Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

1 hour ago, RaptoR said:

Толкова си зле, че даже не мога да го опиша. Президент на вселенския мисирски съвет, носещ де що има мисирски отличия. Олекваш страшно. Глупостите ти ги четат хората, забелязваш ли? :laughing1:

Само нема се пУашиш, Мисирчо и да не забравяш да си пиеш Пиринското! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 9/6/2021 at 10:06 PM, RaptoR said:


Не бе, мили мой, харесваме бирата по 2 евра шишето - ко праим после кат ни тряят по 20 евра на ден само за бира? :gangstah:

Тя крастата е за да се чеше! Да повтарям ли онова за кефа!?

 

П.п.

9634394.jpg

А на вас КООЙ ви е любимият стил?

Link to comment
Share on other sites

Две нови (за мен) бири тествах вчера - Бохемъ и Гайда. За първата осъзнах, че я класифицират червена чак като я отворих, та полугреда, но втората е прилична и интересна. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
14 minutes ago, mIRCata said:

Нямам сертификат за маса. Не ме пускат по заведенията, дискриминират ме

Ами като си разписал пълномощно на жена ти, да пие вместо тебе, така ше е. Ъхъм....

Няма да и изземваш прерогативите, я! В края на краищата кой е носителят на топки при вас, а!?

 

П.п. Слакър!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mIRCata said:

Нямам сертификат за маса. Не ме пускат по заведенията, дискриминират ме


Ти кому чепа ще държиш на маса бе?!?!? Чух, че и жена ти е по-голям пич от тебе и вдига наздравици с пичовете, докато ти се плюнчиш с некви шербети... :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Ти кому чепа ще държиш на маса бе?!?!? Чух, че и жена ти е по-голям пич от тебе и вдига наздравици с пичовете, докато ти се плюнчиш с некви шербети... :laughing1: 

Е някой все пак трябва да дундурка децата и да кара колата после. Влез му в положение пък ти...  :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gado said:

Е някой все пак трябва да дундурка децата и да кара колата после. Влез му в положение пък ти...  :lol:


Написах поста, мислех да допиша нещо, но ми се допика и не публикувах - докато се върна и ти бе писал преди мене... :laughing:

В какво положение да му влизам на тоя слакър?!?! То ние по-добре с жена му да комуникираме хахаха

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Написах поста, мислех да допиша нещо, но ми се допика и не публикувах - докато се върна и ти бе писал преди мене... :laughing:

В какво положение да му влизам на тоя слакър?!?! То ние по-добре с жена му да комуникираме хахаха

Жена му е Пич!

Ама него съм се наточил да го напия дивашки. И после и него да трябва да го изнасят хора. Ама ще трябва повечко хора, от колкото за теб, че е бая... корпулентно момчето :lol:

 

Само да посмее догодина пак да ми дойде. :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Баси клюкарките сте вие двете.

Два докато си чесахте любовно един на друг макаричките ли си ги разказахте тия работи за мен?

ПП.

И тя не може да ходи никъде, и тя е дискриминирана. Горите.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mIRCata said:

Баси клюкарките сте вие двете.

Два докато си чесахте любовно един на друг макаричките ли си ги разказахте тия работи за мен?

ПП.

И тя не може да ходи никъде, и тя е дискриминирана. Горите.

То ни с него и пъпен мъх сме обменяли. Завиждаш ли!?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gado said:

Жена му е Пич!

Ама него съм се наточил да го напия дивашки. И после и него да трябва да го изнасят хора. Ама ще трябва повечко хора, от колкото за теб, че е бая... корпулентно момчето :lol:

 

Само да посмее догодина пак да ми дойде. :lol:


Взел съм вестници, спокойно. Освен това си мисля хамакът на покрива ще го издържи без да пробие битумната изолация - все пак ще подложа още парчета. Завиваме го горе със стари черги и си продължаваме да си пиеме :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Взел съм вестници, спокойно. Освен това си мисля хамакът на покрива ще го издържи без да пробие битумната изолация - все пак ще подложа още парчета. Завиваме го горе със стари черги и си продължаваме да си пиеме :laughing1:

Ма той умрял, бее.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бъркате ме с някой, дето не знае кога да спре. Смоци. И да пия, в един момент ще спра, пък вие си правете колкото искате топчета от пъповете или си стрижете рошколите - все тая :) :)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:


Нали ти казах, че ваксината действа И антислакърски :laughing1:

Аз нали ти казах, че вече съм в Год Мод!?

Ама не ми действа антислакърски. Обичкам си го тоя, въпреки, дето си мисли, че може да спре, ако ми падне в ръчичките.

Пиленце наивно и невинно... Само да седне да си попийва в моята компания......

 

 

П.п. Ама го е страх....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gado said:

Аз нали ти казах, че вече съм в Год Мод!?

Ама не ми действа антислакърски. Обичкам си го тоя, въпреки, дето си мисли, че може да спре, ако ми падне в ръчичките.

Пиленце наивно и невинно... Само да седне да си попийва в моята компания......

 

П.п. Ама го е страх....


Аз както знаеш от нищо не се плаша - доказано! :effemine3:

Ама слакъра не го виждам беее! Може с Ина да ги сложим един до друг на масата и да ги подпрем над вестника на индианска палатка за снимка. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Аз както знаеш от нищо не се плаша - доказано! :effemine3:

Ама слакъра не го виждам беее! Може с Ина да ги сложим един до друг на масата и да ги подпрем над вестника на индианска палатка за снимка. :laughing1:

Ина вече не смее!

Анатемосала те е като самия Сатана-сладкодумник и наливач на чаши. И не иска да има нищо общо с теб!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kotora said:

Абе нямаше ли друга тема за алкохолиците 

Коле, ако знаеш колко хора са повръщали..... Някои са успявали да повърнат и по тавана (питай бате си Виден)

Тебе обаче още не сме те виждали. И въпреки, че си калоферско чАдо (край със силни традиции в пийването), не сме те виждали какво можеш.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gado said:

Коле, ако знаеш колко хора са повръщали..... Някои са успявали да повърнат и по тавана (питай бате си Виден)

Тебе обаче още не сме те виждали. И въпреки, че си калоферско чАдо (край със силни традиции в пийването), не сме те виждали какво можеш.

Какво мога като пиене или като повръщане :D

Гледам да не повръщам много много вече. 

 

9 hours ago, RaptoR said:


Ти какво си мислиш? Че нашата игра не е популярна ли??? 

 

За играта с бъркане по пъповете ли ? Сигурно е популярна, нямам наблюдения. 

А за моабета винаги е убав с убави хора :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз така и не разбрах, какъв е проблема да връщаш, като ти се връща?
Примерно няма да забравя преди години на един купон в Кичука кротичко връщаш рестото на терасата и гледах с интерес как върнатото лети надолу, дорде не срещна една сателитна чиния и излетя напред....

Link to comment
Share on other sites

Е няма проблем да се връща. Просто рано или късно тряа се научиш къде ти е лимита и да не се правиш на мотика. Разбира се винаги може да се достигне ново дъно :D 

 

 

image_2021_11_03T09_44_13_891Z.png

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...