Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

21 minutes ago, gado said:

Не, няма да ставам веган. Майката природа ме е създала като предимно хищно всеядно. А аз със германците не споря, та с Господ ли!?

Просто преди няколко дена разбрах за неща от преди 11 години. Цяло чудо е, че не съм инвалид и, че изобщо съм жив. А малкото хора в течение на събитията са изумени от перфектната ми форма, предвид диагнозата. Не ми се говори наистина, но ще се изръся някой лев за да насъскам онази изключително ояла се хиена, моят адвокат. И да видим  дали не мога да осъдя скапаната ни държава в лицето на още по-скапаната ни здравна система. Но дори и да успея с осъждането, за пийненцето само ще пазя хубави спомени.

Каквото и да се е случило, надявам се да се оправи и всичко да свърши добре. Пък пиенето еби му майката има и други начини да се чувстваме добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, gado said:

Не, няма да ставам веган. Майката природа ме е създала като предимно хищно всеядно. А аз със германците не споря, та с Господ ли!?

Просто преди няколко дена разбрах за неща от преди 11 години. Цяло чудо е, че не съм инвалид и, че изобщо съм жив. А малкото хора в течение на събитията са изумени от перфектната ми форма, предвид диагнозата. Не ми се говори наистина, но ще се изръся някой лев за да насъскам онази изключително ояла се хиена, моят адвокат. И да видим  дали не мога да осъдя скапаната ни държава в лицето на още по-скапаната ни здравна система. Но дори и да успея с осъждането, за пийненцето само ще пазя хубави спомени.

Гадински, това звучи много зле наистина. Надявам се все пак злето да е повече в звученето, отколкото в действителността! Стискам палци нещата да тръгнат на по-добре! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

Не, няма да ставам веган. Майката природа ме е създала като предимно хищно всеядно. А аз със германците не споря, та с Господ ли!?

Просто преди няколко дена разбрах за неща от преди 11 години. Цяло чудо е, че не съм инвалид и, че изобщо съм жив. А малкото хора в течение на събитията са изумени от перфектната ми форма, предвид диагнозата. Не ми се говори наистина, но ще се изръся някой лев за да насъскам онази изключително ояла се хиена, моят адвокат. И да видим  дали не мога да осъдя скапаната ни държава в лицето на още по-скапаната ни здравна система. Но дори и да успея с осъждането, за пийненцето само ще пазя хубави спомени.


Щтряя си поговорим ми се струва, притеснително ми звучиш... 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:


Нека пристигне в село първо, че днeс беше война пред контейнерите от Япония... Прави чест на хората от фирмата, че не само ме предупредиха за деня на пристигане на поредната партида малки машини, но и че имат политика да държат румънците 3 часа настрани, докато българите първи избеврат от стоката. След това ония отнасят всичко като куцо пиле домат. Но това е тема за Бяла бреза в златен литров вид и гостуване на село. 
 


ТОО ПА!!! То и аз въвеждам дисциплина и то сравнително успешно, ама ти кво си се накикерчил така? Веган ли ще ми ставаш?

Ем айде де :D  Макар, че и аз си наложих дисциплина и мисля да спра да пия до рождения ми ден. 1 месец :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Знам си, че не мога да пия. Знам си, че не бива да пия (черния дроб). И мине-немине и се подредя като петъка коледното парти на фирмата, дето приключи в 5 сутринта. Наложи се да си удължа хотела за още един ден, щото вчера не можех да стана от леглото, камо ли да шофирам до Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

Аз две вечери подред направих класическо прибиране с трамвая :) Добре, че пуснаха новата линия и буквално за 10 минути се прибирам. 

Link to comment
Share on other sites

Абе явно автопилота ми помни София достатъчно добре, че успя да ме прибере от... баси майката, не помня къде беше последния бар... до операта, където ми беше хотела. И благодаря на Диего Марадона, че имаше възможност да взема (друга) стая за тоя ден, че положението беше зле...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 minutes ago, RaptoR said:

То тва хубу, но признай откога прашасват на масичката... Мисир :rofl:

Прашасва ти мисирската трътка на теб - до края на месеца гарантирано са заминали всичките. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз виждам 3 празни шишета и четвърто наполовина. Добре, че само сте опитвали, че ако бяхте почнали и да пиете, нямаше да се хване амбалажа на снимката :rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deus_pld said:

Аз виждам 3 празни шишета и четвърто наполовина. Добре, че само сте опитвали, че ако бяхте почнали и да пиете, нямаше да се хване амбалажа на снимката :rofl:

Ем тя беше за дегустация само.:punk

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, DON_CHEFO said:

Как ги пиете тия водки... Супермени. Аз не повече от 2 бутилки за годината успявам да ударя 

Въпрос на вкус. На мен лично уискитата и повечето ракии са ми много парфюмирани. Горе долу и аз макс 1-2 бутилки уиски мога да изпия на година.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

MnGPeEj.jpg

Трябва да призная, че тука хвърлих боб. Мернах тази водка в месарницата на Южен полъх и любопитството ми не издържа. Определено не може да се мери с Брезата (острее ми), но никак, ама никак не е лоша с малко водичка. Което е по-важно - изключително чиста, никакви странични ефекти. 

Link to comment
Share on other sites

:sleep::hmmm::CryBaby:....

А аз от време на време се лигавя само с някакви бири... И жабата ми квака ли квака....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...