Jump to content
BulForum.com

Euro 2008 - гласувайте


Stenli

  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

При хърватите се получи смяната на поколенията и схемата работи.ЗВездният отбор на Шукер Бобан и ко вече има дотойни заместници.Впрочем те от 4-5 години си имат стабилен отбор,но сега са доста добре сработени.
Изключително слаба игра на германците,чак по едно време не можех да повярват,че са те...

Не разбирам защо са тези негативни отношения към Германия. Немците показа добра игра според моментните им възможности. Освен това трябва да се отчете и напредъка им. Личи, ме работят правилно, защото преди 10 години хърватите ги отнесоха с 3:0. Кой знае след още 10 години може да се стигне и до Х.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Съдията направо ги отряза Италианците супер яко-засада нямаше,дузпата-супер спорна.Добре че Буфон я спаси,че да останат в мача...

Но и не само съдията им е виновен.В защита Дзамброта пълно дърво,в нападение Тони пълно дърво...

Link to comment
Share on other sites

На тоя дъмпер нещастен Тони мястото изобщо не му е в титулярния състав.Само ми бичи стойки,отделно че Пирло не напрваи едно центриране както трябва цял мач а кво да говоря за съдята дето сигурно мрази всички италянци.След като отсъди такава дузпа, незнам дали може да се измисли по-голяма глупост от тва

ЕДИТ: Последната отсъдена засада на Италия на Куалиарела и аз да бях щях да я отсъдя правилно, съдята има ориентир като сънце-линията на наказателното поле която се намира малко преднападателя и последния защитник.Съдийте трябва да бъдат яко нагърчени заради тия грешки

Link to comment
Share on other sites

Получи се чудесен мач. Според мен това беше най-доброто първо полувреме, което видяхме досега на първенството, но и целият мач си заслужаваше. Румънците си играха отново тяхната игра с много наситена средна линия, здрава защита и хубави контраатаки и за малко да успеят да бият световния шампион. Италианците излезнаха в много по-добър отбор от първия мач и играха доста добре, но бяха малко еднотипни. Всичко почти беше центрирания към Toni. И тук идва ролята на съдията - отмени чист гол на Toni, а после даде отново съмнителна дузпа за Румъния. За дузпата мога да кажа същото, което казах за австрийската дузпа вчера. Ще се радвам да видя повече такива дузпи, защото е по-справедливо, но е малко странно как изведнъж съдиите смениха тактиката при такива ситуации. Два инцидента все още не са ми достатъчни, за да кажа, че съдиите започват нова тенденция, която да подкрепя. Все още тия дузпи са съмнителни, докато не станат редовни. Защото ако оттук нататък никой не свири такива дузпи, тия двете ще си останат като порязване на Италия (защо пък точно тях нарочиха на това първенство?) и подкрепа на домакините. Но...дано да се окаже, че просто УЕФА са променили подхода и оттук нататък тия ситуации ще се свирят. Иначе Mutu я би ебати и злето тая дузпа. Вярно, че Buffon направи много, за да я хване, ама както се казва - няма хваната дузпа, има пропусната. Да беше вкарал и щеше да стане пълно мазало в тая група...и щях да съм доволен...

Link to comment
Share on other sites

Епа не може само да ги подкрепят тея пусти италианци. Спомнете си 94та година кво стана и спрете да ги защитавате. Мен лично ме е много яд за Румъния заслужаваха победата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Като са ги покрепяли преди, пък това значи ли, че не ги преебаха сега? Казвам го от позицията на човек, който и в двата мача подкрепяше противниковия отбор. И мен ме е яд за Румъния, защото изпуснаха да бият, но засада при гола на Toni пак нямаше...

Link to comment
Share on other sites

И кво излиза - от нашата квалификационна група класиралите се отбори са най-силни...а ние завършихме само на точка от Холандия :)

 

инаме холандците имат ебати ефективността :blink:

Link to comment
Share on other sites

Шшш, леко...не сме на твойта честота.Тия случайници Петленцата, да захарните, са правилния отбор да сравняваш.И недей да обиждаш Пуул, просто темата не е за клубни отбори.

 

По темата, а сега и момчетата от Германия и те да си стегнат куфарчетата и всичко ще си дойде на мястото.

Link to comment
Share on other sites

По темата, а сега и момчетата от Германия и те да си стегнат куфарчетата и всичко ще си дойде на мястото.

Да и по твоята логика ще наблюдаваме все "яки" отбори като Авсрия,Чехия,Хърватска и Румъния :bgrin: :)

Link to comment
Share on other sites

УНИКАЛНИ са Лалетата,УНИКАЛНИ!!!С такава игра финал не им мърда!Евала!

Link to comment
Share on other sites

Мача може да бъде обобщен с думите на водещия по ESPN2:

...Robin van Persie shows no mercy...

...The dutch are the oven, and the french are toast...

 

Невероятен мач. Страхотна игра. Продължавам да стоя зад думите си след предния мач - Холандия шампион! Ако играта им продължи така... Не виждам кой ще ги спре.

Признавам - ако Анри беше вкарал, психологически нещата щяха да стоят другояче. Но... не вкара... и им го вкараха... им гИ вкараха... още 3...

 

Развръзката на групата ще е забавна. Франция и Италия ще се бият до кръв, молейки се резервите на холандците (които предполагам ван Бастен ще пусне) да си дадат малко зор срещу Румъния :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее, Пешо, исках аз да кажа за oven and toast... Карай, ще кажа друг лаф. Имам един приятел, който е голям холандски фен. Коментарът му беше: "африканците яко ги разчесаха..."

 

Сега за мача. Определено Холандия е отборът, който играе най-добре дотук. Испания и Португалия също, но те не са играли срещу толкова сериозни противници. KenwooD, по-голяма тъпотия не можа ли да измислиш? Да биеш с по три гола разлика двата финалиста от световното първенство не е калитарско...вика му се класа. Колкото до африканците, нищо не показаха. Голът им беше хубав, но да пуснеш гол 45 секунди по-късно е левашко. Истина е и че не им дадоха дузпа, която я имаше, но това едва ли щеше да помогне много. Искам да обърна внимание на първия гол на холандците - що за простотия беше това от страна на Malouda? Не погледна и за миг към топката и само гушна Kuyt и го пое. Ако не беше гол, щеше да е дузпа. Какво по-точно си мислеше? И след този гол всички вече беше различно. Прекрасен футбол от страна на холандците - пасове, които винаги намират адресата, всичко на едно или две докосвания, финтове (кой каза, че van Nistelrooij няма техника? бележка: втория гол), удари от далеч - всичко. И какво прави Холандия различна и по-добра? Слабата защита и това, че най-нарая го разбраха и не пазят резултат. При 1:0 van Basten пуска нападател и атакуващ халф на мястото на атакуващ и дефанзивен халф. Двете резерви вкарват. От другата страна...резервите - пълни дупки, Coupet пусна най-левашкия трети гол... Сега просто чакаме лалетата да полегнат на братята цигани и прехвалените африканци и световният шампион са аут.

Link to comment
Share on other sites

Да и по твоята логика ще наблюдаваме все "яки" отбори като Авсрия,Чехия,Хърватска и Румъния :bgrin: :)

Нещо лошо да има случайно???

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има лошо...не трябва да продължават тия, които играят добре и заслужават да продължат, а тези, които казва UEFA (KenwooD респективно)... И после имате наглостта да плюете по мръсните номера на големите нации и подпирането на домакинските отбори...

Link to comment
Share on other sites

Униклано силна игра отново на Холандия просто не мога да ги позная.като че ли са различен отбор от това което бяха в кфалификацийте и преди тва на последното Световно и Европейско.Смазаха тия французойчета дето са много велики и силни.И накрая след като великия Доменек си позволи да извади от състава играчи като Трезеге и Сисе щото разбира ли там бъкано със класа му се наложи да пуска някъв ташак Гомис.Както каза Петър Василев най-добрата защита е нападението(за Холандия става въпрос).Ся ще бъде вече наистина интересно когато се изправчт Франция и Италия и няма да има на куде да бягат и двата отбора

Link to comment
Share on other sites

....

Гледайте малко по-реално на нещата.Не казвам,че Холандия не са добри и т.н.

Но днес определено имаха късмет и то доста.Франция изтърваха сумати положения,особено в началото на второто полувреме ги смачкаха.Чиста дузпа за Франция не дадоха(след удар на Анри топката се удари в ръката на холандец).

За Холандия какво да кажа.Ван дер Саар трябва да му направят златен паметник насред Амстердам.Извади всичко квото имаше за вадене :laughing: .Също така и уникален късмет в нападение,вкараха си почти всичко,което имаше.Робен вкарва от аутлинията горе в паяжината,такъв гол ще вкара в следващия си живот пак.Нистелрой не съм го виждал да го прави тоя финт на Зидан,с настъпването, през живота си...днес го направи 2 пъти и то 1-ния беше меганенормално,от което и стана 3-тия гол на персиеца.И то веднага след като Франция намалиха и бяха в подем стана 3:1...възможно най-лошия момент.

 

Нещо лошо да има случайно???

Ами за мен има.

Не ми се гледат отбори,които играят 11 отзад и напред квото стане(Румъния,Гърция,Чехия са типични примери)

Link to comment
Share on other sites

Браво, от колко време чакам този момент не е истина :punk Холандия на финал :punk

Сега остава днес испания да размажат Шведите и ще изпадна в транс :lol: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...