е титуляр. И вероятно ще е титуляр на финала, защото Villa е контузен, което пък е много жалко, защото е един от най-добрите играчи на първенството. Искам да отлича и Sergio Ramos, който досега беше най-слабият играч на Испания, но в този мач беше много стабилен в защита и се включваше много добре напред. Дотук Испания е вероятно най-добрият отбор на първенството откъм постоянство, резултатност и все пак красива игра...дано станат шампиони.

 

Но се чудя все пак аз...защо се обсъждат тук такива глупости като европейското и кой как играл, като има къде-къде по-важни неща, случващи се на Ernst Happel Stadion като например дискусията за сексуалната ориентация на Александър Томов. Отбор не можахме да пратим на европейското, но простотията ни е там...

Link to comment
Share on other sites

Ебати тъпите предразсъдъци :wacko: .Квито и да са играят най-красивия и резултатен футбол на това първенство и абсолютно заслужено са на финал!А с тази невероятна игра и ще станат шампиони.Дано само на Вия му няма нищо сериозно и да е на линия за неделя. :punk

 

а "комунистите" какво направиха :lol:

 

Най-красивия и резултатен футбол го играеха холандците ама... Дано поне испанците и на финала да покажат такъв футбол, че да не става шампион гнусен обор като германците...

Link to comment
Share on other sites

Оправданията са че излъчването от Базел било виновно - я да кажат всички, които гледат други канали дали пропуснаха мача като нас...

az biah v London po vreme na Finala i tam sashto prekasna prez vtoroto poluvreme. A na finala dnes sam za Ispania

Link to comment
Share on other sites

Време им е на испанците да вземат някаква купа.А и с показания до момента футбол определено заслужават.Но без Вия ще е трудно.Мисля си,че ще има продължения и евентуално дузпи :)

Link to comment
Share on other sites

Време им е на испанците да вземат някаква купа.А и с показания до момента футбол определено заслужават.Но без Вия ще е трудно.Мисля си,че ще има продължения и евентуално дузпи :)

дано само да не си повярват, че са фаворите, както ги представят букитата, че тогава ще ядат дървото ;)

искам хубав мач и поне гол първото полувреме :music

Link to comment
Share on other sites

OLE OLE OLEEEEEE

ESPANIA OLE LA FURIA!!!

Испания е европейски шампион смазвайки късметлиите германски!

Оле Испания!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Няма да философствам, имаме си дървени такива, оставам им да нищят мача... :D

Радвам се че гледах такъв финал, гледах футбол. А не е истина от колко години чакам Испания да вдигне купа...айде отивам да гледам награждаването.

Поклкон :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...