Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

5 hours ago, kotora said:

Е няма проблем да се връща. Просто рано или късно тряа се научиш къде ти е лимита и да не се правиш на мотика. Разбира се винаги може да се достигне ново дъно :D 

 

 

image_2021_11_03T09_44_13_891Z.png

Ти какво разбираш под дъно бе, Пиле?

И за какъв лимит говориш?

Това, дето си го писал горе, просто показва, че нямаш никаква банкетна култура. Нещата с пийването не опират до количествата, а до компанията. Набий си го в главата!  ;)

А с добрата компания си идват и количествата, хем без да повръщаш. Или поне не и в същия ден :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Antares said:

Аз така и не разбрах, какъв е проблема да връщаш, като ти се връща?
Примерно няма да забравя преди години на един купон в Кичука кротичко връщаш рестото на терасата и гледах с интерес как върнатото лети надолу, дорде не срещна една сателитна чиния и излетя напред....


Аз не връщам, това е лошото, аз изключвам вече и после имам лоши сектори :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


... аз изключвам вече и после имам лоши сектори :laughing1:

Дето после трябва да ти ги възстановяват чрез снимков и видео материал, нали? :shy:

 

П.п. Малее... само Ина да не реши да качва в тубата...

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Дето после трябва да ти ги възстановяват чрез снимков и видео материал, нали? :shy:

 

П.п. Малее... само Ина да не реши да качва в тубата...


Не, не - онва беше дребна работа... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Не, не - онва беше дребна работа... :laughing1:

Аз ще взема да ти покажа архивът, пък ти вижк дали е дребна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2021 at 8:06 PM, gado said:

Аз ще взема да ти покажа архивът, пък ти вижк дали е дребна :bgrin:

 

Е нали гледах една част поне! Освен това там почти нямам загуби. Аз ти говоря как от бара на братовчед ми след Контрол съм се прибрал от дом Левски до нас без изобщо да знам как през цялата Главна! Само помня как се изкачвах към 5 сутринта към изхода на бара и после си се събудих у нас :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

Аз ще взема да ти покажа архивът, пък ти вижк дали е дребна :bgrin:

Шерни го някъде онлайн за да се позабавляваме малко с мисирско шоу. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Шерни го някъде онлайн за да се позабавляваме малко с мисирско шоу. :lol::rofl:


Кой пък те е излъгал тебе така лошо? Някой от деловодството на вселенския мисирски събор, който председателстваш?  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Godfather said:

Шерни го някъде онлайн за да се позабавляваме малко с мисирско шоу. :lol::rofl:

Не би следвало мисир да може да играе казачок, ама конкретният добре се справя. Малко клековете му се получават по гъз, ама инак биваха.

Добре, че на третия - четвъртия ден като се поосвести, не ме обвини мен за болката си в задника. Иначе нямал загуби, де...

Нали, подчертавам дебело, че моята вина за няколко дневният му блекаут не е цялостна. Щото в късния следобед на следващия ден (почти по времето, когато седнахме да дегустираме), Даринка доведе отбор носачи, да си го пренесат. И после чичето е продължил с лоченето покрай формулата. Та се е донаправил хептен хубав... Ама, хубав...

Него обаче ако го питаш, нямал загуба на сектори. Инак съм сигурен, че помни за чашата. Помни и за юрганчето. Помни и плахото включване на инак агресивния ми комшия. Помни и терасата... Както и Алла Пугачова... Мен ако питаш, спомените му свършват някъде около - Смуглянка - Молдованка. :)

И, нали. Като го пиша това, повечето данни са от бекъпа, дето жена ми го е правила (особено за следващия ден). Щото около 10:30 предиобеда, дадох няколко поредни сини екрана и на края съвсем съм отказал да запаля.

Ама инак той помни и няма загуби. :)

 

П.п. И изобщо, с Виден е опасно да се сяда на маса, понеже е един изключително коварен тип!

 

П.п.2 Видене, а? А! Пониш ли, а!?

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gado said:

Не би следвало мисир да може да играе казачок, ама конкретният добре се справя. Малко клековете му се получават по гъз, ама инак биваха.

Бахахахахахахаха, това трябва да се види определено! Направо се задавих с бирата си, представяйки си тази цветуща сцена с Мисира.  :lol::rofl:

 

ПП. Тоя мийм определено е за алкохолическата тема. :laughing1:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Godfather said:

Бахахахахахахаха, това трябва да се види определено! Направо се задавих с бирата си, представяйки си тази цветуща сцена с Мисира.  :lol::rofl:

 

ПП. Тоя мийм определено е за алкохолическата тема. :laughing1:

 

image.png

Naah...

Такива неща се виждат само на място, когато и ако се случат. И си остават на/под софрата.

 

П.п. Освен ако наоколо няма някоя коварна жена с телефон под ръка. Дето иначе се е направила, че си ляга...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gado said:

П.п. Освен ако наоколо няма някоя коварна жена с телефон под ръка. Дето иначе се е направила, че си ляга...


Типично поведение на жена! Мръсницата е дебнала да мъсти задето чете вестник у дома!!! :laughing1:
Ето нещо, което признавам не очаквах и не предвидих.... Но все пак е наш човек - можеше и по лошо - можеше по всяко време да излезе и да ни почне с тигана... И такива има... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:


Типично поведение на жена! Мръсницата е дебнала да мъсти задето чете вестник у дома!!! :laughing1:
Ето нещо, което признавам не очаквах и не предвидих.... Но все пак е наш човек - можеше и по лошо - можеше по всяко време да излезе и да ни почне с тигана... И такива има... 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2021 at 5:34 PM, gado said:

Ти какво разбираш под дъно бе, Пиле?

И за какъв лимит говориш?

Това, дето си го писал горе, просто показва, че нямаш никаква банкетна култура. Нещата с пийването не опират до количествата, а до компанията. Набий си го в главата!  ;)

А с добрата компания си идват и количествата, хем без да повръщаш. Или поне не и в същия ден :)

 

Благодаря, че ме светна Галине. Разбира се, че при добър мохабет и количествата са добри. 

 

Говоря за дъно от сорта на:повръща някой и се връща и продължава да пие... Един познат колкото мен,такива работи прави най-редовно. На 26 мини инфаркт, та ся пие некви хапчета и продължава да кърка като невидял. 

Link to comment
Share on other sites

Кольо, това не е дъно, а за зодия Троскот. Характерното за нея е, че става, повръща и па` се връща. На младини всеки дето не бил поне метро сексуален, е преминал през тази фаза.

Дъното е, когато след повръщане изсекнеш от носа си четвъртинка домат и дъъъълга лентичка зеле...  И после седнеш да хапнеш, пък след това от другата си ноздра извадиш парче кюфте... Което ще рече, че не бива да пиеш нищо по-високо градусно от боза (от едновремешната обаче). Е тва е дъно.

Инак в самото повръщане няма нищо лошо (организъмът толкова се кефи, че освобождава място, щото пак иска пак да седне на масата). Стига да не ти повръщат по тавана.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

Кольо, това не е дъно, а за зодия Троскот. Характерното за нея е, че става, повръща и па` се връща. На младини всеки дето не бил поне метро сексуален, е преминал през тази фаза.

Дъното е, когато след повръщане изсекнеш от носа си четвъртинка домат и дъъъълга лентичка зеле...  И после седнеш да хапнеш, пък след това от другата си ноздра извадиш парче кюфте... Което ще рече, че не бива да пиеш нищо по-високо градусно от боза (от едновремешната обаче). Е тва е дъно.

Инак в самото повръщане няма нищо лошо (организъмът толкова се кефи, че освобождава място, щото пак иска пак да седне на масата). Стига да не ти повръщат по тавана.

Еее еее, и да му падне кифтето в чашата и да си го сръбне, все пак мезе си е ;) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:

И е много важно опитните батковци да наглеждат децата в такива тежки ситуации, че стават и сакатлъци понякога :laughing1:

Пазиш онези снимки предполагам? Онези с демиджа по стените..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gado said:

Пазиш онези снимки предполагам? Онези с демиджа по стените..


Никой не си е позволил да си помисли за снимки тогва - Стасьо седя караул да следи дали диша докато кротне, така щото да се не удави в собствения си вулкан. Аз отделно следях от масата дали Стаси си спазва задълженията...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Никой не си е позволил да си помисли за снимки тогва - Стасьо седя караул да следи дали диша докато кротне, така щото да се не удави в собствения си вулкан. Аз отделно следях от масата дали Стаси си спазва задълженията...

Аз пък следях изкъсо теб, дали следиш Стасьо. Докато онова едро животно предекорираше всичко в японска мазилка (онзи тогава моден десен - Винено червено, напръскано с кюфтета и пържоли) :lol:

Даринка обаче трябва да я пази още онази снимка.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gado said:

Аз пък следях изкъсо теб, дали следиш Стасьо. Докато онова едро животно предекорираше всичко в японска мазилка (онзи тогава моден десен - Винено червено, напръскано с кюфтета и пържоли) :lol:

Даринка обаче трябва да я пази още онази снимка.


Славни времена бяха - дет се вика и в багажник си ме возил с патерици... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Славни времена бяха - дет се вика и в багажник си ме возил с патерици... 

Верно, бе!

Ся кат каза и се сетих за багажника. :lol:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gado said:

Верно, бе!

Ся кат каза и се сетих за багажника. :lol:


И после викаш аз не помня :effemine2:

Дет са вика я га съм ръгал патериците около ацетиленова горелка, они са пИкали на шумка да им тропа

Link to comment
Share on other sites

Начи другари - в името на себе си, в името на гостите си, в името на всичко свято, ЗА БОГА НЕ КУПУВАЙТЕ ВИНО С ВИНТОВИ КАПАЧКИ!!! Няма, просто няма нито марка, нито произход, нито цвят, нито сорт, които да не са ТОТАЛНА ПИКОЧ!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...